Şimdi Ara

.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
4
Favori
14.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Seered

Fotograf makinesi al sende.Tel degistirirsen gene bir sonraki seneye kalirsin.

Yok be kardo. Bir sene daha cekilmez bu sene girerim.bir yere, sen ne yaptin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Şu aracı uzun zamandır takip ediyorum:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-clean-car-dan-m5-borusan-cikisli-208712456/detay bi bak istersen.

BMW - M5 (E60)
    Şehir içi yakıt tüketimi 22.7 Lt/100 km
    Şehir dışı yakıt tüketimi 10.2 Lt/100 km
    Ortalama yakıt tüketimi 14.8 Lt/100 km

Böyle bir aracı kullanmak için ya benzin istasyonu sahibi olman gerekiyor ya da benzine aylık 1-2 milyar verebilecek kadar varlıklı olman gerekiyor :)

Bmw m serisi diye 9 yaşında arabaya 165 tl vermek sacmaliktir o paraya sıfır km arabalar varken alınmaz bmw diye iyi kazık fiyat yaziyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

hiç motora bindin mi belki motoru daha çok sevip BMW s1000rr alacaksın denemeni öneririm
    ..

Bilerek motora binmiyorum. O ivmelenmeyi tadarsam hastasi olurum. Sonra da motor alirim ve en kisa zamanda ölürüm

size m3ü unutturacağına şüphem yok tabi ama tehlikeli aletler gerçekten hele ki çabuk gaza gelen bir yapın varsa

• Treth kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun

ama adam zaten kaç senede biriktirmiş evlilik yaşı geçecek yaşı kaç bilmiyorum ama bi 40 olur herhalde
  • Beykent Ybs ben.

• Kanka senin yıllardan beri hayalin olan araba bmw m3 e46. Hayalinden vazgeçme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm siz manyak mısınız saatim yok tişörtüm aynı vs diyorsun sonra en az 200k yı arabaya gömecen ,sorsak ben söyle bmw severim çocukluğumdan tutku dersin kardeş dünya malına bu kadar da tamah olmaz Allah akıl fikir versin başka bir şey demiyorum,alacaksanda hayırlı olsun

• Allah akıl fikir versin. Yokluk çekip almak da tamamen saçmalık bana göre.

• Forum da herkes milyarder olmuş haberimiz yok

• ben de aston martin db9 istiyorum işte 700k falan ikinci el.

Umarım alırsın, zaten satacağım diyorsun zarar etmemeye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhu7n

hayırlısı olsun

ama adam zaten kaç senede biriktirmiş evlilik yaşı geçecek yaşı kaç bilmiyorum ama bi 40 olur herhalde

Sağolasın. Sende haklısın gerçi.
  • Arabayı alınca paran bitmesin diye benzin doldurabilecekmisin? Sadece merak ediyorum.

bknz:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

4.5k var bendede 10k yapıp lada niva almaya çalışıyorum

rusyada lada nivanın iyisi 4000-5000 tl burada pahalıymış yahu
  • 1 sene sonra da i8 almaya karar verirsin . Arabaya binmeden kefen giydirirler sana .

• helal olsun be
  • İnsanın hedefi varsa zorluğunu da çekecek tabii ki :) şimdiden hayırlı olsun emeğinin karşılığıdır.

Emegesaygi.gif

• bi araba için değer mi peki böyle sefil yaşamaya
  • bilmem kaç yıllık tşort ile bmw nin içinde çok şekil durursun. allah akıl fikir versin git üstüne bişeyler al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Beni bilen bilir avatarımda yıllardır E46 kasadan çekilmiş M3 logosu var. Bu araçtan alcaktım ama hepsi hunharca kullanılmış. Şuan M5 E60 için para biriktiriyorum. Banka değişikliği için parayı nakite çevirdim. Bu esnada SS paylaşayım dedim

Edit 1: SS kaldırıldı.

Edit 2: Boş gitmeyin

..

Edit 3: Yakitini, vergisini, bakimini herseyini dusundum. Siz yazmadan ben yazayim yorulmayin.

Edit 4: Para olayına takılanlar olmuş. İsterseniz açıklama yapayım;

Ogrenciyken bile para biriktirdim. Ise basladigimda ilk maasimi direkt attim bankaya. Gerçi sonrakileride attım. Cok kistim kendimi inanmicaksınız belki ama 5 liralik parfum kullaniyorum. Malum kahve firmasindan daha hic kahve icmedim. Alkolu sigarayi biraktim. Suan üstumdeki tisort 6-7 senelik. Telefonum 4 senelik, zaten onuda forumdan 2. el almıstım. Cüzdanım dede cüzdanı. Kredi kartı kullanmıyorum. Kolumda bir saatim bile yok. Vs vs.. Umarım anlamıssınızdır beni. Bırakında alayım şu arabayı.

Helal olsun ne diyelim. Ama ben olsam başka bir şey alırdım.Karavan mesela.

• Çekilişe katılmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.