Şimdi Ara

KYK kredi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sene başında kyk kredi başvurusu yaptım 3. sınıfa geçtim bu sene ben krediyi almak istemiyorum çünkü harcamıyordum arkadaşlarım faizi çok falan dedi eğer faizi çoksa ben krediyi iptal etmek istiyorum yolu prosedürü nasıldır bilgisi olan var mı bir de faizi ne kadar bu kyk kredisinin ben harcamıyorum elimde nakit olsun diye duruyordu

• Faizi yok enflasyon farkı kadar ödeme yapılıyor.. çok bir şey fark etmez yani. Mezuniyetten 2 yıl sonra ödüyorsun.. avantajlı bir durum dursun kenarda biriktir. Sıcak para iyidir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faiz mi ne faizi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Faizi yok enflasyon farkı kadar ödeme yapılıyor.. çok bir şey fark etmez yani. Mezuniyetten 2 yıl sonra ödüyorsun.. avantajlı bir durum dursun kenarda biriktir. Sıcak para iyidir..

enflasyon cok artarsa ne olacak hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: stars4ever

quote:

Faizi yok enflasyon farkı kadar ödeme yapılıyor.. çok bir şey fark etmez yani. Mezuniyetten 2 yıl sonra ödüyorsun.. avantajlı bir durum dursun kenarda biriktir. Sıcak para iyidir..

Uyarlama davası açarsın fark olmadan ödemene karar verir mahkeme :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stars4ever

quote:

Uyarlama davası açarsın fark olmadan ödemene karar verir mahkeme :))

hocam ben en iyisi iptal etmeyeyim altın ya da dövize yatırayım mantıklı olur mu sizce ?

• Iphone'a yatır hocam :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almani tavsiye etmiyorum. 1 yil askerlikle gider. 1 yil da is arayisi. Kredilerin zamani gelir catar.
    Hepsini biriktirme konusunda kararliysan al
    durumun iyi degilse kullanabilirsin ancak bahsettiklerimden hicbiri yapmacaksan uzak durmanda fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Almani tavsiye etmiyorum. 1 yil askerlikle gider. 1 yil da is arayisi. Kredilerin zamani gelir catar.
    Hepsini biriktirme konusunda kararliysan al
    durumun iyi degilse kullanabilirsin ancak bahsettiklerimden hicbiri yapmacaksan uzak durmanda fayda var.

hocam 9 aydır alıyorum hiç harcamadım banka hesabımda duruyor döviz altın için hesabım var biraz da dövizim var orda tl olarak duruyor şu anda
    quote:

Orijinalden alıntı: NeverMoree

Iphone'a yatır hocam :D

iphone kullanıyorum zaten hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.