Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
11
Favori
11.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmirden herkes için alıp göndermeyi düşünüyodum ama bu sorunlu ürünlerin olması işi bozdu şimdi alırım sorunlu çıkar sizde bende uğraşırım
    Bugün balçova kipaya gidip alıcam yoksa gaziemir kipaen kötü forum bornovadan alıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balçovada var ben dün akşam aldım. Ayrıca ses kalitesi boyutuna göre çok iyi. Fiyatı kasada değişiyor bilginiz olsun :)
     KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko044 -- 1 Eylül 2015; 14:36:45 >
  • Edirne kipa'da arkada Turkcell/Vodafone/Avea yazan kısımda 20-30 tane var.
  • Forum Bornova Kipa da 8 adet var. 39.90 dan 29.90 a düşmüş. İhtiyacı olan varsa orada bulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madcat v1

Edirne kipa'da arkada Turkcell/Vodafone/Avea yazan kısımda 20-30 tane var.

Cidden daha yeni gittim ya daha önce görseydim Konuyu alirdim deş kalitesi nasıl acaba

• Manisa Kipa da bakıp yazacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: edobur

Forum Bornova Kipa da 8 adet var. 39.90 dan 29.90 a düşmüş. İhtiyacı olan varsa orada bulabilir.

Ne zaman baktınız acaba ? çiğli kipada varmıdır bilginiz var mı ?
  • Ankara forum avmden bugün aldım bir sürü vardı ses kalitesi gerçekten çok iyi.

• forum bornovodan 1 adet siyah-turuncu modelinden aldım orda açıp arka kapağını ve sorunu darbesi var mı diye bakındım sağlam duruyordu eve aldım getirdim hem notebook hemde telefonumda denedim ve gerçekten beni çok tatmin etti. Sese takıntılı biri olarak bu fiyata ben çok memnun kaldım. Haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim böyle bir cihaz arıyordum.

Ses konusunda;

Ses oldukça berrak ve boyutuna göre yüksek sayılabilir son seste dahi bozulma yapmıyor sahne genişliği de oldukça başarılı tiz/mid oranı yine iyi hatta mükemmele yakın geldi çünkü ince ayrıntı sesleri dahi kısık seste duyabiliyorum. Bass tabi bu cihaza göre orta hatta alt seviye sadece bass ı bass karakter ağırlıklı müzikler de baskın duyabiliyorsunuz. Diğer öncelikli seslerde en arka plana atılıyor. Bass i hissetmek isterseniz cihazı sıkı tutmalısınız sessin şiddetini az çok anlıyorsunuz.Karışık karakterli birçok müzikte hatta epic müzik denemelerimde ilginç daha önce duyamadığım yada kısık gelen detayların berrak şekilde duyulması beni mesh etti. Sesler birbirinin üstüne binmedi yani 30 parçadan denememde müzikte rahatsız olabileceğim uydu sesi gibi yada sinyal sesine denk gelmedim. Kısaca ses konusunda beni tatmin etti fiyatına göre oldukça ideal ses veriyor. Ben çok beklentiye girerek almadım ama beni şaşırttı tabi daha farklı müziklerde nasıl olur zamanla göreceğiz tabi ama genel olarak ilk izlenimim oldukça olumlu. Tabi ben biraz özelleştirilmiş ses yazılımları kullandım.
    (Notebook Realtek sürücüsü+ ses özelleştirmesi yapan bir program , TelefondaViper4android LG2 cihazım da yine kendi ses profilim ile test ettim)

Herhangi bir özelleştirme olmadan da yaklaşık performansı aldığımı söylemeliyim biraz kullanılan cihaza da bağlı tabi bu...

Malzeme Kalitesi ve genel olarak cihaz;

Öncelikle cihaz güzel görünüyor tabi bu biraz göreceli bir kavram askı aparatı örgülü bir tasarıma sahip, oldukça sert bir plastikten yapılmış izlenimi veriyor ön tarafı küçük delikli metal yada alüminyum benzeri bir ızgara ve ortasında da tam olarak anlayamadığım (içini açmak gerekir anlamak için sanırım) iki parça ses çıkışı bulunuyor bunlarda geniş delikli plastik ızgara ile kaplı. Ama buda fiyatına göre bence orta seviye bir malzeme, açıkçası biraz nazik duruyor düşse yada sert bir cisim temas etse rengi atacak yada kırılacak gibi bir izlenim uyandırıyor. Tabi bu işten anlayan kişiler sağlamlığını daha farklı değerlendirebilir. Ön tarafında Trust logoslu bir yapıştırma bulunuyor. Yine sağ üstte bir bildirim ledi yer alıyor şarj da kırmızı, bluetooth bağlıyken mavi ve line-in girişi ile de yeşil olarak yanmakta. şarj ve bluetooth/line-in bağlıyken ikisi birden yanıyor.

Kutu içinden askı, line-in kablosu ve sarj için micro usb çıkmakta.

Arka tarafı oldukça sade line in,açma kapama ve şarj için m-usb girişi var. Cihaza 500mah bir batarya eşlik ediyor ve 8 saat kadar bir kullanım sunuyormuş.

bluetooth ile ilgili problem yaşadığımı belirtmeliyim eğer telefonunuza bağladığınızda sizden parola istiyor, ve parola yanlış girilince ses i kesti telefon yada cihaz anlayamadım ama şöyle bir şey var ki birkaç kes böyle bağlanma ile bir daha parola istemedi ve sorunsuz çalıştı ufak bir ayrıntı line girişi ve bluetooth özelliği aynı anda kullanılamıyor, arkadan kabloyu çıkarmanız gerekmekte.

üst tarafında media duraklatma ses açma/azaltma butonları yer alıyor ve hissiyatları gayet başarılı.

Arama özelliğini kullanmadığım için şuan bu konuda bilgi veremiyorum

Genel olarak cihaz benim gözümde fiyat/performans cihazı ve benim ihtiyaçlarımı iyi bir şekilde karşıladı, cihaz için ilk izlenimlerim bunlar.

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir]

Not: Resimde fazla turuncumsu durmuş biraz daha renkler açık renkli sarı ve turuncu arası çerçevesi de gri renkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nrk58 -- 1 Eylül 2015; 18:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofonur

Ben varım Adana'dan. Başka varmı Adana'dan?

Adanadan ben de varım
    Alacak arkadaş var mi

• Bu konu niye bu kadar abartıldı anlamadım
    geçen tchibonun %30 kodu + 15 % doğum günü indirimi ( doğum günü kodunu trickle herkes aldı ) avantajix + puan derken + kargo ücretsiz

http://www.tchibo.com.tr/portatif-bluetooth-hoparlor-p400071019.html?x=H4sIAAAAAAAAAAFiAJ3_ETMsDgAAAU-JhRSVABRBRVMvQ0JDL1BLQ1M1UGFkZGluZwCAABAAEMpyS0DKTkgoe2JVcAoXT1MAAAAQEWPSfh-x5l9DoikxC5CiHAAUt1ZIzEegMq-KNrWW2IO9beBYoq3mFyPsYgAAAA%3D%3D

şu ürünü 29-30TL ye aldım
    Alette de bayağı yetenekli, A2DP yi desteliyor vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

quote:

Orijinalden alıntı: meybahane

Antalya özdilek yanındaki kipa avm de 20 tane var.

Sarı ve Beyazından aldım.

arkadaş bendemi körlük var nedir :D 3 kere tur attım elektronik reyonlarının arasında ama bu ürünü göremedim bu gün saat 2 gibi felan bakmıştım, kulaklıkların olduğu yerdemi asılıydı ?

Ben de 3 tur attım elektronik reyonlarında LNB vs de baktım arada. En sonunda görevliye sorduğumda elektroniklerin oradaki kasanın tam karşısını gösterdiler, cep telefonu aksesuarlarının olduğu L şeklindeki duvarda idi. Kablolu hoparlörlerin yanında değil yani
  • Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Hocam cekim mesafesini olcebilir misiniz? Ayni oda da 4metreyi gecince ses kesik kesik geliyor acaba benim cihaz mi arizali?

• Arkadaslar forum Bornova kipadayim ürün tam olarak Nerede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bad Meets Evil

Ankara forum avmden bugün aldım bir sürü vardı ses kalitesi gerçekten çok iyi.

Bir arkadaş yok demişti. Neresinde tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

quote:

Orijinalden alıntı: Bad Meets Evil

Ankara forum avmden bugün aldım bir sürü vardı ses kalitesi gerçekten çok iyi.

Bir arkadaş yok demişti. Neresinde tam olarak

Antalya daki gibi ise, cep telefonu aksesuar kısmında olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaaka

Arkadaslar gaziemir kipada her renginden 20+ bulunmakta bilginize

işte aradığım mesaj burada, birazdan gidiyorum almaya teşekkür ederim
  • Aksam eve giderken kipaya uğrayacağım
    Başka isteyen var mi ?

• Arkadaşlar konyadaki mağazayı aradım yok demişlerdi ama acaba gidip bakan oldu mu?

Veya da alıp bana gönderebilecek birisi var mı? Beyaz renginden istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.