Şimdi Ara

Themeforest Tema Alınmalımıdır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Themeforest sitesinden bir tema beğendim almak istiyorum fakat aklımda bir kaç soru var ben temayı şimdi alsam siteyi 2 ay sonra açacağım lisans işlemi nasıl olacak domain lisanslıysa ne yapılmalı bu durumda ? ödeme nasıl yapılıyor ödeme türleri nelerdir ? temalar ilerde başımı ağrıtır mı ?

bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum

Teşekürler.

• Aynı temaya fiyatın %25 ödeyerek sahip olabilirsiniz hatta themeforest mevcut olan temaların hepsini size link olarak atabilirim lisansız her siteye kurulumu sağlanıyor

Detaylı Bilgi İçin Pm atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dblackerr -- 30 Ağustos 2015; 17:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyKing

Aynı temaya fiyatın %25 ödeyerek sahip olabilirsiniz hatta themeforest mevcut olan temaların hepsini size link olarak atabilirim lisansız her siteye kurulumu sağlanıyor

internetteki warezlerimi atacaksınız adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

quote:

Aynı temaya fiyatın %25 ödeyerek sahip olabilirsiniz hatta themeforest mevcut olan temaların hepsini size link olarak atabilirim lisansız her siteye kurulumu sağlanıyor

domain başına lisans sağlanıyor w.a.r.e.z olduğu çok belli

• themeforest temalarını daha ucuza satıyorum diyenlere kesinlikle itibar etmeyin internetten w-a-r-e-z indirip sitenize kurarlar buda siteniz için hiç sağlıklı olmaz.

sorunuza gelecek olursak themeforesttan aldığınız her tema domaine göre lisanslanıyor yani aldığınız temayı sadece bir sitede kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

quote:

Dostum kurumsal üyeliğimiz var themeforest'de

• Hocam salla themeforest falan gereksiz güzel temalar var mı yok değil ama git eleganttehemeya yada mythemeshopa vs oralardan al hatta full üyelik al 3-5 $ fazla odersin ama adam akıllı her şeye ulaşırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.