Şimdi Ara

KERBAL SPACE PROGRAM REHBER (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
12
Favori
15.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam, bir de öyle deneyeyim ama merkez parçanın takılı olduğu bir mekiği subassembly olarak kaydetmemize izin vermiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 13. bölümü ekledim arkadaşlar, yaptığımız ilk ssto tarzı aracı yüküyle beraber yörüngeye çıkarıp, uyduyu orada bırakıp geri ana üsse kadar kontrollü şekilde getirdim. gayet keyifli bir bölüm oldu.

• 14. bölümü ekledim arkadaşlar, artık bugün gezegenlerarası yolculuğa çıkıyoruz. İlk hedefimiz Duna..

• herkese iyi bayramlar, kısa da olsa bugün bir bölüm çekip ekledim. uydularımızı yörüngeye çıkarmak için bir ssto tasarlıyorum bugün. iyi seyirler..

• Bu oyundaki bu kadar bilgiyi nasıl ogrendin? Uzun suredir oynuyor musun yoksa mesleginle bir baglantisi mi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bro128 B kullanıcısına yanıt
    selam, oyunda yaklaşık 350 saat geçirmişim şimdiye kadar. mesleğimle pek ilgisi olduğu söylenemez. elektronik mühendisiyim. fakat uzaya karşı çok ilgiliydim küçüklükten beri. uzay kampına da gitmiştim bu yüzden.

• 16. bölümü ekledim arkadaşlar, iyi seyirler.

• 17. bölümle karşınızdayım arkadaşlar. SSTO tasarım ve denemelerim devam ediyor.

• Uçakla yörüngeye çıkma gerçekten sıkıntılı bir işti benim için :) Rehberiniz bu anlamda da çok faydalı oldu benim için. Teşekkürler tekrar..
  • bende kerbal Enginering redux kursamda roket inşaatı sırasında çalışıyor(açıp kapatabiliyorum) ama roketi ateşlediğimde çalışmıyor (program kapalı ama açamıyorum) bi yardım edebilirseniz sevinirim.
  • Yapatigin rokete çip takman lazim veya o modun ayar kismindan çip takma ozeligini kapatip her roketde kullanirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bro128

bende kerbal Enginering redux kursamda roket inşaatı sırasında çalışıyor(açıp kapatabiliyorum) ama roketi ateşlediğimde çalışmıyor (program kapalı ama açamıyorum) bi yardım edebilirseniz sevinirim.

kerbal engineer redux'ın ayarlar kısmını aç, orada partless yazan kısmın seçili olması lazım.
  • Ayarlarda girdim evet redux in kariyer modu kapaliymis teşekkür ederim sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18. Bölümü dün gece geç saatlerde ekledim arkadaşlar. Artık uzay istasyonu yapımına başlıyoruz.

• 13 tonluk yükü yörüngeye nasıl çıkaracağını merak ediyorum. Bende daha önce çıkarmıştım ancak "daha fazla yakıt, daha fazla motor"dan farklı bi yaklaşım yapacak mısın onu merak ediyorum. Bir de istasyon kariyer modunda nasıl anlamlı olacak, işe yaracak onu da görmeyi istiyorum. Teşekkürler tekrar..
  • 19. bölümü ekledim arkadaşlar. 13,5 tonluk istasyonu pek de zorlanmadan yörüngeye çıkardık.

• 20. bölümle karşınızdayım arkadaşlar, iyi seyirler.

• Sanırım herkes uyurken 21. bölümü ekledim İki tane tasarımla karşınızdayım. İlki acil durum kaçış modülü. 1 kişilik.. beklenmedik durumda en azından Jeb'i kurtarırız ;) Diğeri de istasyon transfer aracı. Çift kişilik ufak bir model. İstasyon üzerinde sürekli SSTO bağlı kalamayacağı için Kerbin'e dönüşlerde bu aracı kullanacağız.

• 22. Bölümü az önce ekledim arkadaşlar. gayet keyifli bir bölümdü. İstasyonun en önemli parçası olan iniş modülünü de ekleyip Mun'a yola çıkıyoruz. Herkese iyi seyirler..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.