Şimdi Ara

Sneijder Sol Kanat, Podolski Sağ Kanat, Umut Forvet Arkası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana biri bu dizilişi açıklayabilir mi?
    Podolski ben bildim bileli sol kanat oyuncusu.
    Sneijder ofansif orta saha adama sol kanatta çürütüyor.
    Umut topçu değil ama forvet arkası oynuyor nasıl oluyor lan bu?
    Umut'u düğünümde oynatmam ama Sneijder'in olması gereken yerde oynuyor adam lan.
    Hem Podolski'yi hem Sneijder'i bir anda oyundan düşürüyor adam.
    Yasin'i hiç saymıyorum. Geçen sene şampiyonluğun en önemli oyuncularından biri olan adamı son 20 maçta 1 gol atmış, topu kontrol etmeyi bilmeyen bir adam için harcıyor adam.
    Rezillik. Bu Hamza adlı şahış gitmeden rahat edemeyecek takım.

• cldeki takımlar sigara dumanı diye içlerine çeker bu gs yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerys II Targaryen

cldeki takımlar sigara dumanı diye içlerine çeker bu gs yi

Atletico maçında böyle çıksın Hamza Efendi yiyelim yine 4-4 güzelinden.
  • Terim'in de takıntısı aynıydı.Sneijder'i sol kanada hapsetmek.Hamza'nın tek bir amacı var.Evlatlarına kadroda yer açıp,milli takıma hazırlamak.Umut gibi birinin şu takımda ne işi var yahu.Bütün dizilişi mahvediyor.Bir kanat Yasin bir kanat Podolski.Tek forvet Burak arkasında Sneijder.Şunu yapabilmek bu kadar zor mu?
  • Sözde 4-5-1 oynuyoruz ama Umut maç içinde forvet gibi davranıyor bildiğin 4-4-2 oynadık aslında.

Daha da ilginci sırf Umut'u oynatabilmek için Sneijder'i Podolski'yi harcamayı göze alıyor. Şark kurnazlığından başka birşey değil yaptığı, koymuş Sneijderi sola Podolskiyi sağa, kimse alışık değil taktik plan yok, ne yapacağını bilmiyor maçta, ondan sonra Sneijder Poldi oynayamayınca "oynamıyor bunlar ya hiç iyi değiller" diyor izleyenler bugün.

Resmen taraftarın önüne yem yapıyor iyi oynayacak adamları şu an, şark kurnazlığı artniyetlilik başka birşey değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yıl 442 oynadık devre arasına kadar gayet iyiydi burak 10no umut ileri uç sol ws sağ emre, burak sakatlandıktan sonra bu sistemi denemedi
    hazırlık maçlarında 1 maç bile bu sistem oynanmadı şimdi 2 maçtır deniyor hemde sağda poldi ile

podolski açık oyuncusu değil sol taraf için bile bu dediğim geçerli sol kanat forvet bu adam asıl yeri. kalkıp sağ açık oynatıyor haybeye 2 maçtır 9 kişi başlıyoruz maçlara umut zaten ortada yok

madem bu sistem oynanacak umut yerine adam gibi forvet poldi yerinede orta saha özellikli sağ açık alınmalıydı, kafasında muhtemelen dediğim dönem var o günkü gibi iyi oyun ve skor bekliyor ama boşuna bekliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.