Şimdi Ara

2015-2016 KYK Yurt Sonuçları [AÇIKLANDI] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.647
Cevap
21
Favori
53.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milliyet 1 Ekim diyor adamlar da kafayi yedi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum çok can sıkmaya başladı..

Sürekli 444 19 61 numarayı arayalım bugun..

Olacak iş değil ya...

Suriyeliler bile bu ülkeyi beğenmeyip avrupaya kaçtı.. Biz hala 1 ay ygs - kyk sonucu bekleyelim..

Bu gidişle erken seçimde iyice tokat yicek iktidar..

Açız aç 950 liraya... Fakiriz kyk bekliyoruz

• saçmalık 3.sınıfım ben bu zamana kadar böyle saçmalık görmedim. kyk yurduna kayıtlı olan insanlardan parayı 1 gün geciktirirseniz kovarız demeyi biliyorlar yazık. yıllık ücretini ödediğim kyk yurduna giriş yapamıyorum böyle saçmalık olabilirmi 7sinde dersler başlayacak .
  • söyleyecek söz kalmadığı için:
    Türk Dil Kurumu "henüz böyle bir küfür icat edilmedi" dedi.
  • O burs ve kredi başvurusu. 1 ekim olan. Dikkatli okuyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa ülkelerinde eğitime verilen değere bakın birde bizimkine. KYK çıkmayanlar hepten yandı. Ev ara dur.

• harbiden koskoca yaz mevsimi sonuç beklemekle geçti anasını satayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tırnakçı -- 1 Eylül 2015; 13:01:02 >
  • Twitterdan Çağatay kılıç ve gsb desteğe yazalım..

Ayrıca çağrı merkezi arayıp ısrar edelim.. Haydi icraata bugun açıklanması lazım artık

• Avrupa'daki Amerika'daki adam üniversitede şöyle böyle gelişecem diye düşünüyor.
    Biz daha başımızı sokacak yer düşünüyoruz.

Anlamıyorum elin suriyelisine bile bakılabiliyor da koskaca Türkiye Cumhuriyeti kendi ülkesinin öğrencilerine bakamıyor mu ?Yazıklar olsun.

• Hâlâ açıklanmadı bu adamlar neyi bekliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: etem1907

Avrupa'daki Amerika'daki adam üniversitede şöyle böyle gelişecem diye düşünüyor.

Anlamıyorum elin suriyelisine bile bakılabiliyor da koskaca Türkiye Cumhuriyeti kendi ülkesinin öğrencilerine bakamıyor mu ?Yazıklar olsun.

Adam hastanede beleşe muayene oluyor benden GSS istiyor 18 yaşımı geçtiğim için 1 kasımda görüşeceğiz sandıkta

• Millet o kadar bıkmış ki beklemektten yurtlar açıklandı diye troll konu bile açmıyor kyk lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 1 Eylül 2015; 16:23:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size ne kadar veriyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: taytlı

quote:

Avrupa'daki Amerika'daki adam üniversitede şöyle böyle gelişecem diye düşünüyor.

Adam hastanede beleşe muayene oluyor benden GSS istiyor 18 yaşımı geçtiğim için 1 kasımda görüşeceğiz sandıkta

Bir b.kada siyaset karıştırmayın bee evet sizin gibilerle görüşecez 1 kasımda geç açıklanmasının sebebi ne biliyor musun aldığı aylığı düşük gösteren vicdansızlar parası olmayan sokakta kalmasın diye uğraşan devlete bu kadar suç bulma anladın mı benim üniversite 7sinde başlıyor ama hakkımı devlete değil o pisliklere helal etmiyorum az mantıklı düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: taytlı

quote:

galiba birde çalışmayan adamdan da değişik bir vergi alıyorlarmış avrupa'da işsizlik maaşı var buradaki adam hem işsiz birde üstüne para ödemek zorunda bırakılıyor

Welcome to Turkey

• KYK ile telefonda görüşen var mı ne diyorlar açıklama gibi bir niyetleri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: baltali ilah

KYK ile telefonda görüşen var mı ne diyorlar açıklama gibi bir niyetleri var mı?

Geçen hafta aradım ay sonuna kadar belli olur dediler şimdi aradım 1 eylülden itibaren siteyi takşp edin diyorlar

• Tahminimce ek yerleştirme kayıt sürecinin dolmasını bekleyecekler

kaç kişi ek yerleştirmede kayıt yaptırdı ve boş kaldı ise ona göre kontenjanı yükseltçekler
    Suan tüm yurtların kontenjanlarını doldururlarsa bu sefer ek yerleştirme öğrencilerine yer olmaz bunun için bakacaklar kaö kişi ek yerleştirme kapsamında kayıt yaotı kaö kişi yapmadı onun ardından ivedi açıklarlar

Yani 4 eylülden hemen sonra

• hala açıklanmadı neyi bekliyorlar:((
  • Dediğin imkânsız çünkü 7 Eylül'de okulu başlayacaklar var. Onlara yurt çıkmazsa 2 günde mi özel yurt bulacaklar (tabii ki boş yer varsa). Ek terc.h yapanlar düşünecekti bunu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.