Şimdi Ara

Assassin's Creed filminden ilk görüntü yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed filminden ilk görüntü yayınlandı
     Ubisoft tarafından geliştirilen ve oyun dünyasının en sevilen serileri arasında yer alan Assassin's Creed, beyaz perdeye taşınıyor. Bir süredir yapım aşamasında olan Assassin's Creed filmi yarın çekimlere başlamaya hazırlanırken, filmden ilk görüntü sinemaseverlerle paylaşıldı. Yahoo tarafından yayınlanan bu görüntüde, filmin başrolünü üstlenen yıldız oyuncu Michael Fassbender Assassin's Creed hayranlarının aşina olduğu suikastçi kostümü içerisinde görülüyor.

Bu görüntünün yanı sıra paylaşılan bilgiler, Fassbender'ın canlandıracağı karakter hakkında da ilk detayların ortaya çıkmasını sağladı. Bu bilgilere göre Fassbender tarafından canlandırılacak olan suikastçi, seri boyunca karşımıza çıkan karakterlerden biri olmayacak. Ünlü oyuncu bunun yerine film için yaratılan Callum Lynch karakterini canlandıracak. Film yeni bir karakter etrafında şekillenecek olsa da, oyunun ana hikayesinin büyük ölçüde korunacağı belirtiliyor.

Michael Fassbender'ı ilk kez kostüm içinde görme şansı yakaladığımız bu ilk görüntü filmin sinemaseverlere neler sunacağı hakkında pek detay vermese de, Assassin's Creed filminin hem kamera arkasındaki hem de kamera önündeki isimler sinemaseverleri heyecanlandırmaya yetiyor.

Bugüne kadar beyaz perdede gördüğümüz birçok oyun uyarlamasının aksine son derece üst düzey bir ekip tarafından hazırlanan filmin başrollerinde Fassbender, Marion Cotillard, Ariane Labed ve Michael Kenneth Williams yer alıyor. Fassbender'la Machbeth filminde de birlikte çalışan Justin Kurzel tarafından yönetilecek olan Assassin's Creed, 23 Aralık 2016'da vizyona girecek.
     Assassin's Creed filminden ilk görüntü yayınlandı

• Assassins Creed serisinin büyük bir hayranı olarak sabırsızlıkla bekliyorum bu filmi
  • Kostümünü beğendim. Adam role çok uygundu zaten, filmi merakla bekliyorum.

• Fassbender kostüm içinde çok kötü durmuş, neyse. Yav ben şunu anlamıyorum. Madem oyunun hikayesine sadık kalarak yapıyorsun da neden hikayede yer almayan bir suikastçiyi canlandırtıyorsun. Koy Altair, koy Ezio; Callum Lynch de kim! Yav saçmasapan iş yapıyorlar. Film buradan kaybetmiş zaten kaybedeceğini. Aynısı Prince Of Persia'da da yapmışlardı. Yaptıkları işe tüküreyim.

- Veren 4 kişiyle tartışmak isterim. Gelin tartışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Ağustos 2015; 15:10:25 >
  • 23 Aralık 2016 nedir utanmasalar 3 yıl sonra çıkacak.Bu film balon çıkar,madem ana hikaye yansıtılacak nerde baştoldeki asıl adam Altair veya Ezio ne anladık o zaman bu işten hiç beklentiye girmeyin vasat olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 28 Ağustos 2015; 1:14:53 >
  • Olmamış hasan karacadağın yeni korku filmi afişi gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 28 Ağustos 2015; 19:28:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Olmamış hasan karacağın yeni korku filmi afişi gibi duruyor

• haçlıların en büyük düşmanı hasan sabbah'ı oyunlarında cani, katil, terörist gibi göstermişlerdi. Eminim filmde de aynı şekilde göstereceklerdir.
    oyun çok eğlenceli ve şahane olsa da, tarihi bu şekilde manipüle ediyor olmaları çok rahatsız edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Olmamış hasan karacağın yeni korku filmi afişi gibi duruyor

öyle ama kardeşim

• la x-man de ki magneto bu la wuuu güzel adam seçmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 435

haçlıların en büyük düşmanı hasan sabbahı oyunlarında cani, katil, terörist gibi göstermişlerdi. Eminim filmde de aynı şekilde göstereceklerdir.oyun çok eğlenceli ve şahane olsa da, tarihi bu şekilde manipüle ediyor olmaları çok rahatsız edici.

sonuna kadar katılıyorum bu da hollywood a kurban verdiğimiz oyunlar kervanına katılacak michael fassbender çok iyi seçim olmuş olsa da konuyu umarım oturttururlarda dizisi gibi leş olmaz.

• https://www.youtube.com/watch?v=tf0brTgNqww videoyu izleyin ve tarihe bakın.

• 2016 çok fena olucak yav bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoş durmamış ve ben film altairi konu alacak diye biliyordum niye değiştiriyorlar ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine yüzlerine bulaştıracaklar. IMDB puanı 5'i bile bulmayacak. Buraya yazıyorum dedi dersiniz.

• Sinemada izlerken frame düşmesi olur mu acaba? :)

• Heytım.
  • oyundaki karakterler daha heybetli duruyodu bu adam sanki biraz cılız kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

oyundaki karakterler daha heybetli duruyodu bu adam sanki biraz cılız kalmış

Aynen buraya geniş omuzlu, ezio vari uzun saçlı bi adam koyacaktın. Mis gibi olurdu.

• Assassin's Creed ve Warcraft.Beklediğim 2 film.Warcraft tan beklentim çok yüksek.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.