Şimdi Ara

Sd yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk kurulumda hd paket istemessem ne tür uydu alıcısı getiriyorlar.scartlı falanmı.tv led hdmi girişli getirirlermi.alıcı hd diye ek ücret alınırmı.işin özeti tv led ama sd paket için hd alıcı verirlermi.başka türlü bağlanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk kurulum hd paket almazsanız sd cihaz getirir servis. Ama servisten hd cihaz bağlamalarını istersen hd kurabilirler ve hd cihazla sd izlersin. Ben geçen yıl türksat üyeliğimde öyle yapmıştım. 2-3 ay kullandım sonrasında lig tv hd denemek istiyorum dedim 1 ay açmışlardı. Servisle konuşun hd getirebilirler.

• gürlevikli33 G kullanıcısına yanıt
    Alıcıyı getirseler yeter.yayın önemli değil hdmi bağlamam önemli.tv led çünkü.scart girişi falan filan yok

• kardeşim vestel cihaz istersen menüsünden kullanıcı ayarları - görüntü ayarlarına girin orada HDMI çözünürlüğü seçeneği var 1080i'se onu sağ sol yön tuşları ile orjinal seçeneğine getirin kanal geçişleri yavaşlayabilir biraz ama sd yayınlar hd yayına yakın olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baytilki -- 29 Ağustos 2015; 17:19:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.