Şimdi Ara

Çift Taraflı Adf Özelliği Olan all in one tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Çift taraflı tarama özelliği olan( ADF özelliği deniliyormuş. Taranacak belgeleri tepsiye koyduğumuz zaman onları otomatik olarak tarıyor) bir hepsi birarada Yazıcı bakıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Epson Stylus Office BX305F almaya karar verdim. Nereden temin edebilirim acaba
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    her adf çift taraflı taramaz hatta pek çok adf'li cihaz sadece tek taraflı tarar. bx305'te onlardan biri ve zaten sıfırını bulmanız imkansız yıllar önce üretimi duran eski bir model siz canon mx925 modelini inceleyin epson wf3620'ye de bakın ancak epson için kolay dolan kartuş alternatifi henüz yok dolayısıyla orjinal kartuşlara mahkum olabilirsiniz ki bu çok maliyetli olur canon için kolay dolan kartuş seçeneği var bu sayede baskı maliyetinizi çok aşağılara çekebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

her adf çift taraflı taramaz hatta pek çok adf'li cihaz sadece tek taraflı tarar. bx305'te onlardan biri ve zaten sıfırını bulmanız imkansız yıllar önce üretimi duran eski bir model siz canon mx925 modelini inceleyin epson wf3620'ye de bakın ancak epson için kolay dolan kartuş alternatifi henüz yok dolayısıyla orjinal kartuşlara mahkum olabilirsiniz ki bu çok maliyetli olur canon için kolay dolan kartuş seçeneği var bu sayede baskı maliyetinizi çok aşağılara çekebilirsiniz

Hocam bana çift taraflı adf yapabilen ve kolay dolan kartuş kullanılabilen yazıcı önerebilir misiniz ?
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    canon pixma mx925 aradığınız özelliklere haiz bir cihaz

uyumlu kolay dolan kartuş setide (5x100 ml mürekkepli) aşağıdaki linkte incelersiniz

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-Set-5x100ml-Murekkep__isp51091646
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

canon pixma mx925 aradığınız özelliklere haiz bir cihaz

uyumlu kolay dolan kartuş setide (5x100 ml mürekkepli) aşağıdaki linkte incelersiniz

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-Set-5x100ml-Murekkep__isp51091646

Hocam farklı marka çift taraflı adf tavsiyelerinizide bekliyorum

• uppupupu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.