Şimdi Ara

Ne Oynadığımızı Çözebilen Var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben ciddi anlamda çözemedim.Podolski sağda oynadı bazen sol bek oynadı,sneijder defanstan gelip top aldı.Umutun ayağına 12 kere mi ne gelmiş top zaten.Kazandık falan da hiç zevk aldınız mı maçtan?Yada bu futbolla avrupa için umudunuz var mı?

• This is a paldır küldür formation

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet ede ede izledim.4-1 kaybetseydik de adam gibi top oynasaydik keske.

• Beyler inanın gs avrupadan puanlar kazansın istiyorum ama (podolskinin ırkçı paylaşımlarına rağmen)
    Bu oyunla 3. Olursanız sukredin.muslera da formsuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş gizli Hamzil taktiği bu. Çözmek çok zor. Enigma sifresini kırmak bile daha kolay. Rakip oyuncuların beyin sinirlerini yorarak düşünmelerini zorlaştırıyor.

• Hamza Beyin diyebileceği tek şey "çıkın oynayın işte, benden iyi biliyorsunuz"

çıkıp oynuyor adamlar, daha iyisini beklemeyin
  • Burak ve Sneijder harici gerisi vasat...Burak ileriyi çok karıştırıyor.orta sahadan ileriye çok koridor açıyor Burak olmayınca pozisyona giremeyen takım Burak olunca rezil bile oynayinca 4 atıyor...

İlk hafta sivasa yenilirdik Burak girince beraberliği kopardik kazanabilirdik de,geçen hafta 58 de cikmasaydi Burak gs galip bile gelebilirdi.

• olay şu. CAHİL zar atıyor. diyorki haydi lan yine şanslı olayım. sonra bir bakıyorsun ilk iki hafta zarlar 1-1 geliyor.. sonra bu hafta bir bakıyorsun ilk attığında zarlar yine 1-1 ken 5-5 e dönüyor ve gs kazanıyor.

bakın teknik bilgi, futbol mantelitesi , oyun kurgusu , formasyon vs bunları aklınızdan çıkarın. haftaya alıcak CAHİL eline zarları haydi olum kemik dicek ve atıcak..
  • Carole ofansif olarak çok iyiydi defans olarak pek dikkat etmedim. Kırmızı kart çok ağır karar

Sneijder geçen seneki gibi 80 dk sahada yok sonra takk 1 vuruyor gol
  • Podolski sağda oynadı bazen sol bek oynadı. yok kardeşim bi ara kaleye geçti sen görmedin.

• Sneijder de top oynamadı bugün bakmayın gollere siz...
    Sahanın en iyisi en istekli si çoğu zaman olduğu gibi Burak yılmaz di...tekmeye ayak kafa sokan birebir rakiple en çok dolaşan boğuşan ilerde her zanki gibi 1 saniye bile durmayan devamlı oraya buraya koşan Burak yılmaz sahanın tartismasiz en iyisiydi kim ne dese desin!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.