Şimdi Ara

LG G2 aldım bazı sorularım var arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. 1 günlük LG G2 kullanıcısıyım. Nexus 5 marka telefonumu LG servisinde tamir edemedikleri için bu modeli hediye ettiler. Soracağım bazı sorularım var arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    1. Arkadaşlar telefonun şu andaki sürümü 4.4.2 bunu Kit Kat'a nasıl güncelleyebilirim? Belli bir süre sonra gelir mi yoksa benim mi bir şey yapmam gerekiyor?
    2. Arkadaşlar telefonda bayağı bir ısınma mevcut. Dokunduğumda el yakacak cinsten ısındığı oluyor. Bunun nedeni ne olabilir sizce?
    Okuyup yardımcı olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

• ben de 1.5 yıldan fazla eski kullanıcı olarak bildiklerimi anlatayım. satılığa çıkardım g2'yi :)

1- lg bilgisayar uygulaması üzerinden güncellemişti sanırım arkadaşlarım. 4.4.2'de kaldım ben güncelleyenler şarjı daha az gitmeye başladı dediği için.

2- ekranı sararan g2'lerin ortak özelliği aşırı ısınması. benimki sürümden mi kaynaklıdır nedir hiç aşırı ısınmadı. uzun süre şarja takılı halde oyun oynasam bile. ekranı da hiç sararmadı zaten. ısınmayı çözmek sanırım mümkün değil, olsa yayınlarlardı bir güncelleme falan. çünkü lg bile çok zarar etti bu ısınma yüzünden. hep ekranı sarardı telefonların garantisi olan bir sürü telefonun ekranını değiştirdiler.
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam.
  • ısınınca 5 dk dınlendır hocam kendıne geliyor cok ısınıncada fazla oynama bence
  • 4.4.2 sürümü zaten kitkat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucterian kullanıcısına yanıt
    Ya dostum Nexus 5 kullanıyordum kafam onda kaldı hala Lollipop demek istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.