Şimdi Ara

Fm 15 Van PÖRSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz realite olsun diye almaya çalışıyorum.Bakıyorum sakat , zaten sık sık sakat olan bir oyuncu , sakatlığını gördüğümde diyorum 10 milyon.Taksitlerle artırırım falan.Adamlar 30 dan açılış yapıyorlar.Bu 2.sezon.3.sezon 15 milyona iniyor.3.sezon 10 milyon dolaylarında.Ama hakta veriyorum.Adamın özellikleri düşmüyor birader.Hala ŞL ve PL de gol kralı adam.Satmazlar tabi.4 sezon mayıs gibi 3 ay sakat , 700 bin euroya tamam dediler.

Hayli yüksek maaş istedi ve 2 seneye emekli olur ama şu haliyle oyunun 4.sezonunda en iyi ilk 5 forvette.İnanılır gibi değil.Umarım gerçekte de böyle olur.

Carlos Fierro takası bile önermiştim düşünün.Öyle takmıştım kafayı bu adama.Ama kabul etmediler.Gelecek sezon real madrid falan 30 35 diyor ama kabul etmiyorum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet gerçekten çok iyi bir oyuncu fakat çok sakatlanıyor sürekliliği yok şahsen ben van persie'de olsa almazdım devamlıklıktan yanayım.
  • Benim kariyerimde ilk sezonu tamamen sakat geçirdi fakat 10 maç oynadıysa o sezon 15 gol attı. İkinci sezon özelliklerde bayağı bir düşüş yaşadı değeri 5MN civarlarına indi sezon içinde yine 4 ay sakatlandı ama yine iyi performans gösterdi. 3. Ve 4. Sezon değeri 500bin oldu ve Fenerbahçe'nin ilk sezon Origiyi kiralamasıyla daha sonra Nadiri almasıyla hep yedek kaldı arada yine uzun sakatlıklar yaşadı isteyen olursa son özelliklerini ve statslerini atarım şuan kendisi menejer olarak çalışıyor kariyerimde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: good16

Biraz realite olsun diye almaya çalışıyorum.Bakıyorum sakat , zaten sık sık sakat olan bir oyuncu , sakatlığını gördüğümde diyorum 10 milyon.Taksitlerle artırırım falan.Adamlar 30 dan açılış yapıyorlar.Bu 2.sezon.3.sezon 15 milyona iniyor.3.sezon 10 milyon dolaylarında.Ama hakta veriyorum.Adamın özellikleri düşmüyor birader.Hala ŞL ve PL de gol kralı adam.Satmazlar tabi.4 sezon mayıs gibi 3 ay sakat , 700 bin euroya tamam dediler.

Hayli yüksek maaş istedi ve 2 seneye emekli olur ama şu haliyle oyunun 4.sezonunda en iyi ilk 5 forvette.İnanılır gibi değil.Umarım gerçekte de böyle olur.

Carlos Fierro takası bile önermiştim düşünün.Öyle takmıştım kafayı bu adama.Ama kabul etmediler.Gelecek sezon real madrid falan 30 35 diyor ama kabul etmiyorum artık

Ne demek Carlos Fierroyu satmak?

Düzgün konuş

Şaka tabi yukarda yazdıklarım

Fierro inanılmaz gelişiyor Dünya Yılın Oyuncusu ödülünü 2 kez kazandı bende 80 M Euroya Citye sattım

quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Leblebi gibi gol atan adam gibi adam CARLOS FİERRO!

Beleşe aldım

80 M Euro'ya m.city'e sattım

Bu adam bir harika dostum ilerde 5 yıldız oluyor yetenek

Fm 15 Van PÖRSİ

• Fm 14 te yamayla aldim. 1 sezon sonra naniyi 20m€ souzayi 15m€ persie yi 28m€ ye sattim. 63m€ a yeni takim kurup porto oldum

• Van Persie ve Mario Gomez leblebi gibi goller atıyorlar. Van Persie 7 lig maçında 18 gol attı, milli takımda ayağı kırıldı 7 ay oynayamadı, sakatlıktan çıktıktan sonraki ilk maçta hattrick yaptı yani sakatlanmada baya gol atardı. O sakatken meydan Mario Gomeze kaldı 28 lig maçında 50 gol attı

• Bizzat abim transfer yamasıyla oynuyor. Adam Persie'nin sakatlanmalarından ötürü bilgisayarla kavga etmeye başladı
  • Adam kronik sakat fakat fiziksel özellikleri düşüyor tekniği falan hep üst düzey kalıyor.Zamanla fiziksel özelliklri de normale geliyor.Eğer az sakatlık yaşarsa durdurulamaz oyuncu.Belki de fm 15 te ki en iyi mevcut 5 forvetten biri 2014 itibariyle.

• fenerle 4. sezonumda sanırım 34 yaşında falan beleşe aldım. maaş da astronomik istemedi. fierro nun ardında yedek forvetim ve baya da iş görüyor şu an bile.

onla beraber iniestayı da beleşe aldım o da yaş 36 falan galiba. o da baya yararlı oldu.
  • Çok çabuk yorulması biraz can sıkıcı..
    ama ligin en iyi forveti konumunda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.