Şimdi Ara

FM15 Kariyerim Galatasaray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar FM15 Galatasaray ile başladım ilk sezon çok detaylı girmeyip özet geçicem.

Süper Ligi güzel farkla 1. bitirdik fazla zorlanmadık.
    Selçuk,Sneijder,Bruma ve Hamit çok iyi performanslar gösterdiler.Selçuk yılın oyuncusu oldu.Sneijder yılın yabancı oyuncusu.

Buda ilk sezonun tüm fikstürü.3 kupayıda kaldırdık fazla zorlanmadık.Fakat konyaspora ve bursaspora evimde kaybedince aşırı sinirlenmiştim.
    Buda ilk sezonun transferleri fazla aktif olmadık.

Türkiye kupalarındaki başarılara rağmen şampiyonlar ligi grup etaplarından çıkamadık zor rakiplerdi.Kendi evimde Chealse,Juventus yendi bizi, deplasmanda Chealse'yi 1-3 yenerek şaşkınlık oldu ve Evimde AS Monaco karşısında 3-0 öndeyken durum 3-3 oldu.Kısacası AVRUPA bizim için kısa sürdü.

Yönetim memnun fakat ben avrupada büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştım sonraki sezonda büyük hedeflerim vardı o yüzden transferler yapmam gerekiyordu.Maaş bütçemiz azdı mali durum eksilerdeydi.Öncelikle birsürü gereksiz teknik heyetten kurtulduk ve maaş bütçemiz rahatladı.Daha sonra Bruma Real Madrid yolcusu oldu.Transferde,sözleşmesi sonlanan veya bitmeye yakın olan oyuncuları almaktı.Yeni sezonda yabancı kısıtlaması olmadığından istediğim mevkilere ucuz oyuncular almayı planladım.Sinan Bolatı 3 kaleci kuralı olduğu için aldım.

Genç yeteneğimiz Kamil Güney

Alex Telles yerine alternatif kaliteli oyuncumuz Christian Pander

Merkezi Defans veya Sağ Bekimiz Tomas Kalas

PSV'den bedelsiz aldığımız Bruma yerine geçicek sol kanadımız Zakaria Bakkali

Ve sağ kanat transferimiz Vleirinha

Sezona bomba gibi başladık kimse durduramıyordu bizi.Takımın morali kötü Sneijder ve Melo gitmek istedi fakat yollamadım böylece moralleri düştü ve takım arkadaşları bana yüklendi toplantılar oldu düzeltemedik...
    Ama takım maçlarda çok iyiydi.Burak beklenmedik bir şekilde ligde 4 maçta 8 gol attı oysa ki ben onun yerine alternatif bakıyordum...

Şampiyonlar liginde grubumuz fena değildi.En güçlü rakibimiz Real Madrid,Zenit ve Malmö FF ile eşleştik geçen yıla göre daha iyi bir gruptu biziç için.İlk maç deplasmanda Zenit ile oynuyoruz ve 2-3 kazandık mutluyuz.

FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxidiuz -- 27 Ağustos 2015; 21:14:39 >

• Başarılar.Taktiğini ve takım direktiflerini paylaşabilir misin? resim olarak
  • Başarılar
  • Buyur bu taktiğim. Eğer rakip zorsa oyun anlayışımı kontraya çekiyorum.Eğer rakip kolaysa veya evimde oynuyorsam maçı oyun anlayışımı hüçüm ağırlıklı yapıyorum.

buda direktifler
     FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxidiuz -- 28 Ağustos 2015; 11:26:15 >

• Şampiyonlar ligi tam hız devam ediyor, rakip:Real Madrid Yer: TT Arena.Taraftarlar ümitli,ben ümitliyim oyuncuların morali ise hala vasat.Neyse maç başlıcak takım konuşması ve direktifleri girdim maç başladı... Oda ne dk15 Vleirinha ve durum 1-0 öndeyiz.Burak Yılmaz dk 43 o gol kaçar mı ya.İlk yarı 1-0 soyunma odasında herkes mutlu,ben gol yemekten korkuyorum rehave kapılmayın dedim yüm oyuncular onayladı Sneijder ise SÖNÜK,Moral = ÇOK KÖTÜ.2. yarı fazla poziyon olmadı dk 90+1 herşey bitti derken Isco durumu eşitliyor 1-1.Berabere kalmaya üzülmedim ama son dakikada yediğimiz gole üzüldüm.

Ve ligde yenildik... Acı bir yenilgi

Galibiyet serimiz bitti üzgünüz

Sonraki lig maçımızda toplandık iyi bir performans ortaya koyduk

Sonraki maç deplasmanda Malmö FF'e karşı.Galibiyetten başka şansımız yok grubun zayıf halkası Malmö'yü yenemezsek durumlar zorlaşabilir yenersek grupta ilk 3e kesin gözü ile bakıyorum.Ve maç saati geldi sonuç bizim için önemli...
    İlk yarı bitti öenmli bir an yaşanmadı bu arada Real Madrid 3 - 0 Zenit.Zenit'in yenilmesi avantajımız olur çünkü bizim puanımız 4 onların 3.Ve korktuğumuz oldu Malmö'yü yenemedik!

FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray FM15 Kariyerim Galatasaray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxidiuz -- 28 Ağustos 2015; 12:24:11 >

• hocam kullandıgınız grafik yamalarının linklerini özelden yollayabilirmisiniz çok güzel duruyor valla özendim :D
  • PM ile yollandı @dertkharts

Sezona hız kesmeden devam ediyoruz takım toparlanıyor baya iyiyiz maçlarda

Buda Lig durumu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.