Şimdi Ara

.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
4
Favori
14.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen ayağımızı yorgana göre uzatmak lazım, bakımını, benzinini, vergisini rahat karşılayamayacaksan hiç girme bu işe...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: xerker

Yanlışınız vardır %11 faiz çok ütopik bir değer olur Bende enpara kullanıyorum 1000 tl`ye en yüksek faiz getirisiyle 1 ayda 10-15 tl faiz geliri elde ediyorum.

http://www.finansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx

Böyle yazıyor hocam sitesinde.Bende 2000 lira para var olsa olsa zaten onuda faize yatırmıyorum

Arkadas %11'i aylik sandi bence.

Evet sitede 11 yazıyor`da benim bir bilgi yanlışım var heralde 1000 tl`den hesaplayınca 9 tl faizi oldu 32 güne ayarlayınca .

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xerker -- 31 Ağustos 2015; 23:16:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 29 Mayıs 2021; 22:57:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes laf etmiş , yok vergisi fazla gelir , yok benzin masrafını ödeyemezsin , yok devlete de bitane alıyorsun , hacı sizi ilgilendirmez adam hevesimi alınca satarım diyor , kazasız belasız kullanın hayırlı olsun falan de geç niye hevesini kırmaya çalışıyorsunuz insanların anlamıyorum.

Not: Hayırlı olur inşallah , iyi günlerde kullanırsın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 29 Mayıs 2021; 22:57:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 29 Mayıs 2021; 22:57:46 >
  • Logonu hep görüyordum ama BMW bu kadar gönülden bağlı olduğunu bilmiyordum. Allah M5 ler nasip etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 29 Mayıs 2021; 22:57:50 >
  • Bu ulkede araba almak bir dert ona bakabilmek daha buyuk bir dert.alacagin araba ucuz degil devamli kasko sigorta mtv masraflarin olacak.yakit ayri bir olay zaten.kolay degil.

• hiç motora bindin mi belki motoru daha çok sevip BMW s1000rr alacaksın denemeni öneririm
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Jonathan Hemlock -- 31 Ağustos 2015; 23:36:39 >
  • Hırpalanmış olsa noolcak kardeşim m3 en fazla bi sandık motor taktırırsın sonra tepe tepe binersin 2. el spor araba alıyorsan tabiki hırpalanmış olacak araba adam onu devir çevirmek için hız yapmak için alıyor ne bekliyorsun m5 ler farklı mı kullanılmış sanki ayrıca bu tür arabaları almak değil yürütmek mevzu gerek bakımları gerek parça fiyatları gerek yakıtı yani öyle köşeye 100 bin para attım iş bitti olmuyor

BU KADAR YAZDIM UMARIM ERGEN DEĞİLSİNDİR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Teşekkür ederim arkadaslar. Hepimize hayırlısı..

Hayırlısı Demişsinde Paran Hayırlı Değil Faiz ile Desteklemişsin Çıkar O Paralar.
    Keşke Emeğinle Biriktirseydin Yatırım falan yapsaydın

Faiz ne demek biliyorsun dimi?

Bankaya faiz e koymussun işte bide alıntı yapıyor
  • delilik ya nerde bincen bu araç istanbul bursa ankara arası mekikmi dokucan doğur düzgün yok yok şu araçların hakkını vercek yolu geçdim bizim tarikde bu araç a çok nazar değer çok kişinin gözü kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

4.5k var bendede 10k yapıp lada niva almaya çalışıyorum

ALMA.
  • Turbolinea ile kapışır

Para biriktirme taktikleri için görüş bekleriz

• 5 liralık parfüm kullanıp BMW almak. İşte hep bahsettiğim bu herkesin altında mercedes BMW. Herkes milyoner mi? Hayır. Bu arabaları almak için kredi çekenler var siz nediyorsunuz? Baksanıza adamın yaşan standartı açlık sınırındaki bir aileye yakın, buna rağmen para harcamayıp BMW alıyor.
  • Bu tarz imkansız olmayan hayalleri için emek veren insanlara saygı duyarım,dilerim en kısa zaman içinde güzel bir araç bulursun kendine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam. Maldan anliyorsun. Benimde hayalim e60 kasa m5. Hatta sahibinden de "bof2-8" vardi. 750hp+ her gun bakiyordum. Ama sadece bakiyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

Bu tarz araçlar almakla bitmiyor m5 e60 4.5-5 litre bir motoru var vergisini ve yakıtını ödemek çok zor . yıllık 4-5 bin vergisi vardır en kötü aylık da 600-800 minimum yakıta gider . tavsiye e60 5.20 diesel. İç dis m paket olacak aradaki fark sadece motor kalacak . 80-90 a acayip temiz 5.20 ler var e60 her turlu daha uygun. Ayrıca e92 3.20d coupe falanda alınabilir hem spor Hem yakıtı uygun hem vergisi az hemde daha az bir fiyata...

Haklisiniz vergisi ayri bir dert yakiti ayri bir dert ama zaten hevesimi alinca geri satmayi dusunuyorum.

Dizel olarak guzel secenekler var tabi ama gönlüm atmosferikten yana. 4 silindirden biktim artik o yuzden M serisine yoneliyorum. Sirf goruntu degil yani.

E92 ye gelince favorim zaten. Convertible olsa tadindan yenmez ama Turkiyede neredeyse hic yok.

Doğru bende hep isterdim böyle araçlar ama bi arkadaşım 2.20 diesel aldı araba ufak falan ama ağırlığı 4 serisiyle aynı motoru çok yeterli bi yazılımla 200hp 400nm gibi 2.0dizel için harika sonuçlar veriyor hemde ufak şehir içinde falan baya iyi esp kapanıncada ufak ufak arkasını getirebiliyorsunuz çok çok beğendim aracı her ne kadar atmosferik eski toprak olsada günümüz şartlarına uyum sağlamak zorundayız maalesef. yoksa herkes ister 6.2 litre v10 lar 5.5litre v8ler :D

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.