Şimdi Ara

Kardeşlerim Umut Buluttan Kurtulma Yolu Buldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maçtan önce rakip takımın oyuncularından Umut Bulut'u sakatlamalarını rica edeceğiz. Twitterdan Konyasporlu 4 futbolcuya yazdım ben bugün.

BUYRUN LİNK

Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor.

• Umut.Buluttan kurtulmanin yolu forumda para toplayip kiralik katil tutucaz Hamzayi vuracak Umutu oynatacak baska hoca gelmez zaten.. 1 tasla 2 koylu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayayım diyordum da neyse.
    Ne olursa olsun yanlış bir şey. Sonuçta o adamın da ailesi, çocukları, arkadaşları var. Biraz empati kurun.
    Yeteneksiz olabilir, çok ücret alıyor olabilir ama bu onun hatası değil. Onu takımda tutanlar yönetim ve teknik direktör hatalıdır.
    Hiç mi sinirlenmiyorum tabii ki sinirleniyorum fakat tepkinizi böyle işlerle dile getirmek oldukça çocukça ve yanlış. Tabii bu şekilde hiçbir yere varamayacağınızı söylememe gerek yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

Umut.Buluttan kurtulmanin yolu forumda para toplayip kiralik katil tutucaz Hamzayi vuracak Umutu oynatacak baska hoca gelmez zaten.. 1 tasla 2 koylu

Dostum ilk önce aklıma gelen oydu ancak gerek maliyetin yüksek olması gerekse bir cana kıyılması beni caydırdı.
    Basit bir iş kazası işimizi görebilir
  • Seni kınıyorum ekmeğiyle oynammaz kimsenin

• Zaten hiçbir yere varmayacağız. Konudan trollük akıyor bu tepkilere şaşırdım açıkçası
  • super yapmissin umarim isee yarar

• Hamza forveti umut icin istememis burak bahane

• Bu konu tutsun istiyorum

• Bu bir çözüm değil, sakat olsa yine girer kadroya
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Player

Yazmayayım diyordum da neyse.
    Ne olursa olsun yanlış bir şey. Sonuçta o adamın da ailesi, çocukları, arkadaşları var. Biraz empati kurun.
    Yeteneksiz olabilir, çok ücret alıyor olabilir ama bu onun hatası değil. Onu takımda tutanlar yönetim ve teknik direktör hatalıdır.
    Hiç mi sinirlenmiyorum tabii ki sinirleniyorum fakat tepkinizi böyle işlerle dile getirmek oldukça çocukça ve yanlış. Tabii bu şekilde hiçbir yere varamayacağınızı söylememe gerek yok sanırım.

Söylediklerinde bi nevi haklısın ama bir de şu var. Bu adama hamza hoca sürekli forma şansı verıyor . Umutta biraz kendine çeki düzen verse doğru düzgün oynasa yine sıkıntı yok. Vurduğu topları , çektiği sutları görüyoruz biraz toparlaması lazım kendisini

• Umut'a çok yükleniyorsunuz
    ben bugün Umut'u beğendim açıkcası.
    sazan.avi
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Umut kariyeri boyunca yeteneğinden değil, atletizminden para kazandı. Yaşı ilerleyince de atletizmi doğal olarak düşüşe geçti. Yeteneği zaten sınırlı bir oyuncu.
    Konuyu çok uzatmak da istemiyorum demek istediğim tam olarak şu, adamı eleştirin fakat belirli bir etik çerçevesinde olmak üzere eleştirin. Caps yapın, dalga geçin ama sakatlansın vs bana göre yanlış tabi bana göre yanlış size göre doğru olabilir.
    Ayrıca konunun troll olduğunu bilerek yazmıştım zaten konuya girmeden başlıktan bile anlaşılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.