Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
11
Favori
11.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, kırmızı renk vardı 3 tane dün. Bugün uğramaya çalışacağım. Eğer varsa alırım, buradan haber veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 8 Eylül 2015; 14:17:32 >
  • Hocamdan sari renkli olani aldim. Kargosunu bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOZBİŞOV -- 8 Eylül 2015; 15:29:41 >
  • Hocam onu alayım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brovazZ -- 8 Eylül 2015; 17:43:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

İstanbul/bakırköy şubesinde gören var mı? Telefonla ulaşmaya çalışıyorum numaraları bile yanlış diyor nasıl bir mağazaysa artık.

haberdar olursanız bana da habe edermisiniz?

Bakırköy şubesi bakkal kadar şube, evime yakın olduğundan bugun beklentimi düşük tutup gittim,pil harici elektronik hiçbirşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: self.uskuc

quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

İstanbul/bakırköy şubesinde gören var mı? Telefonla ulaşmaya çalışıyorum numaraları bile yanlış diyor nasıl bir mağazaysa artık.

haberdar olursanız bana da habe edermisiniz?

Bakırköy şubesi bakkal kadar şube, evime yakın olduğundan bugun beklentimi düşük tutup gittim,pil harici elektronik hiçbirşey yok.

Eyvallah hocam saolasın,artık başka fırsat beklicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla mesai nedeniyle Kipa ya uğrayamadım. Yarın nasipse uğrayacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SailorTurkey

Hocam bu ürün bluetooth hoparlör, 8 saat pil ömrü olan, hands-free konuşma destekleyen, çok yüksek ses seviyesi olan, cızırtı vb sorunu olmayan (ürün kusurulu değilse) bir alet.

Bluetooth olan tüm cihazlarla eşleşir teoride. Fakat IPhone lar biraz sıkıntılı çünkü her bluetooth cihazla eşleşmiyorlar, apple ın inceliği. O yüzden o konuda emin değilim bilen biri varsa o cevaplasın.
    Alternatif olarak yanında gelen ses kablosuyla da cihazınıza bağlayabiliyorsunuz

Peki hands-free konuşma nasıl oluyor?Ayrıca yanında gelen kablo ile cihaza bağlanmanın yararı nedir?Ne avantajı var?
    Ben bu tip bir ürünlerden hiç kullanmadığım için bilmiyorum.
  • Alio gonderebilcek arkadaş var ise makbule gecer seledonanim sende alirsan al ikinizinkinide alirim

• elinde fazladan olan varsa ben de alabilirim.
  • Bursa kipada varmı arkadaşlar

• İkiside satılmıştır.
  • Elinde fazladan olan ya da alabilecek olan fazladan ürünü kontrol edip bana kargolayabilir mi ya almak istiyodum da tükenmiş kyk anca yattı :(

• Kablonun faydası Bluetooth desteği olmayan cihazlara bağlayıp ta müzik dinleyebiliyorsunuz.
    Aracınızda ses çıkışı varsa mesela sesi ordan verebilir, ben masaüstü bilgisayarımda hoparlör olarak kullanıyorum mesela yine bu şekilde.
    Hands-free konuşma normal kulaklıklardaki mantıkta oluyor bluetooth tan bağlıyken telefonunza çağrı gelirse isterseniz hoparlör üzerinden konuşabiliyorsunuz.
  • Olur a, satan olursa mesaj beklerim.
  • Arkadaşlar varmi alabilen?

• Edirne Kipa'dan 1 saat kadar önce beyazını aldım. 20-30 tane kadar ve 3 renkten de vardı. Yalnız az önce açmaya çalıştığımda ışık falan yanmadı direkt şarja taktım. İlk şarj süresi ne kadar olması gerek bilen var mı?

Edit: Şimdi şarj ederken telefonla eşleştirdim. Bu üründe 2 hoparlör mü var? Ses sadece sağdakinden geliyor da. Acaba benimki sorunlu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 9 Eylül 2015; 23:08:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Edirne Kipa'dan 1 saat kadar önce beyazını aldım. 20-30 tane kadar ve 3 renkten de vardı. Yalnız az önce açmaya çalıştığımda ışık falan yanmadı direkt şarja taktım. İlk şarj süresi ne kadar olması gerek bilen var mı?

Edit: Şimdi şarj ederken telefonla eşleştirdim. Bu üründe 2 hoparlör mü var? Ses sadece sağdakinden geliyor da. Acaba benimki sorunlu mu?

Arkadasim bana alabilirmisin gunlerdir arkadaşlardan istiyorum yardimci olan olmadi malesef

• khedira_34 kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar ne zaman Kipa'ya gidebilirim bilmiyorum. Cuma ya da Cumartesi'de İstanbul'a gitmeyi düşünüyorum o yüzden söz vermiyim. Siz bana yine de bilgilerinizi PM ile verin. Belki elden bile verebilirim İstanbul'a gelince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 9 Eylül 2015; 23:50:35 >
  • PM gönderen arkadaşlar için söylüyorum. İşlerin yoğunluğundan uğrayamadım. Yarın uğramaya çalışacağım. Olmazsa elimdeki kırmızı renkli Trust'u gönderebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    İstanbul içi metro/metrobüs duraklarından teslim edebilecekseniz banada alabilirmisiniz hocam?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.