Şimdi Ara

Resmi 11 Belli Oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin gibi hocanın Allah belasını versin.Umut kim ya 11 de oynatılıyor.
    Parator dan emirler mi geldi ?
    Defol Allah'ın çapsızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesalius

Yürüyene kadar oynamalı dedi, sırf çok düzgün hiç sorun çıkarmıyor diye Umutu oynatmak istiyor, net bunun başka açıklaması yok baskıymış defansa yardımmış hikaye komple. Koca Gs.nin hocasını amatörlüğüne duygusal takıntısına bak be yeter artık

Mac basindan komisyon almiyosa adam degilim.. Ayni paralari Jem ve Bilaldende aldi kesin.. Gariban ayagina yatip paralari goturuyo alttan.. Asil boylelerinden korkacaksin. Bunlar hata mata degil bilerek dupe duz hirsizlik yolsuzluk yapiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza seni çok seviyor
    sağ kanadı bile emanet ediyor
    koşuyorsun diye oynatıyor
    koşmasana umut bulut

yürümek güzel şey aslında
    doktorlar da tavsiye ediyor
    koşarsan eğer iki elim yakanda
    koşmasana umut bulut

ben olsam halı sahaya çağırmam
    isabetli pas atsan gözlerime inanmam
    öğretmen olsan atanaman
    koşmasana umut bulut
    ciğerimiz soldu umut bulut
  • Yasin'in antrenman performansını beğenmiyor HH. Emre Çolak daha çok iş yapar Umut'tan.

• Telles yerine Carole var diye sevinirken kadroda Umut'u görmek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir durum da var. Konyaspor önde baskı yiyince kontra ataka çıkmakta zorlanıyor. Hamzaoğlu bunu görmüş olabilir.

• Umut Bulut'un elinde Terim ve Hamzaoğlu'nun seks kasetleri var sanırım. Biri her hafta ilk 11 başlatıyor öbürü de milli takıma çağırıyor ısrarla. Gel gör ki Umut her maç 10 kişi oynatıyor bizi. Yazıklar olsun.
  • Sanada Umutada yeter lan artik . Bu ne lan ömür törpüsü gibi takım . Koy Emre yi işte top yapan adam Sneijder-Poldi-Emre güzel pas yapar . DENGEMİ BOZDUN HAMZA !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Umut Bulut'un elinde Terim ve Hamzaoğlu'nun seks kasetleri var sanırım. Biri her hafta ilk 11 başlatıyor öbürü de milli takıma çağırıyor ısrarla. Gel gör ki Umut her maç 10 kişi oynatıyor bizi. Yazıklar olsun.

Yarın öbür gün evladımız diye zam da yaparız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

Umut Bulut'un elinde Terim ve Hamzaoğlu'nun seks kasetleri var sanırım. Biri her hafta ilk 11 başlatıyor öbürü de milli takıma çağırıyor ısrarla. Gel gör ki Umut her maç 10 kişi oynatıyor bizi. Yazıklar olsun.

Yarın öbür gün evladımız diye zam da yaparız.

Ben de ondan korkuyorum bu sene bitiyor sözleşmesi kesin uzatır bu yönetim kalırsa brumayı gönderip hala umut ile başlamak genç aydına 10 sene sahip çıktık kara oğlana 2 sene dayanamadık nasol bir ırkçılık var yav bizde türk olsa Bruma 10 sene beklerlerdi sabri aydın örnekleri

• Hayir bu umutun attigi fircalar yuzunden bruma gitti.simdi bide carole,poldi pas vermese onlarada el kol triperi yapiyor

• Hamza Hamzaoğlu değil Kohen Kohenoğlu. Adam İsrail ajanı. Galatasaray'ı bitirmek üzere görevlendirildi. Umut nedir ya

• Hoca ve yonetim yuzunden sinir hastasi olacaz arkadas bu nedir. Dunya alem elestirmedimi seni gecen hafta umut yuzunden ?

•  Resmi 11 Belli Oldu
  • Gsliler sakin plz relax
    Maç sizin ok

• Ulan Hamza, Umut u oynatmaman için illa 6 maç yenilmen mi gerekiyor. Yasin kendini kesmesin de napsın, yazık çocuğa. Sinan diye bir adam var, Umut u donunda sallar ama hamza da tık yok, anlamıyor.

Bugün kazansak her maç Umut u görecez, kazansak mı iyi kaybetsek mi iyi bilemedim.
  •  Resmi 11 Belli Oldu
  • quote:

bu nasıl bir yorumdur yahu

lakaytlık paçadan akıyor
  • sanırım bu maçı kaybetmemiz bizim için daha hayırlı olacakk.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.