Şimdi Ara

Nvidia, Tüm Oyunculara Rainbow Six: Siege Beta Kodu Dağıtıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Normal şartlarda ekim ayında çıkacak olan ancak gelen bir duyuruyla 1 Aralık'a ertelenen Rainbow Six: Siege'in eylül ayındaki betasına katılmak ister misiniz? Nvidia, isteyen tüm oyunculara beta kodu dağıtıyor.

Tek yapmanız gereken buradan, yaşınız ve kişisel bilgilerinizi girip bir kod almak ve bunu ubi.com üzerinde etkinleştirmek. Sonrasında ise 24 Eylül'deki betayı beklemeniz gerekiyor. Eğer oyunu merak ediyorsanız veya ön sipariş vermeyi düşünüyorsanız bu fırsat kaçmaz.

Not: Beta kodları sınırlı sayıda olabilir. Ayrıca gelen kodu koplayıp yapıştırmak yerine kendiniz yazınız. Kopyalamalarda hata verebiliyor.

• kaçmaz fırsat hem performans testi de olur bir nevi alalım bi tane

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sanki internette her adımımızı takip ettikleri yetmiyormuş gibi bir de kendi elimle kişisel bilgilerimi verecek değilim, alt tarafı bir beta kodu sonuçta.

• Şu oyunu açık beta yapsınlar bi anlamı kalmadı artık

• quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet_Tek

Sanki internette her adımımızı takip ettikleri yetmiyormuş gibi bir de kendi elimle kişisel bilgilerimi verecek değilim, alt tarafı bir beta kodu sonuçta.

İnternette her adımını takip edecek insanların senin doğum gününden,isminden haberleri olmayacak mı?

Seni İP'n üzerinden ne yaptıklarına bakıyorlar.

Hayatım boyunca gördüğüm en saçma yorum... Kişisel bilgi olarak sadece doğum tarihi,isim soyisim ve MAİL'ini istiyorlar. TC Kimlik istemiyorlar. Ya da şuanki sevgilinle ne konuştuklarını. Zorno izleyip izlemediklerine bakmıyorlar

• Konsolda key almanın tek yolu ön sipariş sanırım, bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoktan almıştım kod, mail gelince deneyeceğim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet_Tek

Sanki internette her adımımızı takip ettikleri yetmiyormuş gibi bir de kendi elimle kişisel bilgilerimi verecek değilim, alt tarafı bir beta kodu sonuçta.

O facebook twitter ile falan çalınacak çalınmıştır zaten. Ayrıca gerçek ismini ver diyen yok ki. Ben mete oroloji yazıp gönderdim yine aynı kod geldi.

• Katıldık bakalım.

• Çoktan aldık ya anında yolluyorlar key i

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • merakım oyunmıyor bu oyuna karsı
  • ben bir cod cu olarak bu tip takim oyunlarini sevmem ,,üstelik bana vur kir olacak bunda taktik yapmak ve dikaktli olmak gerekiyor

• android de dandik bir program yüklerken bir dünya izine evet diyorsunuz burada isim soyisim sorunu yapıyorsunuz.

• Katıldım ve anında kod e-posta hesabıma düştü. Yalnız şöyle bir sorun var, sistemim yetmiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

• Ben de aldım da tarihi bilmiyordum. İyi oldu belirttiğiniz :) yalnız e-posta geleli çok oldu bana, biraz geç kalmışsınız ama sağolun :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet_Tek

Emin olun kullandığınız pc de ve telefonunuzda her türlü kişisel bilgileriniz çıkmıştır. Kimlerin bilmem ne hesapları çalınıyor bu dünyada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD kartım var ama bende kodu aldım bilgileri yazarak. :D

• kodu nasıl etkinleştiriyoruz ubi.com da aktive etme yerini bulamadım

• hemen kaptım bir tane beta'yı sabırsızlıkla bekliyorum

• sadece pc için mi bu kod
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.