Şimdi Ara

25.000 TL C Sınıfı Hasar Kayıtlı.??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar inşallah 1 aya kadar 25.000 tl kredi çekip c sınıfı dizel bir araba almak istiyorum bakın herşeyi açık açık yazıyorum kafamdaki arabalar ;

1-corolla hb
    2-astra 1.3 cdti
    3-focus tdci
    4-hyundai i30

bunların dışında mesela lpg li golf 5 honda civic vtec mazda 3 audi a4 te olabilir benim istediğim aradığım benim için önemli 2 şey var onlarda 1.cisi stock ses yani fabrika çıkışlı ses sistemi iyi olacak bir araba 2.cisi ise toplumda herkes tarafından saygı duyulan kendini ispatlamış bir araba olması görsellik çok çok önemli çünkü işim gereği sosyal hayatım gereği bütçemdende dolayı bu arabalar arasından bir seçim yapacağım sizlerden ricam ''ya bütçeni artır git şunu al yada 99 focus mk1 Corolla 97 efsane kasa '' gibi tavsiyeler değil bende biliyorum istediğim arabalar içerisinde hasar kayıtsız ve düşük km li yok maalesef yani temiz diye gördüğümüz bu saydığım araçlar içerisindekilerin min. fiyatları 30.000 tl den başlıyor benim için hasar kaydı önemli değil boya değişen onemlı degıl bıldıgım guvendıgım bir ustaya goturup gosterıcem computest exper yaptırcam onların tavsiyesi uzerıne al bu araba üzmez seni dedikten sonra alacağım bana örneklerle link vererek yol gösterip açıklarsanız tavsiyelerinizi dikkate alıyorum gerçekten takip ediyorum forumu ve önemsiyorum burda yazan arkadaşların düşünceleri önemli benim için.

• Malum sitede ilan no :223504694

Bu arac olmazda olur baskasi ama bu paralara kayitsiz temizinide bulabilirsiniz. Donanimli konforlu az yakip iyi giden bir aractir siddetle tavsiye ederim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Malum sitede ilan no :223504694

Bu arac olmazda olur baskasi ama bu paralara kayitsiz temizinide bulabilirsiniz. Donanimli konforlu az yakip iyi giden bir aractir siddetle tavsiye ederim ...

kayıtsız temızını bulabılecegımı sanmıyorum pug 407 ler benımde seceneklerım arasındaydı fakat elektronık aksamın cok cabuk bozulduğu ve 407 lerın yere cok yapışık olduğu ıcın alt takım sıkıntılarından bahsettıler kasis tümsek vb gıbı mevcut ulke yolları tarla gıbı olduğu ıcın
  • Hocam niye bozuk arabayı almak için zorluyorsunuz. Paranıza göre temiz sağlam araba alsanız daha güzel olmaz mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı kiriterlerde bende araç bakıyorum ama sitelerde pert kayıtlı araçlara dahi yüksek fiyat istiyorlar sana tavsiyem oto pazarlarına bakman nette millet fiyatları yukarı çekiyor neden se

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Malum sitede ilan no :223504694

Merhaba.
    Pistte kullanacaksanız mantıklı seçim olabilir.
    Ama tümseklerde ve %6 eğimde burnu yere sürtüyor

• Arkadaslar uzun donem 407 kullandim ilk 407mi ev alirken sattim keyfi ve emsallerine gore olan artilarindan dolayi ikinciyi almistim. Bn bu araclari Trabzonda kullandiysam sanirim ulkenin geri kalan heryerinde kullanilabilir.

Alti alcak burnu uzun dogrudur bnde cok surttum burnunu ama sonucta bunlar dusunulerek uretilmis hicbir sorun teskil etmiyorbir parca kirmiyor bir ariza vs.yok surtmesiyle kaliyor anliycaniz. Karter muhafazani tak keyfine bak.

Gelelim elektronik ariza mihabbetine, bunu diyen acaba hic 407 ye binmismi, bilinen kronik iki arizasi var ekran ve volant. Volant baski balata degisirken birlikte degisiyor yeni nesil volantla sorun kalmiyor ekranda yeni nesil renkli ekranla bunuda cozuyorsun. Ekranlar serviste 250 tl. Zaten piyasadaki sorunlu ekranlilarin cogu degismistir.

Forumda 407 bolumu var girin inceleyin okuyun. Zannedildigi gibi yada icine hic binmemis insanlarin yorumlarindaki gibi sikintili bir arac degildir. O paralarada alinabilecek yegane aractir.

Bizim insanimiz kulaktan dolma bilgileri yaymaya sanki kendi basina gelmis gibi anlatmaya hastadir. Ben yasadiklarimi anlatirim o kadar yanki yapmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 29 Ağustos 2015; 17:33:06 >

• uppp
  • Uppppp
  • yokmu dusuncelerını paylaşcak birileri ?
  • 25000 tlye model yılı yeni im düşük chevrolet lacetti sw veya sedan kasa öneririm.hasar kaydı da olmaz

• Focus mk1 al dememizi yasaklamışınız
    Focus tdci diyorum o zaman

• uppp
  • Yokmu yardım edecek fikirlerini söyleyecek kimse ?
  • ne yapacağım yardım... lütfen ??
  • Dizel Yerine benzinli modellere bakmalısınız hem daha uygun hem de daha düşük km de bulunur. Yakıtı dert etmeyin canınıza tak ederse LPG bu iş için mevcut. Simit LPG taktırırsınız sorun kalmaz. Citröen C4 de iyi bir seçenek. 3 Kapı modeller de daha sportif görünür bunlara yönelin. Piyasa da bolca saydığınız modeller mevcut bu araçlar sosyal statü felan kazandırmaz. Audi A3 BMW 1 Mercedes A serilerinin yanında statünüz yerlerde olur.
  • uppp
  • O paralara i30 bulabilirmisin bilmiyorum ama eğer bulursan başka bir araca bakma zaten hiç direk onu al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

O paralara i30 bulabilirmisin bilmiyorum ama eğer bulursan başka bir araca bakma zaten hiç direk onu al.

aklımda oda var hocam 1.6 crdi yakıt yonunden brz fazla yakıyor sanırım birde hyundai kalitesi malum hangi donanım paketi uygun olur acaba ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.