Şimdi Ara

Spikerler Neden Sürekli Sabriyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yok korner, frikik vs. saymazsak
    ortalarinin isabet oranı yüksekmiş vs.
    Sabrıyı tanımasak superstar sanicaz.
    Bu adam değil miydi iki mac önce
    10da 1 orta isabeti yakaladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abartmayin artik..nerenle izliyorsun sabriyi??

• K.cimla izliyorum. Karşı takımın ataklarınin hangi kanattan geldiğinin farkında misin acaba? Iki asist yaptı diye adamın kim olduğunu unuttunuz herhalde

• abi olay şurda patlak veriyor sabri seviyesinde oyuncular iş yapsada bu kadar göz önüne çıkarılmıyor
    sabri bi orta yapıyo hemen auuuuuuu ne var auuu alt tarafi bi asist yaptı adam
  • Defans yapsin orta degil

• Sabri umut Hamit telles bu takımın yüz karasıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrgokhan82

Abartmayin artik..nerenle izliyorsun sabriyi??

adam kanat değil bek. geri dönemeyen beki ben ne yapayım. geçen hafta bir asist yaptı pres yapmaması yüzünden gol yedik. maçı izlemeden dahi kimin nasıl oynadığını söyleyebilirim. çünkü kimin nasıl oynadığını bursa, inter,bursa, konya maçlarında gördüm. bu sistem bütün sene boyunca devam eder. arada bir iki kişi parlar onlarda formayı kapar. örneğin geçen sezon ki yasin. bu sezon carole, jose, poldi üçlüsün yeri sağlam tabi hamza efendi adaletli dağıtırsa geçen hafta sahada olmayan tellesa formayı vermeyen hamza bu hafta umuta vermiş. kesecekse ikisini de kesmeliydi. umut oynuyorsa tellesta oynamalıydı. sonuçta ikisi de vasattı. eğer umutta bizim göremediğimiz bir ışık varsa amenna ama herkes biliyor ki umut bulut bu takımın çocuğu (!) telles üvey evlat. kısaca sabri, selçuk, umut burak, bunlar hoca gönderen takımı suistimal edenler. mancini ve prandelliyi gönderen bunlar hamzanında kuyusunu kazıyor.

"istatistik mini etek gibidir her şeyi gösterir asıl isteneni göstermez." Alex Ferguson.

• Belli oranla izledigin..sabri kadar basina tas dusecek..bu macta laf edilecek birisi varsa oda podolski dir..her mac sonu sabri sabri sıkti artik..bende bayilmiyorum sabriye ama elinden geleni yapmaya calisiyor en azindan..

• sabri futbolcu olabilir ama kesinlikle super lig futbolcusu değil. halı sahada olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.