Şimdi Ara

Beni seven kız tarafından iftiraya uğradım Napacağım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kız benim ona yürüdüğüm onu sevdiğim hakkında sevdiğim kıza yalan söylemiş iftiraya maruz kaldım şu an gidip o kızı pataklayasım geldi elimdeki tüm şansıda çaldı ne yapacağım çok kararsız ve çaresizim.Sevdiğim kızda buna doğal olarak inanmış ne yapacağım ? Sevdiğim kıza her şeyii açıklamak aklıma geldi ama bunu ben biz 4 arkadaş buluşacakken benim arkadaşım kulak misafiri olmuş sevdiğim kızın yanındaki arkadaşına anlatırken e arkadaşımda o ortamda bulunuyordu gidip kıza açıklamaya kalksam arkadaşım zan altında kalacak "hemen anlattın mı ?" diyecek doğrusu onu zan altına sokmak istemiyorum.Bunu bi şekilde açıklayıp onu inandırmam lazım çok çaresizim sakin düşünebilen bir arkadaş akıl versin.Lütfen dalga geçmeyelim en azından bunu donanımhaber forumu üyelerinden bekliyorum.Beklemeseydim konu açmazdım zaten şimdiden teşekkürler :(

• Up Beyler serii içim içimi yiyor :(
  • Gözün kızdan başkasını görmemeli bence. Hiç sana söyleyen arada kalır diye düşünme, ilk fırsatta patır patır dökül kızın karşısında. Hatta o iftirayı atan da yanınızda olsun. Sevdiğin kızın gözlerine bak, açık açık söyle iftiraya uğradığını. Diğer kızın bir hiç olduğunu, onu asla sevmediğini ve öyle şeyleri bırak söylemeyi, aklının ucundan bile geçirmediğini söyle... dürüst ve dobra ol yani. Laf taşıyan arkadaşın da senin drlirebileceğini hesap etmiştir. Salla hepsini. Sevdiğin kız ulan karşındaki. İnsan kazanmak için her şeyi yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Güzel diyorsunda kardeşim.İyi hoşta bu kız zaten ona açıldığımda beni bir kere reddetti.O ve arkadaşlarla şu 2 haftadır güzel vakit geçiriyorduk ta ki ben bunu öğrenene kadar bu akşam parkta buluşmaya gittiğimizde ben gelmeden hemen önce arkadaiına anlatıyormuş belkilik bir şansım vardı o da gitti daha kızın güvenini kazanamamışken her şey yerle bir oldu.Şimdi kıza gidip karşısına geçip böyle böyle anlatsam kız ya derse bana bunu neden anlatıyorsun ki banane ? derse hadi onuda demedim ya anlattıklarıma inanmazsa işte o zaman tek çare ya unutmak kalıyor hüsran bir şekilde ya da bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım kaldım.İnanmazsa kaldık öyle çok yanlış bir imaj olacak kızın gözünde sürekli zaten karşılaşmamız yüksek inanmazsa ben biterim.Başka bir şey geliyor mu aklına ?
  • sevdigin kiza kendine iftira atildigini sana bir sans vermesede buna saygi duyup sevmekten kurtulamadigini soyle. bunu soylerken o yalancida yaninizda olsun dostum beni de bilgilendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah dostum o kızı alıpta buluşmaya hayatta gelmez getiremem.İş yaş herhalde ümidim tükendi iyice ne dünya be arkadaş ne yapacağım bitti imaj kalmadı bir şansım varsa oda gitti herhalde hiçbir şeye yanmam kızın gözünde erkeğin malum peynirine döndüm :(
  • dostum yeri degil ama ankarali bir kiza asigim deliler gibi. yasim 18 onunki 19a yakin. cilli milli boyu boyuma huyu huyuma uygun. sanaldan sevdik telde konustuk daha elini tutamadim mesafe var diye yurutemiyecegimi belirtti. ben kizi goremedim daha sen diyorsunki bulusmaya hayatta gelmez yakala cek kolundan de boyleyken boyle kalibinin adami ol cok fazlada kasma seni cok seviyorum vs vs deme olan biteni anlat. dinledigin icin saol sadece bilmeni istedim de cek git

• ben kız ile konuşurumda güzel kardeşim eyvallah bu arada geçmiş olsun mu denir ne denir bilmem bilemedim.Kızı getiririmde ebür fitneciyi getiremem uluşmaya hayatta gelmez o çekip getirmeye kalksam ertesi gün haberlerde manşet olurum o derece
  • Önce sosyal medyadan kıza açıl. Kız sana güvensin. Boş boş muhabbetler yerine bu ciddi konuyu aç, birer birer anlat. Kız olumlu yanıt verirse hemen bir yere çağırma, bir kaç gün arayla kıza tekrar açıl, sonra adres ver buluş. Bu kadar basit. Bak eğer kız güzelse sana söylim salak olur. Kızların çoğu salak olur. Hani şöyle bir deyim vardır; Güzellik ve zeka orantılıdır. Zeka azaldıkça, güzellik çoğalır. Güzellik çoğaldıkça, zeka azalır. Bu orantıyı düşün, takma kafaya, iki üç söz ile kızı şımartırsın zaten. Eğer biraz bile yakışıklıysan hiç durma, yürü..
  • Biladerim konuyu okumadın herhalde sen çok yanlış gelmişsin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herboy89

Biladerim konuyu okumadın herhalde sen çok yanlış gelmişsin :(

Boşver dostum. Yinede dediklerimi oku, tecrübe konuşuyor

O değilde yazdıklarımın neresi yanlış la
  • Doğrudur yanlış demedim zaten gene de eyvallah
  • Up beyler
  • Valla trollükten falan değil senin sevdiğin kızın seni seveceği falan da kesin değil sevgili olsanız bile bu saatten sonra kızın sana güveni ne olursa olsun azalacak. Ben yerinde olsam beni sevene yönelirdim en azından işin garanti tekrar diyorum troll olsun diye veya dalga geçmek için söylemiyorum.

• PesimistOrkestra P kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim.Bir ufak atak yaptım bakalım.Akışına bırakacaüım zaman her şeyin ilacı buda geçer bakalım ama iftiraya uğramak yapmadıın bir şey için yargılanmak hele ki o imajdan ödün vermek beni üzen en çok bu belki herkesin gözünde iyi olabilirsin.Ama onun gözünde karalandın mı iş bitiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.