Şimdi Ara

Mobilite: 4.5 ihalesi, iPhone 6s için geri sayım, HTC Aero A9, Huawei Nexus ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Sunucularınız Erdi Özüağ ve Mesut Çevik bu hafta başta 4.5G ihalesi olmak üzere iPhone 6s cephesindeki gelişmeleri, 24 ayar altın kaplı Galaxy Note 5'i, HTC Aero A9'u, Huawei'in Nexus telefonunu, Sony Xperia Z5 ailesini ve diğer gelişmeleri değerlendiriyorlar.

• Mesut kardeş kusura bakma ama fiziksel olarak çok zayıfsın . Senide fiziksel olarak iyi görmek isterim bir an önce bodybuilding e başlamalısın öyle arnold gibi ol demiyom en azından biraz düzgün görünemelisin sonuçta çok kişi seni izliyor. Yüzünden belli çok zayıf olduğun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 31 Ağustos 2015; 7:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Mesut kardeş kusura bakma ama fiziksel olarak çok zayıfsın . Senide fiziksel olarak iyi görmek isterim bir an önce bodybuilding e başlamalısın öyle arnold gibi ol demiyom en azından biraz düzgün görünemelisin sonuçta çok kişi seni izliyor. Yüzünden belli çok zayıf olduğun

Bazı insanların özellikle fiziki görünüşleri ile alakalı konularda çok hassas olabildiklerini göz önünde bulundurup, bu tarz eleştiri ve tavsiyelerini zatın kendisine özel mesaj yoluyla ulaştırman hem daha saygılı, hemde daha doğru olan yoldur.

• quote:

Mesut kardeş kusura bakma ama fiziksel olarak çok zayıfsın . Senide fiziksel olarak iyi görmek isterim bir an önce bodybuilding e başlamalısın öyle arnold gibi ol demiyom en azından biraz düzgün görünemelisin sonuçta çok kişi seni izliyor. Yüzünden belli çok zayıf olduğun

Her insanın fizik yapısı aynı değil bir insanı dış görünüşünden,fizik yapısından dolayı eleştirmek şık değil.Arkadaşın dediği gibi özel mesaj yoluyla tavsiyede bulunabilirsin.
  • quote:

bu ne şimdi... fiziği gayet yerinde ve hiç bir sorunu yok gibi. kas meselesi tercih meselesidir. Mesut Çevik fiziğinden öte esprili yaklaşımlarıyla insanları ekrana kitliyor. zaten siteyi takip eden kitle belli.

• quote:

Sana çok güzel küfür ederdim de banlanmak istemiyorum.

• Arkadas belliki kasli erkeklerden hoslaniyor neden bu kadar ustune gittiniz ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho2306 -- 31 Ağustos 2015; 11:28:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel bir soyleyisi olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S

• Yozgat bir ara bakanlar kurulu fabrikasıydı. Halbuki medeniyetten nasibini alamamış bir ilciğimiz.

• 6s'ten cok beklentim yok, force touch, saglam kasa vs guzel gelismeler ama tercih sebebi degil, umutlar 7'ye..

• Xperia Z5'ler kaç kere internete sızdırıldı neden haberi yapılmıyor?

• Sanırım bunu düşünemedim niyetim kötü degildi yönetici alıntıları ve benim mesajımı silisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 31 Ağustos 2015; 12:54:08 >
  • quote:

bumudur...bu kadar bilgi,tecrube paylaşımı arasında yakalayabildiginiz şey mesut bey in fizigimi..? tebrikler

• Bilgilendim ve çok eğlendim...

• bingölün sesi Erdi ÖZÜAĞ

• Fiber alt yapı imkanı olarak en avantajlı durum Türk Telekom ile işbirliği sayesinde AVEA'da herhalde. Umarım zamanında 3G'ye geçiş gibi olmaz. Bulunduğum ilde halen bir çok alanda 3G çekmiyor.
  • hocam kusura bakmayın da alkollü mü çıktınız programa, sürekli gülüyorsunuz. gülmeden bir şey anlatamıyorsunuz...

• Bu sefer ki mobilite'yi ayrı bir zevkle izledim eğlenceli olmuş :)....

• 4g ile upload hızı artması önemli bulut depolama kullanmıyorum çünkü yüklenen video ,fotoları yüklemesi aydı dert bakması ayrı dert oluyordu.
    tabiki 3g yi tarife gereği hızının düşürülmüş olarak kullanıyor olmamda bir etkendi.
    2k,4k videoları mobilden izlemek güzel olabilir fakat kotalar nekadar arttırılacak bakacağız.benim merak ettiğim 4g bataryayı nekadar etkileyeceği idi.bu videoda gördüm ki daha fazla pil tüketecek sanırım.bluetooth her jenerasyonda daha az pil tüketirken 2g,3g,4g de batarya tüketimi artması kabul edilemez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.