Şimdi Ara

3000 tl sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar pc toplamak istiyorum fakat fazla bilgim yok :(
    3000 liraya yeni çıkan oyunları rahat kaldıracak pc arıyorum (Gta5,WatchDogs vs.)

İkinci sorum ise sizce dizüstü mü masaüstü mü? Fazla gezen biri değilim hatta asosyalim :( Monster'e baktım ama fazla anlamıyorum. Genellikle oyun oynamak için alıcağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyata monitör de dahil olacak mı oyun oynama amaçlı alıyorsan masaüstü pc almalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Merhaba arkadaşlar pc toplamak istiyorum fakat fazla bilgim yok :(
    3000 liraya yeni çıkan oyunları rahat kaldıracak pc arıyorum (Gta5,WatchDogs vs.)

İkinci sorum ise sizce dizüstü mü masaüstü mü? Fazla gezen biri değilim hatta asosyalim :( Monster'e baktım ama fazla anlamıyorum. Genellikle oyun oynamak için alıcağım.

bence oyun oynıyacaksanız masaüstü toplayın

size yardım ediceğim ama amd mi yoksa intel bilgisayarmı toplamak istiyorsunuz (ben oyunlarda her zaman amd taraftarıyım)
  • muvaZaa xD M kullanıcısına yanıt
    Evet sıfırdan topluyorum monitör kasa yeni alıcaz.

• quote:

Evet sıfırdan topluyorum monitör kasa yeni alıcaz.

o zaman size güzel oyun oynamalık bi sistem toplatabilirim istiyorsanız ama amd intel seçim yapın ona göre parça öneriyim (bence amd)
  • Hocam benim ilgi alanım yazılım olduğu için bilmiyorum açıkcası. Siz nasıl diyorsanız öyle olsun :) Valla çok kararsız kaldım masaüstü mü dizüstü mü? Dizüstü daha güzel geliyor bana(Taşınabilir,istediğim yere götürebilir oyun oynayabilirim)

• quote:

Hocam benim ilgi alanım yazılım olduğu için bilmiyorum açıkcası. Siz nasıl diyorsanız öyle olsun :) Valla çok kararsız kaldım masaüstü mü dizüstü mü? Dizüstü daha güzel geliyor bana(Taşınabilir,istediğim yere götürebilir oyun oynayabilirim)

evet siz nasıl isterseniz ama laptop toplamak nasıl oluyor hiçbi bilgim yok açıkçası laptop isterseniz direk hazır önerebilirim oyun oynamalık
  • Aynen amd

• Dizüstüde aynı performansı alabilirmiyiz?

• quote:

Aynen amd

hmm şöyle bişey çıktı size laptop öneririm ama vatanda sadece 2 tane amd li işlemci var oda biraz düşük kalır o yüzden intel önersemsorun olurmu
  • SevgilisiOlanMan kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir masaüstü günümüz oyunlarına yeticektir.
     3000 tl sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANZE -- 27 Ağustos 2015; 21:53:39 >
  • Ben bu sistemi dusunuyorum
     3000 tl sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghetto Bird -- 27 Ağustos 2015; 21:58:32 >
  • Dediğim gibi ben fazla anlamıyorum :) Siz gta5'i kaldıran pc önerin yeter

Sanırım dizüstü alacağım.Kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevgilisiOlanMan -- 27 Ağustos 2015; 21:56:07 >
  • SANZE kullanıcısına yanıt
    Dizüstü olarak ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SANZE

Şöyle bir masaüstü günümüz oyunlarına yeticektir.
     3000 tl sistem

gerçektende güzel bir sistem ama arkadaşımız laptop istiyor
  • i5 ile i7 arasındaki fark nedir? i5 kasma yapar mı?

• Dizüstü bilgisayarda oyun oynarsın ama hep ısınır hep bir sorun çıkar. Bence 1000 tllik masaüstün de 1.500 tllik dizüstünden daha fazla performans alırsınız.He tabi dizüstü taşınıyor her yerde kullanılabiliyor fakat masaüstü oyun için daha iyidir her türlü.
  • quote:

i5 ile i7 arasındaki fark nedir? i5 kasma yapar mı?

i5 şimdiki oyunlar için yeterledir ama i7 alırsanız daha çok ömürlü ve i5den biraz daha iyi performans veriyor şuan size uygun bi oyun laptopu bakıyorum henüz bulamadım
  • Ninnini kullanıcısına yanıt
    Hocam bende masaüstü var şuan özellikleri şöyle; 2 gb ram, pentium dual-core, nvidia gt630 ekran kartı. Biliyorum çok kötü :( Dizüstü taşınabilir olduğu için sanırım onu tercih edicem. Okul içinde kullanacağım dizüstü sanırım ideal. Sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevgilisiOlanMan -- 27 Ağustos 2015; 22:05:30 >
  • http://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2752&srt=UP
    Bu sayfadan gtx 960m,970m,980m ekran kartları olan sistemlere bakabilirsiniz.Yalnız işlemcilere dikkat edin HQ modelini almaya çalışın,çünkü MQ modelleri anakarta gömülü oluyor.Ayrıca ince olmalarına da dikkat edin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.