Şimdi Ara

▇ ▆ ▅ DIABLO III GELİYOR ▅ (DFC)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
9.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DIABLO severler buraya... (DFC=DIABLO FAN CLUB)

Dünyanın en iyi oyununun DH Fanatikleri grubu.. İşte beklenen an geliyor arkadaşlar Diablo III bu sefer kesin çıkıyor screenshotları inceledim tam umduğum gibi.. Bari link de koyayım tam olsun..http://www.blizzard.com/diablo3/

İşte benim favori Diablo II karakterim

ÜYELERİMİZ

1-) hett
    2-) collossus
    3-) strd
    4-) attohertz
    5-) diablo1907
    6-) AyKuT^
    7-) DARK TOWER
    8-) er38
    9-) Akosev
    10-) SVGA
    11-) otoban_1_faresi
    12-) tycstar
    13-) SVGA
    14-) darkswordman
    15-) stormshark
    16-) Psyhlick
    17-) wolf_keyn
    18-) CanTuran
    19-) tahqra
    20-) ender53
    21-) reoix
    22-) kandoR21
    23-) darkangel123
    24-) greenhell (kendisi talepte bulunmadı ama ben ekledim itirazı varsa silebilirim )
    25-) Daemon Wintermoon
    26-) kesanliali_22
    27-) DarknessAngel
    28-) emrekaa
    29-) Exhell
    30-) Impavide

İMZA: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wizardous -- 12 Ocak 2010; 17:00:38 >

• birgun bu char ı adam edicem lvl 97 de iki kere yattı. 90 dan sonra noluyosa anlamadım kut pat çat yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper81 -- 12 Aralık 2006; 21:15:54 >
  • O nasıl bir druid hacı torpilli resim yok orjinalleri koyun :))
  • bu chari anca bole adama benzetebiliyom ama
  • benim nickim nerden deldiği artık anlaşıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amulet -- 13 Aralık 2006; 0:48:33 >
  • dur hemen bi resım print screenlim
  • quote:

Orjinalden alıntı: roxbury81

bu chari anca bole adama benzetebiliyom ama

Build castermi yoksa melemi? Bi de itemleri ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostGeneration -- 13 Aralık 2006; 12:28:36 >
  • DIABLO ne diye sorsam:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostGeneration

quote:

caster. itemlara gelince enigma,hoto,2druid skill +3 tornado druid pelt,3element amulet+10fcr,soj,bk,aldur boot,35 fcr spirit kalkan,spiderweb arach,magefist,12/12/10 anni,10 element skiller
    ikinci el 6/5/6 cta,spirit
    tornado dmg 7200-hurricane 2900 civari-life oak ve bo ile 5k üzeri
    ne yaparsan yap bu char eziktir.
    NOT: editorde yapilmamistir bizzat kendim yaptım. merak eden varsa gwod2 serverina gelir

• quote:

Orjinalden alıntı: elektrobugiii

DIABLO ne diye sorsam:S

güzel bi oyun bitirdim bende bu arada ama online oynamıyorum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LostGeneration

quote:

caster. itemlara gelince enigma,hoto,2druid skill +3 tornado druid pelt,3element amulet+10fcr,soj,bk,aldur boot,35 fcr spirit kalkan,spiderweb arach,magefist,12/12/10 anni,10 element skiller
    ikinci el 6/5/6 cta,spirit
    tornado dmg 7200-hurricane 2900 civari-life oak ve bo ile 5k üzeri
    ne yaparsan yap bu char eziktir.
    NOT: editorde yapilmamistir bizzat kendim yaptım. merak eden varsa gwod2 serverina gelir

Evet elemental oynamasi cok zor oluyor. Bizzat bende yaptim lvl 84 e kadar tahammul edebildim. Tornado atarken yoruluyor insan Kalkan olarak ss yapsan daha iyi olur gibi. Malum winder mele gibi yaklaşmak zorunda. Hire olarak ne tercih ettin? Defiance daha mantıklı gibi.

Ben sana tam katılmıyorum. Winder özellikle enigma ile o kadar ezik olmamasi lazim. Birazda dmg reduce itemlere kasmak daha mantıklı. Mesela kafaya shako daha iyi gider gibi. 1+2 skillden feragat edeceksin. shako%10 dmg reduce+ssden %35 alsan cok zor yatarsın (Zaten life da asmış durumda). Dmg duser o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostGeneration -- 14 Aralık 2006; 12:38:41 >

• dmg reduce a pek gerek yok max %50 yapabiliyosun bence gereksiz lvl91 smiter im var onda paso dmg rdc var, aynen lvl93 sorc da ole ama druid kadar dayanamiyolar bile. neyse ss ilede denemistim hatta ss ile max blok %75 yapabiliyosun ama gene aynı idi zati cyclone armor varken gerek yok bunlara. hire e gelince nm act2 def onun lvl da 97 oldu. enigmalı wind druid kullanma taktiginide veriim. defansımız cyclone armor-hire ve grizzly den oluşuyor. enigma şart çunku hire ve grizzly i yonlendirmemiz gerekiyo bunların daima arkasında savasacagiz. mana sorunumuz yok zati bi tornado 10 goturuyo acığı iksirle kapatıyoruz.soullara dikkat karsınıza ciktiginda cyclone armoru surekli yenileyin cok cabuk kırılıyo onların karşısında.
    players 1 de kesemeyeceginiz yer yok şayet şole bir yaratık karşınıza cikmazsa "immune cold,immune phsical" ikisini aynı anda gordugunuz zaman tek yapacaginiz şey tabanları yağlamak. players 8 ise gene güçlü ama boss ları kesmek biraz zamınınızı alır. bu kadar

• @hett kardeşim hiçbir kulübe üye olmayacaktım ama buna olurum güzel club.Şöyle club üyelerinin isimlerinide yazda tam olsun Benim karakterimde LVL89 PALADIN.online oynamıyorum hileciler yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collossus -- 14 Aralık 2006; 20:12:57 >
  • 3-4 sene once lvl 76 bi paladinim vardı... Ne günlerdi bea..
  • @roxbury81 nasıl yatıyorsun o charla normalde yatamaman lazim. Malum cyclon armordan elemantal yemiyorsun, geriye phsc. dmg kalıyor. Yatıyorsan gene physc dmg den yatiyorsundur. 10+35 45 dmg reduce eder. %45 reduce varken bi de 5k life ile yatman imkansız olması lazım. tabi aşırı derece ping olmadığı sürece.
  • bende onu cozemedim lvl96 2 kötü soul yatirdi 1sn içinde filan,lvl97 de death lord lar yatirdi biraz lag vardi bundan bikac dakika sonra baal son minionlarından lister saniyeden bile daha az bi zamanda yatirdi sanırım bug vardı hala çözebilmiş diilim. online oynadıgım için ping var tabii
  • benide alsanızaaa!
  • http://forum.donanimhaber.com/m_7116028/tm.htm

reg key i konunun sonlarındaki sayfalarda bi yerde idi upload etmiştim sanırım son sayfa yada bi onceki onu indir çalıştır ardından servera baglan (GwodII) ondan sonra account unu olustur gir server a fazla kişi kalmadık millet askere gitti hep
  • favorim amazon yada necro
  • quote:

Orjinalden alıntı: collossus

@hett kardeşim hiçbir kulübe üye olmayacaktım ama buna olurum güzel club.Şöyle club üyelerinin isimlerinide yazda tam olsun Benim karakterimde LVL89 PALADIN.online oynamıyorum hileciler yüzünden

kendine battle hariç başka bi server bul admin i oturaklı olsun dediği dediklerden hile anca böyle önlenir. battle da oynanmaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.