Şimdi Ara

4.5G geldi hoş geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
3
Favori
12.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devletden ucuza alıp halka pahalıya satıyorlar hizmeti değişen bir şey olmayacak.
  • 5G Geliyor Diyen Arkadaslara Gelsin;

Yanlis Biliyorsam Beni Duzeltinde Benim Bildigim Kadariyla Daha 5G Destekli Yogalar Uretilmedi (En Azindan Seri Uretime Gecmedi) 5G yi Nereden Kullanmayi Planliyorsunuz?

• bizi servis sağlayıcılar operatörler yolmaya devam ettikçe ne değişir. internet daha uzun süre yetsin diye ben 2g de kullanıyorum
  • herkes kazanacak ama biz kazıklanmayız inşallah
  • Gereksiz daha sabit te 3mbps adil kota isterse 8G olsun
  • İsterse 100G gelsin bu kotalarla birşey olmaz hadi mobili geçtim akk diye bir illet olduğu müddetçe sözde sınırsız paketlerle dünyanın en hızlı internetini kullansam ne yazar.Şu an mobil paketlerde benim gördüğüm 4 gb internet matah zannediliyor 4 gb ne Teknolojiden anlamayan cahil cühela takımda sevinir dort go goloyor.Neyse gidiyim de asfalta ekmek banayım malum medeniyet
  • ASUS cihazları listede yok uyumlu değil mi acaba? ASUS 6 var elimizde patladı galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s 4.5 G ye uyumlu mu?Ben interneten baktım çoğu site uyumlu diyor ama bir kaç sitede uyumlu değil diyor.
  • Paket fiyatları 3 katı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazsoy

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

5G Geliyor Diyen Arkadaslara Gelsin;

Yanlis Biliyorsam Beni Duzeltinde Benim Bildigim Kadariyla Daha 5G Destekli Yogalar Uretilmedi (En Azindan Seri Uretime Gecmedi) 5G yi Nereden Kullanmayi Planliyorsunuz?

bu ihaleye isteyen operatör 5g yi gelistirebilir ve otomatik olarak geçebilir. şuan 5g gelişim aşamasında ortak bir anlayış gelişmedi. bizimkiler de bu çalışmaya şimdiden başlayacak ve 5g ye ilk geçen ülkelerden olacağız.

bu duruma gelinmesinde azılı erdogan nefretinden boğulmuş gezi tayfası kabul etmese de Erdoganin büyük etkisi var. yoksa ilk ihale olsaydı biz eski 4g teknolojisi kukanacaktik ve teorik olarak 150mb hıza mahkum olacak 5g ye geçmek için bir on beş yılda bekleyecektik

Adam inanmış

Biz 5G ye geçen ilk 20 ulke arasında bile olamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazsoy

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

5G Geliyor Diyen Arkadaslara Gelsin;

bu ihaleye isteyen operatör 5g yi gelistirebilir ve otomatik olarak geçebilir. şuan 5g gelişim aşamasında ortak bir anlayış gelişmedi. bizimkiler de bu çalışmaya şimdiden başlayacak ve 5g ye ilk geçen ülkelerden olacağız.

bu duruma gelinmesinde azılı erdogan nefretinden boğulmuş gezi tayfası kabul etmese de Erdoganin büyük etkisi var. yoksa ilk ihale olsaydı biz eski 4g teknolojisi kukanacaktik ve teorik olarak 150mb hıza mahkum olacak 5g ye geçmek için bir on beş yılda bekleyecektik

Çok karamsarsiniz bu ihale ile millet 5 g ye geçerken biz 6g ye geçeceğiz. Turkcell avea uçuracak bizi (!).
    Afedersiniz de türkiye nin eti ne butu ne teknolojik anlamda afrika ülkelerinden farkımız ne . Ver parayi yabancı firma gelsin donanımı kursun budur yani kasmayın bu kadar.

• Daha 3g yi tam olarak alamıyoruz. Konyanın göbeginde turkcell 3g hızı 3-4 mbit. oda full çekerse
  • 5G ye daha cok var. Standatlari bile belli degil.

Wi-Fi bandinin kitlesel baz istasyonu kullanimina acilmasi hic mantikli degil.

2.4 GHz'e yukleniyor herkes, bir gun o durmadan yuklendiginiz free bandin Interference inda bogulucaksiniz.

• Ben 1 ayin 15 gününü 3mbps kullandiktan sonra 5G gelse ne yazar

• 4.5G ne ya gene birileri bir taraflarından bir şeyler uydurmuş tam komedi 5 G olmazsa 4.5 yani 3.5 atarız diyor malum şahıs. bu aklı veripte acayip acayip isimleri uyduranın aklından çok şüpheliyim. 3G yapısının h ++ olanın 3.5 G diyen var mı yok ee nereden çıktı bu 4.5 G muhabbeti yurt dışındaki hiç bir cihazda yok 4.5 yok 6.6 diye abidik kubidik tanımlamalar yok. akılları sıra yenilik yaptı uyanıklar bu sayede yine cukka cebe. verdikleri adda meymenet yok daha dünyada olmayan bir yapıyı getirmiş havasına girmek için 4G' yi 4.5G diye kakalıyorlar. :))))

• durmanow D kullanıcısına yanıt
    eti ne butu ne diyorsunuz ama ilk ihalede LTE teknolojisinden lte-a yani 4.5g ye geçme sebebimiz aselsanin lte-a baz istasyonlarini geliştirmesi ve ilk ihalede bu teknolojiye ve yerli teknoloji kullanımının düşük tutulması. kısaca yerli baz istasyonları 4.5g olduğu için ihale değiştirildi hala karamasarsaniz bilemem.

biri çıkar şunu surdan aldık bunu içindeki donanım surdan diyip Türk bir şeyden anlamaz diyecek. bunlara kulak asmayın hiç bir son ürün bir ülkeye ait olmaz 5g yeni gelişiyor ve gelişmesine çok var ufak bir lisans sahibi olsak bile kardır.

• black_flood kullanıcısına yanıt
    h++ dediğin 3.5g yani cif taşıyıcıli yani iki kat hızlı 3g ye 3.5 g denir. aynısı 4g de yani cif taşıyıcıli 4g ye LTE-a teknolojisi kafa karışıklığı olmasın diye 4.5 g denmiş buna bu kadar

• Samsung note 3 ile bize kazık attı yazdığımda baya eksi almıştım. Note 3 Türkiye versiyonu 4G desteklemiyor. Şimdi kazık ortaya çıktı işte. Dolayısıyla listedeki note 3 versiyonuna açıklama koymak lazım!

• beyazsoy B kullanıcısına yanıt
    Dünyanın hiç bir yerinde olmayan. Ama dünyada ilk üreten biziz zaten ne komik ama ne 3.5 var nede 4.5G diye bir şey olmadık yerlerinizden olmadık teknolojiler üretmeyin bir zahmet 4.5 G desteği olan cihaz dünyada yok 3.5G de ee nerenizlen kullanıyorsunuz dünyada olmayan teknolojiyi gidip uranusteki teknolojiyi mi çaldınız yoksa nasa ya haber vermeden sonda atıp konuşmayın konuştukça batıyorsunuz daha 5G yok ona rağmen 5g kuracaz diye yırtındınız aldınız yüzüğü kaldınız ortada. 😅
  • black_flood kullanıcısına yanıt
    nasıl yok ya cif tasiyicili 3g yani bir çok yenintelefon kullanıyor bunu (ben kullanıyorum saniye 3 mb civarı indirdigimi biliyorum) yani 3g nin 2 katı hız sağlıyor. hatta turkcel 3 kat daha hızlı 3g sunduğunu iddia ediyor(kulanmadigim için bilmiyorum zaten telefonum sadece iki kata müsait)

4.5 g de teknik ismi lte-advance teknolojinin kısaltılmışi yani iki kat hızlı 4g demek 4g+ da denebilir aynı h++ dendiği gibi .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.