Şimdi Ara

LoL'ü bırakmayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle nedenlerimi yazayım.Eminimki sadece benim değil çoğu bağımlının nedenleri ama bırakamıyorlardır.
    1- Drophack,server problemlerinin vs. artmasıdır.Çünkü oyuna girmek istemiyorum artık oyun düşecek diye.
    2- İnanılmaz derecede küfür.Ana bacıya bile alıştım artık ama Allah kitap sövmek ne? Bu kadar mı sapıttınız? Bir de sonrasında ''Ben Müslümanım bi an sinirle oldu'' demezlermi ?
    3- Oyunun çok fazla zaman yemesidir.Sizi bilmem ama ben bu sene lise son sınıfa geçtiğim için artık ara vermem gerektiğini ve ders çalışmam gerektiğini düşünüyorum.Tabi bırakabilirsem
    4- İlgisiz sunucu.Ne de olsa para yatırıyor insanlar.Neden ticketlara cevap vermez zahmetinde veya drophacke,küfre çözüm bulma zahmetine girsinlerki? :)
    5- Psikoloji.Farkında olmasakda oyun oynadıktan sonra aşırı sinir,duygusallık gibi olaylar oluyor ve günlük hayatınız çok etkileniyor.Mesela benim lol oynadıktan sonra ellerim titriyor.Ailem beni nörolojiye götürmeye kalkıştı sırf bu yüzden de yalanlar la idare ediyorum.(Oyuna sinirleniyorum elim titriyor demek zor biraz :( )
    6- Lig sistemi.İnanın sadece ''HIRS''.Neden seri maçınızda hep feeder geliyor sanıyorsunuz?Maksat lig atlayamamanız ve oyuna devam etmeniz.Daha farzla hırs yapmanız amaçlanıyor.Bi düşünün : Challenger olunca ne olacak? Elinize ne geçecek? Takımlara girmeyimi hayal ediyorsunuz? O takımlara öyle kolay kolay girilmiyor merak etmeyin.Arkadaşlarınıza hava mı atacaksınız? Sonucu ne? Sadece giden zamanınıza acıyacaksınız.Çünkü bu oyun ''oyun'' amacını çoktan geçti.

Daha çok var aslında ama birden aklına gelmiyor insanın.Sonra editlerim belki.Lol yerine başka online oyuna başlamayı düşündüm ama o da çok zaman yer.En iyisi Clash of Clans a başlayacağım ve arta kalan zamanlarda ders çalışacağım.Yıllardır mt2,ko gibi oyunlar oynadık ne oldu? Bari 1 senemi adam akıllı geçirmeyi düşünüyorum.Tavsiyem sizde kontrolü ele alın artık.Bunlara prim vermeyin.Hepinize iyi forumlar.

• Haklısınız LoL bozdu artık.
  • Herkes ağlıyo drophack diye ben westte oynuyorum şu ana kadar sanırsam 1 tane yedim başka yemedim drophack diye ağlıyacağınız server değiştiri veri westtede nordic te arkadaşım oynuyo ordada sorun yok dio ama o server ne kadar kaliteli bilememde tr de işlerini düzgün yapmadıkları için drophack oluyo olabilir ama eu-na ve kr de 0 dır diye düşünüyorum
  • Bırakın kurtulun hocam ben bırakdım kurtuldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rilish

Herkes ağlıyo drophack diye ben westte oynuyorum şu ana kadar sanırsam 1 tane yedim başka yemedim drophack diye ağlıyacağınız server değiştiri veri westtede nordic te arkadaşım oynuyo ordada sorun yok dio ama o server ne kadar kaliteli bilememde tr de işlerini düzgün yapmadıkları için drophack oluyo olabilir ama eu-na ve kr de 0 dır diye düşünüyorum

Rioterlar ilgisiz.Westte bir flamede ban yiyorsun.Bizim serverda ne kadar değer varsa küfür et ceza vermiyorlar.Drop da aynı öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilibrahim44

Öncelikle nedenlerimi yazayım.Eminimki sadece benim değil çoğu bağımlının nedenleri ama bırakamıyorlardır.
    1- Drophack,server problemlerinin vs. artmasıdır.Çünkü oyuna girmek istemiyorum artık oyun düşecek diye.
    2- İnanılmaz derecede küfür.Ana bacıya bile alıştım artık ama Allah kitap sövmek ne? Bu kadar mı sapıttınız? Bir de sonrasında ''Ben Müslümanım bi an sinirle oldu'' demezlermi ?
    3- Oyunun çok fazla zaman yemesidir.Sizi bilmem ama ben bu sene lise son sınıfa geçtiğim için artık ara vermem gerektiğini ve ders çalışmam gerektiğini düşünüyorum.Tabi bırakabilirsem
    4- İlgisiz sunucu.Ne de olsa para yatırıyor insanlar.Neden ticketlara cevap vermez zahmetinde veya drophacke,küfre çözüm bulma zahmetine girsinlerki? :)
    5- Psikoloji.Farkında olmasakda oyun oynadıktan sonra aşırı sinir,duygusallık gibi olaylar oluyor ve günlük hayatınız çok etkileniyor.Mesela benim lol oynadıktan sonra ellerim titriyor.Ailem beni nörolojiye götürmeye kalkıştı sırf bu yüzden de yalanlar la idare ediyorum.(Oyuna sinirleniyorum elim titriyor demek zor biraz :( )
    6- Lig sistemi.İnanın sadece ''HIRS''.Neden seri maçınızda hep feeder geliyor sanıyorsunuz?Maksat lig atlayamamanız ve oyuna devam etmeniz.Daha farzla hırs yapmanız amaçlanıyor.Bi düşünün : Challenger olunca ne olacak? Elinize ne geçecek? Takımlara girmeyimi hayal ediyorsunuz? O takımlara öyle kolay kolay girilmiyor merak etmeyin.Arkadaşlarınıza hava mı atacaksınız? Sonucu ne? Sadece giden zamanınıza acıyacaksınız.Çünkü bu oyun ''oyun'' amacını çoktan geçti.

Daha çok var aslında ama birden aklına gelmiyor insanın.Sonra editlerim belki.Lol yerine başka online oyuna başlamayı düşündüm ama o da çok zaman yer.En iyisi Clash of Clans a başlayacağım ve arta kalan zamanlarda ders çalışacağım.Yıllardır mt2,ko gibi oyunlar oynadık ne oldu? Bari 1 senemi adam akıllı geçirmeyi düşünüyorum.Tavsiyem sizde kontrolü ele alın artık.Bunlara prim vermeyin.Hepinize iyi forumlar.

anana bacına sövmeleri zoruna gitmiyor da allaha sövmeleri mi zoruna gidiyor.

• Bırak ama bence clash of clans oynama çok çocuksu bir oyun
  • 2 gün önce sildim lolü ...Sigara gibi düşün ilk 1-2 hafta zor sonrası çok rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın hocam.

• Bir düşünür der ki ; düşünme, yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyzc

quote:

Öncelikle nedenlerimi yazayım.Eminimki sadece benim değil çoğu bağımlının nedenleri ama bırakamıyorlardır.

anana bacına sövmeleri zoruna gitmiyor da allaha sövmeleri mi zoruna gidiyor.

Alıştım demek zoruma gitmiyor demek değilki.Tabiki zoruna gider.Yaş düstükce ana bacı yapan çocuklara bile alıştım ama Allah kitap sövecek kadar sapkın olmalarına şaşıyorum ben artık

• quote:

Orijinalden alıntı: percy444loraine

2 gün önce sildim lolü ...Sigara gibi düşün ilk 1-2 hafta zor sonrası çok rahat

Oyun bulamıyorumki doğru düzgün.Zaten ona da daha başlamadım sadece örnek olarak söylemiştim.Ne yapsam bende şaştım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: percy444loraine

2 gün önce sildim lolü ...Sigara gibi düşün ilk 1-2 hafta zor sonrası çok rahat

Oyun bulamıyorumki doğru düzgün.Zaten ona da daha başlamadım sadece örnek olarak söylemiştim.Ne yapsam bende şaştım

Ben direk oyun hayatıma son verdim. eğer oyun oynamaya devam edeceksen lol oynamaya devam edilebilir aslında :D
    Twitch de oyun kanallarını takip ederek istediğin oyunu bulabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver hesabı bana kurtul yoksa çekercsebi

• Lol bozdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Lol bozdu.

Bence NA communitysi eskisinden daha iyi.
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    Tr'den bahsediyoruz.Herkesin malumu oyuncular ve droplar yüzünden oynanmıyor oyun.Dün ip ödülü var diye girdik 5 kişi karşı ormanı basıp ilk kanı aldık ve 10 saniye geçmedi dropu yedik oyun silindi.Aşağılık insanlar normal oyunu geçtim Dominion modunda bile drop yedik.

• quote:

Tr'den bahsediyoruz.Herkesin malumu oyuncular ve droplar yüzünden oynanmıyor oyun.Dün ip ödülü var diye girdik 5 kişi karşı ormanı basıp ilk kanı aldık ve 10 saniye geçmedi dropu yedik oyun silindi.Aşağılık insanlar normal oyunu geçtim Dominion modunda bile drop yedik.

Biz sıra sıra IP kasıyorduk en son. Zaten drop korkusu ve server taşınması nedeniyle NA serverına geri döndüm.
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    NA denemiştim ping sürekli 100 ün üstünde oluyordu.Tr de 52 ping alıyorum westte 68 falan ama NA de oynanmıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Biz sıra sıra IP kasıyorduk en son. Zaten drop korkusu ve server taşınması nedeniyle NA serverına geri döndüm.

na serveri chicago ya taşındıktan sonra kaç ping alıyorsun na de ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.