Şimdi Ara

H1Z1 İADE ETTİM PARASI GELMEDİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler.Steamda 10 Temmuz 2015 tarihinde "H1Z1" adlı oyunu iade etmiştim ve ertesi gece kabul edilmiş,oyun steam kütüphanemden gitmiş fakat 2 aydır 31 TL gelmemiştir.Steam ile o kadar çok iletişime geçtim ki hiçbiri işe yaramadı.Sürekli ve sürekli paranız gelecektir kredi kartınız uluslararası bir kart olduğu için gecikebilir vs. vs. diyorlar ama gelecek gibi durmuyor.1 Ay 20 gündür bekliyorum.Ama yok?Napabilirim?Neler önerebilirsiniz?

• Bankayla görüştünüz mü peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Bankayla görüştünüz mü peki ?

Maalesef ki hayır.Beni takmayacaklarını düşünüyorum.Kart PayByMe.Sorumlusu DenizBank.Ayrıca ailemden gizli kendi harçlıklarımla almıştım oyunu yani bankayla görüşürsem haberleri olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraydmrl

quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Bankayla görüştünüz mü peki ?

Maalesef ki hayır.Beni takmayacaklarını düşünüyorum.Kart PayByMe.Sorumlusu DenizBank.Ayrıca ailemden gizli kendi harçlıklarımla almıştım oyunu yani bankayla görüşürsem haberleri olmaz mı?

Mail aracılığıyla durumu anlatın öncelikle, bu tarz sorunlar genelde banka kaynaklı. Para Steam'den çıktıysa size ulaşması zaman alabiliyor. Genelde çevremden duyduğum bu yönde, o yüzden en iyisi cüzdana iade almak deniliyor.
  • teşekkürler deneyeceğim
  • Oyun iade edince para wallet'a aktarılıyor diye biliyorum. Başka yolu varsa bir fikrim yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.