Şimdi Ara

FONOTEL in ithal ettiği SAMSUNG S4 ve Servisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haziran 2014 de sarıyer Kuzey iletişimden bilmeden aldığım Samsung S4 FONOTel (Paralel ithalat)cihazmış,1 yıl sonra ön kamera arızalandı,bir müddet sonra arka kamera,daha sonrada birden kapanıp samsung logosunda takılı kalarak açılmıyordu,garanti süresi dolmadığı için samsung servise götürdüm,orda cihazın paralel ithal cihaz olduğunu öğrendim,aldığım yere götürdüm,sorun olmadığını kendi servisine görderip 3 günde teslim edileciği söylendi cihazı bıraktım,bu gün,yarın diyerek 15 gün sonra cihaz tamir edilmeden,geldi,gerekçe darbe aldığından garanti dışı kaldığı,ana kartının değişmesi gerektiği,bedelinin 450 tl.olduğu söylendi.Bu doğru değildi,Satıcı firma bizi ilgilendirmez havalarda,samsung servis 140 tl tamir edeceğini söylediği cihazı,Sarıyer de bir cep telefonu tamircisine götürdüm ertesi gün cihazı çalışır vaziyette geri aldım,tamir parası olarakta 50 tl ödedim,usta her hangi bir sorun çıkarsa getir hallederiz dedi.10 gündür
    kullanıyorum sorun yok

FONOTEL servis 450 tl isterken,bu hatayı acemiliktenmi yaptı yoksa üç kağıt yaparak,haksız kazanç elde etmek için,bilmiyorum.

Son sözüm,FONOTEL cihaz alırken 10 defa düşünün,yada en doğrusu hiç almayın.

Servisin verdiği rapor elimde mevcut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.