Şimdi Ara

Arkadaşlar bütçem 1100 yarın tel alıyorum LG G2 mi Xperia C4 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi yarın tel siparişi vericem büyük ihtimal 1100 TL Lg G2 ile Sony Xperia C4 arasında kaldım ama lg g2 bir adım önde gibi sizin düşünceleriniz neler?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Eğer kamera senin için çok ön planda değilse G2 almanı tavsiye ederim.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Yok kamera o kadar ön planda değil birde sony bu c4 ü piyasaya sürmek için sürmüşler gibi geldi diğer telefonlardaki gibi su geçirmez toz geçirmez özelliğide yok işlemci olarakda lenovo p70 ile aynı işlemci mtk6752 fena değil ama lg g2 daha üstün heralde donanım olarak?
  • Kamera tasarım önemli ise C4 değilse G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slowrider kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağol p70 bunların yanında düşük kalır demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Yok kamera o kadar ön planda değil birde sony bu c4 ü piyasaya sürmek için sürmüşler gibi geldi diğer telefonlardaki gibi su geçirmez toz geçirmez özelliğide yok işlemci olarakda lenovo p70 ile aynı işlemci mtk6752 fena değil ama lg g2 daha üstün heralde donanım olarak?

G2 donanım olarak biraz daha iyi.

quote:

Tamam hocam sağol p70 bunların yanında düşük kalır demi?

P70, C4'le hemen hemen aynı ama G2'den biraz daha düşük bi cihaz.
    Peki sizce p70 alıp 800 vermek mi lg g2 alıp 1.099 vermekmi daha mantıklı değermi 300 lira farka gerçi şimdi stoklarda yok p70 tekrar aynı fiyattan girermi bilmiyorum media markt 849'tan satmaya başlamıştı stok azalınca?
  • G2 al kamera o kadar kotu degil stock romda cok kotu ama duzeltilebiliyor

• DtMt7 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben rom felan pek anlamıyorum.
  • quote:

Peki sizce p70 alıp 800 vermek mi lg g2 alıp 1.099 vermekmi daha mantıklı değermi 300 lira farka gerçi şimdi stoklarda yok p70 tekrar aynı fiyattan girermi bilmiyorum media markt 849'tan satmaya başlamıştı stok azalınca?

300 lira farka değer (eğer G2 32 GB ise).
  • 1000 lira civarı lg2

Evet lg g2 32 gb aldım bakalım bekliyoruz.
    Sock romda kötü derken nasıl düzeltilebiliyor?
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam kameradda donanimsal birbsknti yok ssorun yazılımsal.xda.developers sitesindeki xdabbeb adli bir gelistiricinin cikardigi xcam adli kamera uygulamasiyla artik geceleri telefon kasmamasi icin ayar yapilabiliyor yavda cloudyg2 romlarda kamera her zaman stock roma oranla basarili diyebilirim

• 2. El çok temiz Xperia z2 ler o paraya bulunabilir hocam düşünün isterseniz

Rom kullanmayı sevmiyorumda ilk dediğiniz yöntemi deneyebilirim o romsuz oluyor herhalde?
  • E.M.Tec E kullanıcısına yanıt
    Sağol tavsiyen için aldım artık g2.
  • G2

• Ikisinede sahibim 1yildir g2 1aya yakin c4 kullaniorum ikiside bence cok guzel cihazlar,kamera ve selfie düşünürseniz kesinlikle c4,diger yanlardan g2 bir tik daha ustte ama 32lik alin g2 alacakasaniz

• Crauls kullanıcısına yanıt
    32'lik sipariş geçtim saolun cevap için. Telefonu hangi android sürümünde kullanıyorsunuz? İlk aldığımda yapmamı tavsiye ettiğiniz ayar vs varmı? Hangi uygulamarı sileyim veya devre dışı bırakayım? Rom felan pek bulaşmıyorum o işlere orjinal kullanırım telefonları bir performans ayarı vs püf noktası olan şeyleri yazarmısınız?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.