Şimdi Ara

Hakan Balta stoper oynuyo ,ya yeter ayıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş bu adam ın sol bekliği tarışılırken getirip stoper yaptılar bir stoper alamaz mı insan ya chedjou desen zaten geçen sene gördük cl de delik deşik ettiler takımı , semih 2 oynuyo 3 sakat ,takım anırıyo stoper lazım diyeee , nası bir yönetim ve transfer heyetidir bu ya

• Öncelikle takım savunması çözülmeli. Orta sahadan rakip oyuncu bir dalıyor direk chedjou ile birebire kalıyor. Adam ne yapsın orada. Sağ bek boş zaten. Sabri nadir olarak oraya geliyor. Chedjou merkezi mi savunacak sağı mı savunacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Öncelikle takım savunması çözülmeli. Orta sahadan rakip oyuncu bir dalıyor direk chedjou ile birebire kalıyor. Adam ne yapsın orada. Sağ bek boş zaten. Sabri nadir olarak oraya geliyor. Chedjou merkezi mi savunacak sağı mı savunacak.

kardeşim takım savunmasında stoper in de yeri var bizim stoper ler maalesef yer almayı pek beceremiyor onu becerse göbektete bindirme yapar adam kovalar stoper , ufaluji varken aynı orta saha ile çok daha iyi savunma yapıyorduk izlemedik değil
  • Katılıyorum balta halısahada stoper olur top ile ilerleyebilecek her futbolcu baltayı geçiyor Tecrübe vs demeyin bize Süratli yer bilen girdimi yığılmayacak adam lazım chedjou yanına sağlam bir stoper ile 2 gömlek atlarız tabi melo Selçuk'tan vazgeçmek şartıyla meyvesini yedik bitti Zorlamanın anlamı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam son maçlarda can alıcı hata yaptı da ben mi göremiyorum? Belli işte kısa vadeli bir çözüm Hakan Balta. İkinci yarıda transfer gelene kadar sırıtmadan oynar adam ki öyle de oynuyor şuan
  • Gökhan Zan varken hala Hakan Balta'da ısrar etmek çok yanlış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerist_

Adam son maçlarda can alıcı hata yaptı da ben mi göremiyorum? Belli işte kısa vadeli bir çözüm Hakan Balta. İkinci yarıda transfer gelene kadar sırıtmadan oynar adam ki öyle de oynuyor şuan

geçen senede balta oynuyordu arkadaşımkısa vadesimi kalmış bu işin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerist_

Adam son maçlarda can alıcı hata yaptı da ben mi göremiyorum? Belli işte kısa vadeli bir çözüm Hakan Balta. İkinci yarıda transfer gelene kadar sırıtmadan oynar adam ki öyle de oynuyor şuan

yediğimiz gollerde Altını çiziyorum kesinlikle hatası vardır tek tek söylememem ama açıp bakmak yeterli balta bu yıllardır izliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan balta pek stoper oynamadığı zamanlar Mancini stoperde denemişti. Hoca yabancı olunca muhabirlerin saygısızlığı da artıyor, birisi de yüzsüzce "balta sol bek, stoper için uygun mu ki" oynattınız gibisinden soru sormuştu, Mancini haşlamıştı adamı haklı olarak, "hey fenomeno" diye muhabire çıkışı hala aklımda

Mancini de yokluktan deniyordu, ki gayet oynadı da adam aslında, hala biri gelemedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.