Şimdi Ara

KERBAL SPACE PROGRAM REHBER (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
12
Favori
15.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     KERBAL SPACE PROGRAM REHBER

KERBALİA BİRLEŞMİŞ IZAY USSU :D Sizin sayenizde bende yaptım :D

ama bir türlü kurtaramadıdığım bi adam var poddunda birleşme halkası vardır diye yanına gittim yoktu :( beceremedim

yanaşmak zaten ayrı bir zor harbiden yada ben beceriksiz çıktım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir kustirika -- 25 Kasım 2015; 1:51:57 >

• neyse yakalıdım adamı :D

• Minnus ta bir ev bir araba :D

• sayın hocalarım bir kaç sorum var

keosynchronous orbit (uydu) nedir (anladığım kadarıyla seknorize uydular oluyor bu arkadaşlar fakat iletişim uydusu falan yaparsın böyle diyo ingiliz bir arkadaş ama ben yapsakta faydasını anlamadım ? )

faydası nedir ?

bir ikincisi gereksiz raporlarla doldurdum uzay laboratırını şimdi yeni ve yüksek bilim puan ı veren raporlar ı ne zaman yükliye bilicem data recavier i si dolu gözüküyor bi türlü boşalmadı namussuz :D

birde M700 survey scaner nasıl kullanılır nerde denesem abuk sabuk bir orbit aralığı veriyor bir bit yeniğimi var anlamadım

birde onun kankası surface scaner modul var tıkladımmı yüzeyle ilgili bilgileri gösteriyor ama espirisi bukadarmı olayı ne bu arkadaşın ?

ilgilinen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • emir kustirika kullanıcısına yanıt
    28. bölümü ekledim arkadaşlar.

Bir sonraki bölümde tarayıcıların nasıl çalıştığını anlatıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızına yetişilmiyor mübarek öncelikle oyunu 2 kat daha sevdirdin, çok sağol. İkinci olarak youtube izlenme rakamları şaka gibi... halbuki gayet detaylı ve akıcı bir anlatımın var, oynayanda çok. Gerekli yerlere ulaşmıyor sanırım, sözlüklerde oyun hakkında bilgiye aç çok kişi var oralarda ekleyebilir misin kanal linki ?

Üçüncü olarak Ion motor işine ne zaman girecen acaba önceden sandboxta oynadığımda nükleer motorların değerleri görüp "bu tırt motorlar kendini bile itemez diyordum". 27. bölüm ile aydınlandım resmen hahaha. Şimdi merak ettiğim bir Ion kaldı.
  • Bu oyun Türkiye'de fazla bilinmediği için az oluyor
  • owww bölüm 28 alırım hemen sıcak sıcak 29. bölümü bekliyorum sabırsızlıkla sayın hocam sevgiler hörmetler
  • 29. bölümü ekledim arkadaşlar. Tarayıcıları anlatıyorum bu sefer. Save dosyasını da ilk mesaja ekledim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 1 Aralık 2015; 23:18:18 >
  • 30. bölümü eklemeyi unutmuşum arkadaşlar buraya. İyon motorlarından bahsediyorum. herkese iyi seyirler. Forumdaki bir hatadan dolayı ilk mesaja ekleyemiyorum.

BÖLÜM 30: İYON MOTORLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 3 Aralık 2015; 13:45:09 >
  • 31. bölümü de ekledim arkadaşlar. Gece takipte olanlara şimdiden iyi seyirler.

• hocam eyvallah, aydınlattınız beni :D vay gidi ion motor tek derdi elektrikmiş demek. Büyük bir gemi yapasım var ama nükleerle yapmak daha mantıklı sanırım. Bu arada bende minmusa maden işletmesi kurdum doğru yoldayım demek. Kolonileştirme bölümlerinizi merakla bekliyorum =)
  • Öncelikle yaptığın bu eğitici videolar için çok teşekkür ediyorum. Emeğinin karşılığını alıyorsundur umarım. Sana bir sorum olacak. Ben yeni bir oyuncuyum ve ingilizcem de yetersiz. Mun'a 2 astronot gönderdim aracı indirdim fakat kalkacak yakıtım kalmadı. Sizin anlattığınız videoda ise yörüngeden kurtarıyorsunuz 5 yada 6.bölümde. Ben bu yüzden oyunu bırakmak üzereyim.Kaç gündür uğraşıyorum ama aracı indirdikten sonra kaldıracak yakıtım kalmıyor Yardımcı olursan çok teşekkür ederim. Birde merak ettiğim ve istediğim konu türkçe yamanın olup olmadığı. Bu konuda çalışan arkadaşlar umarım vardır diye düşünüyorum.
    Teşekkürler
  • http://forum.kerbalspaceprogram.com/index.php?/topic/87463-105-swashs-delta-v-map-continued-22-nov-17th-opm-update/ delta v hesabını bu haritadan yap
    Example:

- Kerbin surface -> Duna Surface

3400+950+130+10+250+360+1450 = 6550*

*Aerobraking can reduce the needed dV to almost zero. Using it would result in the following: 3200+950+130+10 = 4490.

- Eeloo Surface -> Kerbin SOI

620+1370+1140*+1330* = 4460

*Aerobraking can reduce this number to almost zero.

*Numbers outside the stripes are the maximum dV needed to change between planets inclinations. Pay attention to them!
    vehttp://www.curse.com/ksp-mods/kerbal/222685-kerbal-engineer-redux şu modu indir burdanhttps://github.com/CYBUTEK/KerbalEngineer indirirsen 1.0.5 mevcut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sen yine ısı kalkanını unutmuşsun ben paraşütleri unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkandcold -- 7 Aralık 2015; 19:41:18 >
  • Kerbela olarak okudum oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32. bölümü ekledim arkadaşlar. Eve'e ve Gilly'e gidiyorum.

• Oyun ucuzlasada alsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam eline sağlık tekrardan yeni bölümleri heycanla bekliyorum out post ve daha büyük bir rover kerb lerin bine bildiği misal heycanla bekliyorum

birde iletişim uyduları konusu var mevzuyu anlamadım yabancı videolarda bahsediyolar senden keyifle dinlemek isterim bu senkronize iletişim uydusu falan yapıyor adamlar nedendir ?
  • trajectory escape out of kerbin görevini yapamadım güneşe kadar uçtum olmadı çıldırcam yardım

resime ekledim görevin ekran görüntüsünü
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.