Şimdi Ara

RLJKarizmaDAYI ucuza satılıktır. 80 HUMAN KIZ MAGE. 8 AY KANAT, SWDE TEK ARCHİEVELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orionun tanınmış terbiyeli güvenilir bir magesidir. Yan slotlarında 46-47 lvl rogue ve 48 lvl priest vardır. Ayın 29una kadar oto lootu vardır. İçerisinde 8 aydan fazla kırılmamış kanat vardır. Bu kanatlar 11. yıl eventini kazandığından dolayı gelmiştir ve istediğiniz zaman kullanılabilir. Hepsi 15er günlüktür ve 16-17 adet şu an mevcut. 2 saatlide 20-30 tane var. Artacaktır o da benim hediyem olsun. İstediğiniz ismi verebileceğiniz ve satabileceğiniz 3-4 adet felankor pet bulunmaktadır. scroll halindedir. Eventleri kazandığından dolayı 12 tane archieve elementi var. Dahada artacak bu da hediyem olsun. Bununla +10 statlara süresiz puan alabilirsiniz. Yani aldığınızda kalıcı olacak ve +10 statlı olacaksınız +10 stat artacak. Bu özelliğiyle serverda tek mage çardır. Çar çok temizdir. Hergün pmler gelir item aktarımı için. Kimseye yanlışı olmadı. Birçok illegali ve küfür edeni banlatmışımdır. Bu çarda küfür dahi edilmedi. İllegal 1 gıdım şey yapılmamıştır. Okulum başlayacağından dolayı satıyorum. Çarda şu an 3.5 gün premium ve otp devredecek kadar +20 cash vardır. Questleri yandı. [COLOR="SandyBrown"][SIZE="3"][FONT="Arial Black"]Tüm exp görevleri duruyor. 2-3 tane ezik chitin görevleri yapıldı sadece. Pahalı demeyin 8 aylık kanat herşeye bedel +300 hp seçeneği ve daha fazlası var. 80 skili açıktır sadece. Old takı set mevcuttur. Ben ve karakter hakkındaki bilgileri açtığım konulara bakarak görebilirsiniz. nTÜM EXP GÖREVLERİ DURUYORnÇar tanınıp, güvenilir olduğundan, tanımadığım insanların itemini aktardığım çok oldu bunun gibi sebeplerden dolayı satıldığında bildirim geçilecektir. Alan arkadaşa hayırlı olsun diyorum inşallah satılır. Bankada çok fazla item var old takı bir sürü var. Para edenlerde var. Scrollarda var krowaz taşlarıda var. UTC item fragmentleri ve materyalleride var. Hepsi hediyem olsun
    İŞ BANKASI HESABIMA 50 TL YATIRIRSANIZ VERİRİM. SİTEDEN 60TLYE SATARIM KOMİSYONU BEN ÖDERİM. BUYRUN SİTE LİNKİhttps://www.oyunfor.com/knight-online/karakter-satisi/orion-80-level-el-morad-human-mage/143866/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dayi22 -- 26 Ağustos 2015; 22:32:04 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.