Şimdi Ara

1500 Tl Bütçeye telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da yazdığım gibi bütçem maksimum 1500 tl. Kendim biraz bakındım LG G3 kafama yattı ama çok aşırı şikayet gelmiş. Yok ısınmasıydı, yok çatlamasıydı. Baya bir soğudum, 1500 tl verip de elimde bir sorun yumağı bulmak istemiyorum.

Bu bütçe etrafında hangi telefonları önerebilirsiniz bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 30 Ağustos 2015; 1:58:51 >

• Z2 kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S5 tavsiye ederim.Sorunsuza yakın bir telefon.
  • Desire eye

• Xperia c4
    Ekran küçük gelmzse z3c batarya kralıdır
    Xperia z2 sadece tasarımı kötü
    lg g3 32 lik model alınabilir ısınma her cihazda var ama g3 de 2k dan dolayı GPU'ya aşırı yük bindiği için diğer telefonlara göre biraz daha fazla ısınıyor

• Z2

• quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Xperia c4
    Ekran küçük gelmzse z3c batarya kralıdır
    Xperia z2 sadece tasarımı kötü
    lg g3 32 lik model alınabilir ısınma her cihazda var ama g3 de 2k dan dolayı GPU'ya aşırı yük bindiği için diğer telefonlara göre biraz daha fazla ısınıyor

+1

Katiliyorum o butcede z3compact cok agir basıyor digerlerine ama,ebat kucuk gelirse c4e bakin,1.aydir kullaniorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Başlıkta da yazdığım gibi bütçem maksimum 1500 tl. Kendim biraz bakındım LG G3 kafama yattı ama çok aşırı şikayet gelmiş. Yok ısınmasıydı, yok çatlamasıydı. Baya bir soğudum, 1500 tl verip de elimde bir sorun yumağı bulmak istemiyorum.

Bu bütçe etrafında hangi telefonları önerebilirsiniz bana?

1 haftadır 1000tl civarı telefon bakıyordum. Aklımda z1 vardı,alternatif olarakta g2. Z1 için ekran kalitesinin düşüklüğünden bahsettiler.Vatan'da kredi ile taksit imkanı olunca çıtayı 1500tl'ye yükselttim. G3 ile z2 listeye aldım.2-3 gün ikisinide araştırdım. Açıkçası ikisininde kendine göre artı ve eksileri var,ama Vatan'da iki telefonu da elime alınca Z2 dedim.2-3 gündür kullanıyorum şimdilik mennunum ama genel bir yorum için erken.Telefonun en büyük dezavantajı uygun aksesuarı her yerde bulamıyorsunuz.(Gittiğim Vatan şubasinde olmadığı için z1'i inceleyememiştim, sonradan Bimeks'te denk gelip ineledim Tamam z2'nin ekranı ve hopörlörü daha iyi ama Z1'in ekranıda dedikleri kadar kötü değil. Güç olarakta Z2 yada G3 ile arasında dağlar kadar fark yok. Bence Z1'i de inceleyin ekranı ve hopörlörü sizin için yeterli ise 1000tl'ye telefon alırsınız,üstelik 1500tl'lik telefonlara yakın performansta alırsınız.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 30 Ağustos 2015; 16:50:06 >

• Desire eye bu paraya en iyisi z2 tarih oldu artık

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllıçoççuk

Desire eye bu paraya en iyisi z2 tarih oldu artık

Desire eye nasıl bir telefon bilemem.Ben telefon araştırırken 1-2 sene öncesinin en üst seviye modellerini tercih ettim. Xperia Z bile 5.1 güncellemesini aldı. Z2 bir süre daha destek alacaktır. Orta üst segmetteki güncel telefonlar özellikle güncelleme anlamında Z2'den daha önce tarih olurlar.(Yazarken Desire eye fotoğraflarına ve özelliklerine baktım fena telefon değilmiş ama yinede Z2'yi tercih ederim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 30 Ağustos 2015; 20:10:13 >
  • z3 compack acelen yoksa meizu m5 helio x10 işlemcili süper tel onu bekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 2 G3 veya GM elite
  • O paralara artik Z3 Bulunuyor z3 Aldim ben

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Öncelikle telefonunuzu güle güle kullanın.
    "O fiyatlara" dediğiniz 1500 e Sony garantilimi yoksa paralel ithalat mı bulunuyor.
    Bende Z3 almaya kara verdim

• kurtay kullanıcısına yanıt
    Dum n11 Kamp vardi 1.650 Tl sony Garantili 50 Tl bonus veriyodu Sony cihazlariniparalel almayin. Sizde 1,2 Aylij cihaz alabilirsiniz bu paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Dum n11 Kamp vardi 1.650 Tl sony Garantili 50 Tl bonus veriyodu Sony cihazlariniparalel almayin. Sizde 1,2 Aylij cihaz alabilirsiniz bu paraya

Bilgilendirme için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.