Şimdi Ara

Power Rangers geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Power Rangers geri dönüyor

Bugüne kadar çeşitli türler altında mobil platformlarda boy gösteren Power Rangers fenomeni, Power Rangers Dino Charge Rumble adıyla yeniden iOS platformuna geliyor. 

Power Rangers Dino Charge Rumble  sıra tabanlı dövüş oyunu. Ranger'lar ile karşınızdaki düşmanlara karşı sırasıyla hamleler yapıyor ve stratejik düşünerek kazanmaya çalışıyorsunuz. 

Vivix, Sledge, Fury, Ice Age, Scrapper, Sting Rage gibi pek çok kötü karşınıza çıkıyor. Vuruş hamlelerinizi yapmak için ekranda beliren çeşitli dokunuş kombinasyonlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Sonrasında çıkan hamlelerden seçim yapıyorsunuz. 

Düşmanların güçlendiği zamanlarda ise ünlü Megazord oluyor ve siz de güçlü bir şekilde vuruyorsunuz. Oyunda 7 kategori altında 20 seviye bulunuyor ve ücretsiz. 

• Ben de sandım dizi olarak geri dönüyor. iOS yazın bari heyecanlanıyor insan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim zamanımızın efsaneleri arasındadır Rangerslar.

• film zannettim :)

• o eski tadı vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Squidward-

film zannettim :)

Filmi de geliyor, 2017'de.
  • Ps one da bi oyunu vardı ilerlemeli mahalledeki arkadaslarla oynardık ne günlerdi ya

Şimdi kaç çocuk mahalleden arkadaslarıyla oyun oynuyor acaba yada kaç çocuğun mahalleden arkadaşı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlardan birini idam etmişlerdi.
  • Ne günlerdi ya.. GTA V'te Bayağı bir Gönderme yapmışlardı. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.