Şimdi Ara

Max.1700 Tl ve Altında Android Tavsiye Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki ay düğünden sonra eşime ve kendime telefon almak istiyorum düğün hasılatında biraz kullanarak .

Aradığım/istediğimiz özellikler ;

- Ekran kalitesi,
    - Batarya
    - Güncelleme ve satış sonrası destek
    - Sağlamlık

Aklımda en belirgin olarak Z3C var aslında ama Note4,G4 ve Z3 de kurcalamıyor değil hani zihnimi.Kullanan arkadaşlar +/- yönleriyle değerlendirme yapabilirse memnun olurum. Az para değil benim için 2 telefona 3.000 tl para vermek o yüzden sonradan pişmanlık yaşamak istemiyorum dolaysıyla yardımlarınıza ihtiyacım var.Yaklaşık 10-14 gün sonra alınacak telefon.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

• Eşine z3c alıp kendine de z3 alabilirsin. Pişman etmezler en çokta batarya performansı ve sağlamlık yönünde alternatifleri pek yok.
  • Hemen hemen her yönüyle en mantıklısı z3c ve z3 gibi duruyor.Vaktimiz çok duruma göre değerlendirecez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Eşine z3c alıp kendine de z3 alabilirsin. Pişman etmezler en çokta batarya performansı ve sağlamlık yönünde alternatifleri pek yok.

+1

Katiliyorum helede compactin o segmentde rakibi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheHandOfGod kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum. Vakit çoksa Ifa fuarını bekleyin sony yeni ürünlerini tanıtacak fiyatları el yakar belki ama z5c ve z5 i tanıtması bekleniyor.
  • quote:

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum. Vakit çoksa Ifa fuarını bekleyin sony yeni ürünlerini tanıtacak fiyatları el yakar belki ama z5c ve z5 i tanıtması bekleniyor.

Teşekkür ederim.Kuvvetle muhtemel Z3C alacağım.Açıkcası 1.500 tl üstü vermek istemiyorum.Alıp en az 2-3 sene kullanmak istiyorum bu telefonu, yoksa Samsung E5 bile standart bir kullanıcının çok rahat işini görür fakat uzun ömürlü olmayacak işbu yüzden kaliteli,sağlam ve satış sonrası desteği fazla olan bir telefon arıyorum.
    Ifa fuarı 4 eylül de miydi ve Z5 in çıkacak olması Z3 ün fiyatını düşürür mü sizce ?
  • Bence güncel telefon almakta fayda var.G4 alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinekli Bakkal

Bence güncel telefon almakta fayda var.G4 alınabilir.

G4
    3 Gb ram ve ekran olarak daha iyi ama z3c nin boyutu ideal olması ve sağlam olması tercih yönünden ağır basıyor.Tabi kullanan kişilerin tecrübelerinden yararlanmak lazım G4 başka artıları nelerdir
    Eylül 2 diye biliyorum, z5 in çıkışı ani bir düşüş yaşatmaz fakat zamanla z3'ün fiyatı gerileyecektir. Bütçen belli z3c ve z3 gayet yeterli gelecektir. Ama istersen fuarı bekle
  • quote:

Eylül 2 diye biliyorum, z5 in çıkışı ani bir düşüş yaşatmaz fakat zamanla z3'ün fiyatı gerileyecektir. Bütçen belli z3c ve z3 gayet yeterli gelecektir. Ama istersen fuarı bekle

Hocam son çıkan telefonlar ile birlikte güncel bir antutu listesi var mı ? Bu listede z3 ve z3c kaçıncı sırada.Az önce M5 konusuna girdim de 8 çekirdekli 2.0 ghz işlemcili telefonlar ile performans mukayesesi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  • Birer tane z2 alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DÜОÜNDEN GELEN İNSANLARIN EL EMEGİ GÖZ NURU ZAR ZOR ALIN TERLERİYLE SİZ YARARLI BİR YERLERDE KULLANIN EN HAYIRLISI OLSUN ŞEKLİNDE DİYEREK BULUP BULUŞTURDUKLARI PARALARI ALTINLARI GELİP SİZE TAKMASI VE SİZİNDE GÖZÜNÜZÜ BİLE KIRPMADAN 3.000 TL Yİ TELEFONA VERMENİZ NE KADAR DOОRU OLUR NASIL BİR MANTIK AKIL KARI ANLAYAMADIM. KİMSE SİZE BENİM GİBİ GERÇEKLERİ SÖYLEMEZ. YORUMLARA BAKSAN MİLLET MİLYON TANE TELEFON TAVSİYE EDER. SANKİ ONLARIN CEBİNDEN ÇIKACAK PARA. ZATEN DOОRU KONUŞANI 9 KÖYDEN KOVARLAR BU BİR GERÇEK. AMA TABİ PARA VAR HUZUR VAR MANTIОI DEMEKKİ HER YERDE GEÇERLİ BİRŞEY. HAZIRA CAN DAYANMAZ BENDEN SİZE ARTIK FORUM ARKADAŞI TAVSİYESİ Mİ NE DERSENİZ DEYİN. MADEM ALACAKSINIZ O ZAMAN 1.000 TL NİN ALTINDA DA ÇOK SAОLAM ÇOK İYİ TELEFONLAR ONLARDAN ALIN 2 TANE. YAZIK BU HARCADIОINIZ PARALARA. İLERİDE ARARSINIZ DA BULAMAZSINIZ. UNUTMAYIN BU PARALAR SİZE EMANET. YARIN BİRGÜN SİZDE SİZE PARA ALTIN VS TAKANLARIN DÜĞÜNÜNE GİDİP BUNLARI GERİ TAKACAKSINIZ. BEDAVACILIK ZATEN İÇİMİZE İŞLEMİŞ BİZİM MİLLETÇE.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucas84

DÜОÜNDEN GELEN İNSANLARIN EL EMEGİ GÖZ NURU ZAR ZOR ALIN TERLERİYLE SİZ YARARLI BİR YERLERDE KULLANIN EN HAYIRLISI OLSUN ŞEKLİNDE DİYEREK BULUP BULUŞTURDUKLARI PARALARI ALTINLARI GELİP SİZE TAKMASI VE SİZİNDE GÖZÜNÜZÜ BİLE KIRPMADAN 3.000 TL Yİ TELEFONA VERMENİZ NE KADAR DOОRU OLUR NASIL BİR MANTIK AKIL KARI ANLAYAMADIM. KİMSE SİZE BENİM GİBİ GERÇEKLERİ SÖYLEMEZ. YORUMLARA BAKSAN MİLLET MİLYON TANE TELEFON TAVSİYE EDER. SANKİ ONLARIN CEBİNDEN ÇIKACAK PARA. ZATEN DOОRU KONUŞANI 9 KÖYDEN KOVARLAR BU BİR GERÇEK. AMA TABİ PARA VAR HUZUR VAR MANTIОI DEMEKKİ HER YERDE GEÇERLİ BİRŞEY. HAZIRA CAN DAYANMAZ BENDEN SİZE ARTIK FORUM ARKADAŞI TAVSİYESİ Mİ NE DERSENİZ DEYİN. MADEM ALACAKSINIZ O ZAMAN 1.000 TL NİN ALTINDA DA ÇOK SAОLAM ÇOK İYİ TELEFONLAR ONLARDAN ALIN 2 TANE. YAZIK BU HARCADIОINIZ PARALARA. İLERİDE ARARSINIZ DA BULAMAZSINIZ. UNUTMAYIN BU PARALAR SİZE EMANET. YARIN BİRGÜN SİZDE SİZE PARA ALTIN VS TAKANLARIN DÜĞÜNÜNE GİDİP BUNLARI GERİ TAKACAKSINIZ. BEDAVACILIK ZATEN İÇİMİZE İŞLEMİŞ BİZİM MİLLETÇE.

Evlenmek için olabildiğince iktisatlı yaşıyorum 2 senedir.Daha az para harcayıp daha çok birikim yapmaya çalıştım.Evimin bir çok ihtiyacını aldım çok şükür.Düğünde takılanları kullanmak tamamen benim inisiyatifimde.Dilediğimce kullanırım.Paranın kıymetini de en az sizin kadar bilirim emin olabilirsiniz.Emanet konusuna gelince,zamanında benim ve ailemin verdiği emaneti alıyorum zaten sıkıntı yok.
    Öneri ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.Eğer bana bedavacı olarak ithamda buluyorsanız aynen iade ediyorum.

• BİGÜN BU SÖYLEDİKLERİM AKLINA GELECEK KARDEŞ. O ZAMAN YAZARSIN BURAYA TEKRARDAN.
  • quote:

BİGÜN BU SÖYLEDİKLERİM AKLINA GELECEK KARDEŞ. O ZAMAN YAZARSIN BURAYA TEKRARDAN.

ok
    Belki tüm telefonların olduğu bir liste bulamazsın fakat cihaz incelemelerinde antutu skorları paylaşılır ben size bunları derleyip toplamak istiyorum.. bi faydam olsun ama sunu asla unutmayım antutu da alınan puan gerçek performans için asla yeterli değildir. Önemli olan kullanıcı deneyimi.

Antutu 5 ( Teste giren cihazların ram miktarı ekran çözünürlüğü gibi faktörler puan alımında büyük etkendir bunu unutmayın )

s6 s6 edge note 5 69396 ( 70k civarı alıyor )
    z3+ 55195 ( 56-57 arası dolanır )
    m9 51427 ( 52-53 arası skor alır)
    nexus6 49-50k
    note 4 49k-50k
    g4 48-49k
    asus zenfone 2 48-49k
    one plus 2 47-48k
    mx4 46-47k
    m5 helio x10 ile 50-51k alabiliyor ama grafik kartı diğer cihazlara göre biraz zayıf sık oyun oynayan biriysen sıkıntı olabilir.
    Z3 40393 ( güncellemeler ve telefondaki ram miktarına göre 42-43k olabilir)
    z3 compact 46566 ( aynı sekilde 47-50 arası değerleri görmek mümkün)
    S5 43164 ( 45k gibi değerleri görebilir)

Listeyi genişletmek mümkün fakat akla gelen piyasadaki güçlü modeller bunlardan ibaret.

• quote:

DÜОÜNDEN GELEN İNSANLARIN EL EMEGİ GÖZ NURU ZAR ZOR ALIN TERLERİYLE SİZ YARARLI BİR YERLERDE KULLANIN EN HAYIRLISI OLSUN ŞEKLİNDE DİYEREK BULUP BULUŞTURDUKLARI PARALARI ALTINLARI GELİP SİZE TAKMASI VE SİZİNDE GÖZÜNÜZÜ BİLE KIRPMADAN 3.000 TL Yİ TELEFONA VERMENİZ NE KADAR DOОRU OLUR NASIL BİR MANTIK AKIL KARI ANLAYAMADIM. KİMSE SİZE BENİM GİBİ GERÇEKLERİ SÖYLEMEZ. YORUMLARA BAKSAN MİLLET MİLYON TANE TELEFON TAVSİYE EDER. SANKİ ONLARIN CEBİNDEN ÇIKACAK PARA. ZATEN DOОRU KONUŞANI 9 KÖYDEN KOVARLAR BU BİR GERÇEK. AMA TABİ PARA VAR HUZUR VAR MANTIОI DEMEKKİ HER YERDE GEÇERLİ BİRŞEY. HAZIRA CAN DAYANMAZ BENDEN SİZE ARTIK FORUM ARKADAŞI TAVSİYESİ Mİ NE DERSENİZ DEYİN. MADEM ALACAKSINIZ O ZAMAN 1.000 TL NİN ALTINDA DA ÇOK SAОLAM ÇOK İYİ TELEFONLAR ONLARDAN ALIN 2 TANE. YAZIK BU HARCADIОINIZ PARALARA. İLERİDE ARARSINIZ DA BULAMAZSINIZ. UNUTMAYIN BU PARALAR SİZE EMANET. YARIN BİRGÜN SİZDE SİZE PARA ALTIN VS TAKANLARIN DÜĞÜNÜNE GİDİP BUNLARI GERİ TAKACAKSINIZ. BEDAVACILIK ZATEN İÇİMİZE İŞLEMİŞ BİZİM MİLLETÇE.

Nasıl bi trollsün arkadaş sanane adamın ne yaptığından sen kimsin? Adam tavsiye istemiş akıl değil. Başkasına verecek aklı kendine sakla ve kimsenin tercihlerine karışarak saygısızlık etme. Neyse sakinim. Hocam z3 veya z3c tavsiye ederim ekran boyutu olarak büyük mü küçük mü seversiniz bilmem ama zaten ikisi için de birer seçenek var. Dayanıklılık ve performans konusunda size yıllarca yetebileceğini düşünüyorum. Temiz kullanırsanız tabiki..

• quote:

Belki tüm telefonların olduğu bir liste bulamazsın fakat cihaz incelemelerinde antutu skorları paylaşılır ben size bunları derleyip toplamak istiyorum.. bi faydam olsun ama sunu asla unutmayım antutu da alınan puan gerçek performans için asla yeterli değildir. Önemli olan kullanıcı deneyimi.

Antutu 5 ( Teste giren cihazların ram miktarı ekran çözünürlüğü gibi faktörler puan alımında büyük etkendir bunu unutmayın )

s6 s6 edge note 5 69396 ( 70k civarı alıyor )
    z3+ 55195 ( 56-57 arası dolanır )
    m9 51427 ( 52-53 arası skor alır)
    nexus6 49-50k
    note 4 49k-50k
    g4 48-49k
    asus zenfone 2 48-49k
    one plus 2 47-48k
    mx4 46-47k
    m5 helio x10 ile 50-51k alabiliyor ama grafik kartı diğer cihazlara göre biraz zayıf sık oyun oynayan biriysen sıkıntı olabilir.
    Z3 40393 ( güncellemeler ve telefondaki ram miktarına göre 42-43k olabilir)
    z3 compact 46566 ( aynı sekilde 47-50 arası değerleri görmek mümkün)
    S5 43164 ( 45k gibi değerleri görebilir)

Listeyi genişletmek mümkün fakat akla gelen piyasadaki güçlü modeller bunlardan ibaret.

Kullanıcı deneyimi olarak değerlendirirsek genel itibariyle önerilenler Z3-G4-Z3C şeklindeMesela bu listede note 4 var ama tavsiye eden olmadı henüz.Kardeşim kullanıyor şu an note4 g3 ten geçti ve g3 kullanırken keşke note 2 satmasaydım düşüncesindeydi.Şu an memnun Note4 den sizce nasıl bir cihazdır ?
    Liste için ayrıca teşekkür ederim,elinize sağlık.

• Z3c alınmıştır.Yardımcı olanlara teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.