Şimdi Ara

2015-2016 KYK Yurt Sonuçları [AÇIKLANDI]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.648
Cevap
21
Favori
53.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetFaruk2 -- 4 Eylül 2015; 8:36:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Bugün açıklanacakmış...istatistikler öyle diyor. bundan önceki yıllarda da 31 ağustos'da açıklanmıştı. bakalım bekleyip göreceğiz.

Not : geçen sene 31 ağustos 15:00 da açıklanmış.
  • Hemera_ H kullanıcısına yanıt
    ama bu sene sinav sonucu gecn seneninkine gpre daha gec aciklandi acaba o yuzden ertelerlermi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanmıyorum...çünkü her sene sınav sonuçlarının açıklanması farklı bir tarihte oluyor...oysa kyk 1 eylülden önce yani 31 ağustos'da açıklama yapıyor. kurumlar kafalarına göre çalışıyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seva123

Küçük bir ihtimal belki bizi (ek yerleşenleri) bekliyorlardır :D

Öyle bir ihtimal olacağını sanmıyorum bizim okul 7 eylülde başlıyor böyle bir saçmalıkta hiç görmedim şimdiye kadar 50 kere açıklanması gerekirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ne rezillik ya çoğu okul 7 sinde açıklanıyo.yurt çıkmayanlar ne yapacak bu kadar süre içinde?
  • devlet yurdu cikmassa ozel yurtta kalmadi mecburen cemaat yurduna cikacam insallah cikar devlet

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetFaruk2

devlet yurdu cikmassa ozel yurtta kalmadi mecburen cemaat yurduna cikacam insallah cikar devlet

cemaatta kalma hocam fislenirsin artik

• Ya böyle sistem olmaz tayyip her yerde yargıyı bitirdi sırada da eğitim var sonumuz kötü olacak ...

• hocm kalacak yer yok ev desen tek basina cook agir olur evdede kalamam ozel yurtlarda doldu son caremiz kyk olmazsa mecburen cemaat

• KYK ne iş yapar?...Milenyum çağındayız onu biliyoruz da bunlar hangi çağda yaşıyor??? Saniyede bir milyar işlem yapan bilgisayarlar var ama bunlardaki sorun kafada...anlaşılan 1 milyar kez kyk daki yetkili kişilere sormak lazım...niye sonuçları açıklamıyorsunuz diye...

1 milyar kez bu cümleyi tekrarlayacaksın ki o da belki....yok çünkü....içi boş... bi şey yokkk. bomboşş...
  • Çoğu öğrenci mağdur oluyor bu durumda. Üstteki arkadaşında söylediği gibi 7 eylülde eğitime başlayacak olan okullar var ve öğrencileri düşünen bir devlet yok.
  • Kyk akşam mı açıklayacak 1 inde başlamıyor mu kayıtlar ne halt ediyor bu adamlar???

• Ev tutabilecek durumdayken torpil buldum çıksa da gitmeyeceğim umarım çıkmaz.

• 90 +lara oynuyorlar cunku kufur yemeyi seviyorlar. Pe....... Se.....

• ACIKLANDI MI ?

• hayır
  • Sakin ol şampiyon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.30saat sonra yurt kayıtları başlayacak

• Adamlar yarın da açıklamazlarsa sokakta kalacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.