Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
11
Favori
11.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Panora da var mı acaba? Gidecek biri bilgilendirirse sevinirim. Tunebox ve Air Mouse alabilirim.
  • Nevsehir kipada yok malesef. Hem bakindim hemde gorevliye sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonuna kadar kalmaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivarge

Nevsehir kipada yok malesef. Hem bakindim hemde gorevliye sordum.

Şimdi Forum Kapadokya'daki Kipa'ya gidecektim iyiki de gitmemişim Bilgilendirme için teşekkürler
  • arkadaş güre'ye gidiyormuş edremit kipadan 5 tane aldırdım,balıkesirde malesef yok
  • bu toptan alma işi daha önce hdde olmuştu biri forumda okumuş olsa gerekki o zaman da toptan hddyi almış gitmişti elemanın forumun bu tip insanlara yaramasından kıl olmuyor değilim büyük ihtimalle ticaridir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 2 Eylül 2015; 15:09:31 >
  • Gaziemir kipada an itibariyle 6 tane var

• Kurtköy Kipa ya bakabilen oldu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 tane aldım bugün
    2 tanesi bozuk çıktı . Değiştirdiler pillerini düzeldi.
    Daha hala stok var
    Bugün 5-6 saatimi Aldı bu iş
    Toptan isteyen varsa gönderebilirim
    Tek tek cok uğraştırdı

@serin_su842 ye 2 tane gönderdim ama Faturasını baskasına yollamıştım
    Kime gitti acaba onun Faturası ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 2 Eylül 2015; 18:15:36 >
  • Şuan izmir balçova kipadan 1 adet sarı-siyahlı aldım. Halen 3 tane beyaz, 1 tane kırmızı duruyor reyonda. Alıcı ödemeli isteyen varsa aynı fiyata gönderebilirim. Cevap için hızlı olunuz..

Aldığımın fotoğrafını ekleyim dedim, sanırım beceremedim. 😊

(Bekledim, isteyen yok herhalde, çıkıyorum ben..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanihba -- 2 Eylül 2015; 19:30:31 >
  • Forum ankaradan aldım ürünü. 10-12 tane daha vardı.

• Forum Ankara da yok denildi. Bulamadı mı ki o arkadaş, tam olarak nereden aldınız?
  • ikitelli arenapark kipada yok.
    Hatta çalışan eleman ben sorar sormaz pis bir gülüş attı. Muhtemelen ya "vardı da ben zulaladım" gülüşüydü, yada "bugün bu kaçıncı soran" gülüşüydü.

Yakınlarında olupta kargo ile gönderebilecek arkadaş varsa ücretini fazlasıyla gönderirim. O da "el sağlığı" olsun...
    Varsa böyle bir iyiliksever pm bekliyorum...

• Teknoloji ürünlerinin ortasında dikdörtgen şeklinde telefon standı var. O standın arkasında camekanlı yerde duruyordu. Yanında da tam ödeme kasası var.
  • Çıkıyorum o zaman şimdi almaya :) İhtiyaç yok ama bu forum insanı zarara sokar. Gitmişken evede bikaç bişey alayım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 2 Eylül 2015; 19:40:25 >
  • Gidin hocam 1 lira 2 lira günleri var oradanda cazip şeyler alın .d
  • istanbuldaki bakırköy şubesine giden var mı?oralarda bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Şuan izmir balçova kipadan 1 adet sarı-siyahlı aldım. Halen 3 tane beyaz, 1 tane kırmızı duruyor reyonda. Alıcı ödemeli isteyen varsa aynı fiyata gönderebilirim. Cevap için hızlı olunuz..

Aldığımın fotoğrafını ekleyim dedim, sanırım beceremedim. 😊

(Bekledim, isteyen yok herhalde, çıkıyorum ben..)

Bir adet kırmızıyıda ben aldım
    Balçova kipada son iki adet beyaz kaldı arkadaşlar bilginiz olsun

• Gittim şu sarı renginden aldım, sağolun.

Almak isteyenler FORUM ANKARA da birçok ürün var. 3 adet sarı, çokca kırmızı ve beyaz var.

Mekan bilgisini atıyorum yanınada bir fare atayım boş geçmeyelim :)

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir]

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 2 Eylül 2015; 21:15:38 >

• Gerçekten iyi tarif etmişim .d
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.