Şimdi Ara

Modem Değişikliği Yapmak Mümkün Mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    şu an Huawei hg 253S model modemi kullanıyoruz ancak çekim gücünden memnun değilim.25 mbit bağlantı hızım var bilgisayarıma gelen hız 10 mbit civarı.Bugün aradılar superonlinedan tablet kampanyasından bahsetmek için , ilgilenmiyorum deyip sıkıntı mı anlattım.Tabi, müşteri hizmetlerini arayın değiştirirler dedi elinizde ne model var dedim Huawei Hg 225ES dedi.İnternetten baktım böyle bir modem yok gibi beni yedi herhalde
    Neyse bu sefer müşteri hizmetlerini aradım aynı durumu anlattım onlar yan çizdi.Sadece arıza olursa değiştiririz falan diyolar elinizde ne model var diyorum onuda söylemiyorlar bende kapattım telefonu.Şu modemi değiştirme imkanımız yok mu yeni wifi adaptörde almıştım 5 ghz ac destekli ona uygun bir şey verseler.Modemin ayarlarını mı karıştırsam napsam

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    modemi kapat çalışmıyor diye arıza kaydı bırak gelen ekibin elince sürüsüyle var değiştirir
  • bende de öyle bir durum oldu 4 ay öncesine kadar .. musteri hizmetlerini arayıp teknik desteğe bağlandım direk modemim de sorun var değiştirmek istiyorum deyince kayıt açtı enyakın abonelik merkezini tespit etti şu merkeze gidin modeminizle okadar deyince ertesi gün aldım ve takıp çalıştırdım hepsi bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy34

bende de öyle bir durum oldu 4 ay öncesine kadar .. musteri hizmetlerini arayıp teknik desteğe bağlandım direk modemim de sorun var değiştirmek istiyorum deyince kayıt açtı enyakın abonelik merkezini tespit etti şu merkeze gidin modeminizle okadar deyince ertesi gün aldım ve takıp çalıştırdım hepsi bu kadar

Problem ne diye sormadılar mı?Bana ısrarla ne problem var diye soruyolar modeme de ulaşabildikleri için çalışmıyor diyemiyorum.Çekim alanından memnun değilim dedim 2 kere 2 sinde de yayın kanalını değiştirdiler uzaktan değişim yapamayız dediler.
  • Onlara sürekli kopmalar olup bazen modemin kilitlendiğini söyle root a bağlanamadığını belirt aksi durumda şikayet edip yaptığım taahute bağlı olmadığınızı btk ya kadar gideceğini belirt ve twitter dan @superyardim da hangi operator olduğunu ifşa edeceğim de nasıl pağağan oluyor izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem değiştirmiyorlar kolay kolay. Ben sözleşmem bitince modem değiştirmezseniz sözleşme yenilemeyeceğim diye tehdit ettim geri adım atmadılar.

Dayanamadım sözleşmeyi yeniledim, kaç senelik modemi kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Modem değiştirmiyorlar kolay kolay. Ben sözleşmem bitince modem değiştirmezseniz sözleşme yenilemeyeceğim diye tehdit ettim geri adım atmadılar.

Dayanamadım sözleşmeyi yeniledim, kaç senelik modemi kullanıyorum.

5 senelik modemi, 5 senedir kullanıyorum 5 yıllık müşterinizim modem sorunlu kopmalar oluyor diye webişlem den şikayet açtım 1 hafta içinde değiştirdiler.
  • Bende Huawei marka modem vardı. Ne hikmetse modem arayüzünde hat modum G.dmt isimli eski bir hat modu idi. G.dmt hat modu en fazla 8 mbps ye kadar hız sağlar. Hal böyle olunca benim hızım 8 mbps nin üstüne çıkamadı. Bir türlü adsl 2 + yapamadım. Bilgisiz insanlar sorunun benim tesisatımdan kaynaklı olduğunu kablolarımı gözden geçirmem gerektiğini söyledi. Bağırdım çağırdım. İnternet üzerinden de şikayette bulundum. Sorunun hat modundan kaynaklandığını ve bunu bu nalet olası modemden değiştiremediğimi belirttim..onlarda airties modem ile değişiklik yaptılar..şuan sıkıntı yok..bağır çağır hakkını ara dostum...

Sağ olsun VDSL isimli arkadaşım sorunumun hat modundan kaynaklandığını belirtmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 2 Eylül 2015; 6:02:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.