Şimdi Ara

Parafly ve paraf ile Total den 40 tl parafpara (tırt)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
1.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.parafly.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/5143

Parafly ile TOTAL’de 40 TL ParafPara!

Anlaşmalı Total istasyonlarında 27 Ağustos - 12 Ekim 2015 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına 20TL, dördüncü 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına 20TL olmak üzere toplamda 40TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce TOTAL yazıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesi 3404’e SMS gönderilmelidir.
    Ödül kazanımları, slip mesajı ve SMS’le bildirilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar kazanımın ertesi günü, son işlemin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Ekim 2015’e kadar anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yakıt alımlarında kullanılabilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 40TL ParafPara kazanabilir.
    Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki harcamalar dikkate alınır.
    Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
    31 Ekim 2015’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 1 Kasım 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya katılım SMS’i ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve Avea dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
    Paraf kampanyaya dahildir.
    Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Kampanya sadece fiziki POS’lardan yapılan işlemlerde geçerli olup, sanal POS’lardan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez.
    TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonathanlivinston -- 28 Ağustos 2015; 12:05:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• parafly kredi kartının hiç bir cazibesi kalmadı.
  • Bizde kampanya yaptık demek için kampanya yapmışlar.
    Şunu 1 ay önce yapsalardı ya. Millet tatilden döndü.
    alacaksın yakıtı ne yapacaksın, içilmiyor ki meret. yap 4*75 kampanya bak nasıl gider. Şu an ki haliyle tırt ötesi...
  • Kampanya tırt ama sanırım benim işime yarar. Avans puanı kapatayım bari. Yakıtı alacağız nasıl olsa.
    Sonra da kartı kapatırım zaten.
  • Eksiyi kapatmada sorun yaşanır mı ağalar bu kampanya ile..daha önce tecrübe edenler bilgi verirse sevinirim

• AVANS kapatmak için yapıyorsanız boşuna yapmayın... İşe yaramaz ...

Kazanılan ParafPara’lar kazanımın ertesi günü, son işlemin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Ekim 2015’e kadar anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yakıt alımlarında kullanılabilecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tırtasyon sadece yakıtta geçerlii
  • 40 tl sadece totalde kullanilabilir ve gun limitli
    Bu yuzden hiçbir ise yaramaz. Parafly dan son 3 ayda puan kazanılan bir kampanya hic görmedim

• -200 de duruyorum olamaz boyle virsey 1 kampanya dahi yapmadi hepsinde parafly kabul edilmiyor

• -520 deyiz elimizde patlayacak galiba

• Hehe -100 e kadar düştüm aralığa kadar Zaman'ım var fena patlayacaktık :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şükür ki eksi 10 tl puandayim oda bitince adios sana pArafly

• herkes tırt mırt yazmışta, artık neredeyse hiçbir banka benzin kampanyasında %10 oran vermiyor heleki 2. ye 20 tl gibi bir uygulamada hiçbir yerde yok birde bu tarihlerin arasına kurban bayramıda dahil olunca (bir çok kişi yola çıkacaktır) bence iyi

Sonuçta benzin kampanyalarında kazanılan puanlar adiosta ta avans kapatmakta yada seyahat harcamasında kullanılamıyor.
  • 20 lira puan borcum var bitsin hemen iptal edicem ama puan vermiyorlarki

geçen gün 10.000 tllik alışveriş yaptıö kartla puan kapatırım dedim

ama verdi puan tamı tamına 0 tl

evet 10000 liraya 0 tl puan

buna yuh bile denmez başka birşey bu
  • Parafly mil kartidir. Puanlar millerde avatajli kullanilmiyorsa veya kazanilan puanlarla borc kapatilmiyorsa ne ise yarar ki? boyle bir kampanya musteriyi aptal yerine koymaktan baska bir sey olmaz.

• Eğer avanstaysanız buradan kazanacağınız puanla kapatabilirsiniz geri alma gibi birşey olmuyor eksideyken daha önceki kampanyalarda denendi.

• Kampanyayı TOTAL yerine; OPET, SHELL, BP, PO gibi benzin istasyonlarında yapsa bir çok kişi kullanacaktır eminim. İstanbul'da doğru düzgün TOTAL yok. En azından bizim o çevreler de TOTAL yok. Hadi var diyelim zaten ben TOTAL'den mazot alan biri değilim. İstasyon iyi değil yani. Kampanya yapıyorsun insanlar her zaman aldığı istasyonundan vazgeçip senin yaptığın kampanyayı faydalı bulup o istasyona gitmeli. Bir de paraf pos şartı konulmuş. TOTAL'ı buldun bir de Paraf Poslu olması lazım. Pes diyorum başka bir şey demiyorum.

En azından; Avans kullananlar -lerini kapatabilselerdi iyi olurdu onlar adına sevinecektim ama onda da işe yaramıyormuş. !!! Resmen -->
  • Puan kazandırmayan bu yüzden puan silinmesine gerek olmayan kredi kartı olarak tanıtımlarını güncellemek lazım.

Avansları kapatmamız zor gözüküyor. Bir sene geç ödemeli tatil yapmış olacağız.

Daha 10 ay sürem var ama ümidim pek yok bu karttan. Yıl sonu belki.
  • Ek kartlar dahil değil

• Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    hocam kampanyaya PARAF ta dahildir.
    başlığa ekleyebilrisin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.