Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

Root ettiğim telefonumu önce fabrika ayarlarına döndürdüm. açılınca baktım supersu duruyor. daha sonra hard reset yaptım root gene kaldırılmadı. Rootun kaldırılması için flash tool ile yeni yazılım mı yüklemek gerekiyor?

Evet kdz dosyası yüklemek gerekiyor G4 için Android6 çıkmış galiba biraz bekleyip onu yükleyebilirsiniz

Cevabınız için teşekkürler.6.0 Tam stabil duruma geçmeden yüklemeyi düşünmüyorum. v10d yazılımının rootlaması da sisizn birinci sayfada anlattığınız yöntemle mi yapılıyor? Yanlız ordaki imaj dosyası v10c için xda da aynı dosya kullanılıyor galiba. yazılım 10d imaj dosyası 10c sıkıntı olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZENGIN -- 25 Ekim 2015; 12:00:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

Root ettiğim telefonumu önce fabrika ayarlarına döndürdüm. açılınca baktım supersu duruyor. daha sonra hard reset yaptım root gene kaldırılmadı. Rootun kaldırılması için flash tool ile yeni yazılım mı yüklemek gerekiyor?

Evet kdz dosyası yüklemek gerekiyor G4 için Android6 çıkmış galiba biraz bekleyip onu yükleyebilirsiniz

Cevabınız için teşekkürler.6.0 Tam stabil duruma geçmeden yüklemeyi düşünmüyorum. v10d yazılımının rootlaması da sisizn birinci sayfada anlattığınız yöntemle mi yapılıyor? Yanlız ordaki imaj dosyası v10c için xda da aynı dosya kullanılıyor galiba. yazılım 10d imaj dosyası 10c sıkıntı olmaz mı?

Hocam telefonu değiştirdiğim için birşey diyemeyeceğim en son hangi versiyonda root yaptım hatırlamıyorum.Şu an Samsung cihaz kullanıyorum ama yazılım stabilitesi açısından Lg çok iyidir çıkar çıkmaz 6 yı yüklemenizde sakınca olacağını düşünmüyorum Lg yeni seri Nexus cihazların birini ürettiği için zaten 6 yı en önce veren firmalardan biri olacak

• ZENGIN kullanıcısına yanıt
    http://forum.shiftdelete.net/lg/427372-lg-g4-h815tr-root-100-sorunsuz.html
    En sağlıklı yöntem şu an bu. v10d yerine v10e flashlayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun pili gayet iyi.
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler diher linkten devam edilmese guzel olur. Buradan yazalim

• konu hayırlı olsun en azından ilk sayfada bi şey ler bulabiliyoruz yapanın eline sağlık
  • Bu konuyuda takip edelim guzel duzenlenmis daha da gelistirilmeli ve gorsel ogelerle resimli anlatimlarla gelistirilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah_Emre

Bu konuyuda takip edelim guzel duzenlenmis daha da gelistirilmeli ve gorsel ogelerle resimli anlatimlarla gelistirilmeli

Daha ne ekleyelim hocam, ben bulamadım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

quote:

Orijinalden alıntı: Sah_Emre

Bu konuyuda takip edelim guzel duzenlenmis daha da gelistirilmeli ve gorsel ogelerle resimli anlatimlarla gelistirilmeli

Daha ne ekleyelim hocam, ben bulamadım açıkçası.

Bu kaç fikir vereyim flash tool ile orjinal rom yukeleme rehberi eklebilirsin orjinal romlarin olduğu bulunduğu lg firmvare sayfasının linki olabilir.ayrıca lg serverlerın dan rom indirmede sıkıntı oluyor indirirken baglantin sayfa isminin bir kısmını değiştirmek gerekiyor.bunları eklebilirsin bence faydalı olur

Ayrıca aklına başka birşey gelen varsa söylerse senin için sayfayı düzenlenmesi daha kolay olur.

• S.A arkadaşlar, yeni mekanımız burası demek

• Konuyu popülere taşımalıyız:)

• Beyler telefon için kılıf kullanmayı düşünmüyorum arka kapak zaten deri olduğundan gerek olmadığını düşünüyorum. Kılıf telefonu kalınlaştırıp estetiğini bozuyor sanki.

Ama Temperli cam veya jelatin takmayı düşünüyorum. Sensörleri kapatmayan cam veya jelatin önerisi olan var mı? Ucuz olabilir. Ebay vb siteden de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Konuyu popülere taşımalıyız:)

+1

• Arkadaşlar v10d olup da rootlayan var mı telefonunu

• Ben dun yapiyordum linux uzerinden root enjekte etme yontemiyle. Linuxte sorun cikti yapamadim. 10E polonya romu yuklu ben de. Bugun baska bir linux ile deneyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

Arkadaşlar v10d olup da rootlayan var mı telefonunu

Ben rootlamıştım. Şu an v10e rootlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

Arkadaşlar v10d olup da rootlayan var mı telefonunu

Ben rootlamıştım. Şu an v10e rootlu.

Şu an konu üstünde sorun v10d sorunlu gibisinden bir mesaj yazıyor ve çözümü yorumlarda fabrika ayarı olarak belirtilmiş ondan çekiniyorum yoksa ben rootsuz yapamam yani :D Siz nasıl yaptınız ?
  • Bu konudan devam ediyoruz arkadaşlar. Diğer konunun sahibi ağzını bozdu sonunda. 😄 O kadar lafı kaldıramadı.

• Herkes bu foruma gelip öteki foruma kimse yazmasa güzel olur. Bu forumda popülere kadar taşınır.

• Diger konuyu favori konularımdan siliyorum yazılsada bakmayacam artık burdan devam..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.