Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AYVEYEC

quote:

Arkadaşlar sizinde LG G4 şarj girişi jarjı taktıktan sonra dokunursanız sa salanıyor mu? çok acil çünkü hattım sabah açılacak eğer sorunsa sım kartı çıkaracağım.

Yok mu şuan cevap verebilecek?

Bende de aynı şekilde ama pek sorun olacağını zannetmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taco00

Fotoğrafçılık bilgim pek yok kamerayı manuel mod da kullanabilmek için gerekli bilgiyi nerden alabilirim bildiğiniz video anlatım fln var mı arkaşlar

WB kısmı bildiğimiz renk ayarı istediğiniz şekilde ayarlayın ister gözün gördüğüne yakın ister renkleri abartarak
    MF kısmı manuel odak kısmı önünüze bir obje koyun fokus ayarıyla oynayın anlarsınız mevzuyu zaten
    +/- kısmıda bildiğimiz parlaklık ayarı istediğiniz gibi ayarlayın
    Isoda bir nevi parlaklık ayarı ne kadar düşürürseniz o kadar karanlık olur fotoğraf, yükseltirseniz aydınlık olur ancak kumlanma dediğimiz noktacıklar olur fotoğrafta 800'ü geçmemeye çalışın
    S simgesi ise fotoğrafçılıkta denklanşör hızı, enstantane hızı olarak geçer örneğin yoldan geçen bir arabanın fotoğrafını çekeceksiniz enstantane ayarını yükselttiğinizde araba duruyormuş gibi şak diye anlık yakalarsınız, düşürürseniz 1'in altına falan araba silüet olarak gidiyor gibi gözükür. Yükselttiğinizde fotoğraf karanlık, düşürdüğünüzde aydınlık çıkar. Yarım yamalak bilgimle anlatmaya çalıştım bu videoyu izleyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

quote:

quote:

Arkadaşlar sizinde LG G4 şarj girişi jarjı taktıktan sonra dokunursanız sa salanıyor mu? çok acil çünkü hattım sabah açılacak eğer sorunsa sım kartı çıkaracağım.

Yok mu şuan cevap verebilecek?

Bende de aynı şekilde ama pek sorun olacağını zannetmiyorum

sorun yok benimki de öyle
  • rasta baba kullanıcısına yanıt
    Bugün nasipse verecem servise bakalım artık ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafıza kartı tavsiyesi ;
    http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-plus-class10-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mc32da-tr-p-FTHFZMC32DATR

Şahsen kullaniyorum okuma ve yazma hizi yuksek.galeride falan resimler hizli yukleniyor 4k cekimdede sorunsuz tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

Nasıl bir ses çıkıyor arkadaşım? Şiddetli mi? Çok farkediliyor mu?
  • fghjkj F kullanıcısına yanıt
    Süreyi bekleyin açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepSea Man

quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

Nasıl bir ses çıkıyor arkadaşım? Şiddetli mi? Çok farkediliyor mu?

Sesiz ortamda baya fark ediliyor çıt çıt çıt makineli tüfek gibi ses çıkıyor

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Cihazınızda hangi sürüm yüklüydü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earl Sweatshirt

quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

Bugün g5'i inceleme fırsatım oldu. Gerçekten başarılı bir cihaz olmuş. Açıkçası g2 sonrası serinin diğer cihazları benim için isteneni vermemişti.Ozellikle malzeme kalitesi açısından. Fakat bu defa olmuş. Premium hissi veriyor. Özellikle ux 5 arayüzü çok yumuşak.

Hocam g5 almayin htc m10 alin, hic pisman olmazsiniz

HTC'nin servis hizmetini teleservice verdiği sürece değil telefon iğne çöpü almam onlardan. Htc yüzünden hayatımdan çaldıkları zamanın haddi hesabı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanburak61

Merhaba arkadaşlar,
    Taiwan modelli G4 kullanıcısıyım. Volte güncellemesini almış değilim.
    Bu, Taiwan'da bu güncelleme dağıtılmadı demek mi?
    Yani sonunda bu güncellemeyi alacak mıyım?
    Çok sürer mi? :(
    Kendim yükleyebilir miyim? Lütfen alıntılayın, yardıncı olun. Çok teşekkürler

Volte güncellemesi gelse bile emai numaranızı tanımadığı için sistem aktif olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliens

Cihazınızda hangi sürüm yüklüydü?

Son sürüm yüklüydü. 6 da.
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, öğlene doğru gideceğim servise.
  • Hong-KOng olanlar için soranlar olursa diye paylaşıyorum X10 modem var içinde.

http://www.lg.com/hk_en/mobile-phone/lg-H815T

300 mbps download / 50 mbps upload destekliyor.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Eğer 5.1 olsaydı, kurtarma yazılımı atılarak yedekler alınabiliyordu, 6.0 için yok maalesef. Ama teknik servislerde vardır mutlaka ısrar edin yedekler için..
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun birçok kullanıcıda mevcut. LG yazılım güncellemesi geleceğini iletti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berat256

Çevrenizde kullanan var mı? Neler düşünüyorlar? Daha önce sandisk 32gb kart aldım telefona takınca ''Sandisk SD Kart takıldı.28.9GB kullanılamıyor'' uyarısı alıyordum canımı sıkıyordu, birkaç yerde Sandisk kartlarda sıkıntı olduğu yazılmış.Aynısını bunda yaşar mıyım?

Ben kullanıyorum.64 gb evo+ taktım cihazı alənca.yazma okuma mükemmel.evo değil ama evo+ en uygunu bu cihaza ve özellikle foto video işleri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekentlim

quote:

Orijinalden alıntı: berat256

Çevrenizde kullanan var mı? Neler düşünüyorlar? Daha önce sandisk 32gb kart aldım telefona takınca ''Sandisk SD Kart takıldı.28.9GB kullanılamıyor'' uyarısı alıyordum canımı sıkıyordu, birkaç yerde Sandisk kartlarda sıkıntı olduğu yazılmış.Aynısını bunda yaşar mıyım?

Ben kullanıyorum.64 gb evo+ taktım cihazı alənca.yazma okuma mükemmel.evo değil ama evo+ en uygunu bu cihaza ve özellikle foto video işleri için.

Valla arkadaşlar yukarda hafta sonu resim çekerken resmin hafıza kartına kopyalanmasında sıkıntı olduğunu yazmıştım. Tel hafızasında bu sorun tekrarlamadı. Kartım 32gb class10 ama markası tam belli değil. Sanıyorum bendeki bu sorunun oluşmasıda telefonun kartı tam kullanamaması. En güzeli hangi kart uyuyorsa onu alıp kullanmak.

• vintek yetkili servisin sitesi göçmüş...

cihaz sorgulama içinhttp://77.79.90.178/ adresini kullanabilirsiniz.
  • Açıkçası telefonu almadan önce samsung a5 2016 alıyordum. Fakat ekranının 5.2 olması ve grafik özelliklerinin kötü olmasından dolayı almadım. Hepsiburada dan H815 global romlu bir cihaz aldım güncel dijital garantili. Nasıl bir garanti firmasıdır sorun yaşayan oldu mu? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.