Şimdi Ara

10K Liraya Şahin Alınır mı? [KONU SİLİNEBİLİR] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
2.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Hyundai accent gls ile 320 km yi 44 tl ye gittim. lpg litresi 2,12 kuruştu. Yani Uzun yolda Km de 44/320 = 0,137 Kuruş yakıyor. Ölçüm yeni yapılmıştır 1 ay olmadı.
    Tavsiye Ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

Güvenli bir araç değil. En ufak kazada 2ye ayrılırsınız. Halk arasında adı çıkmış apaçiye inmez 8e. Dışlanabilirsiniz bile tofaşla. Şahinden bahsediyoruz v6 gibi yakar o araç. Fiyatıda tofaşa göre pahalı. 10 bin liraya mazda 626 al konforun donanımın keyfini sür. Punto gibi yumuşacık direksiyonu olan araçtan şahine binince sürmek istemiceksiniz buna emin olun. İkinci araç nasıl olsa deyip önemsememezlik yapmayın. Klimalı absli mazda alın. 10 bin lira az para değil. Verdiğiniz paraları küçümsemeyin hocam.

Ek olarak tofaşlarda hep 100 bin civarı oluyor kilometresi. Hiç kullanılmıyor sanırım bu araçlar.

lafın gelişi söylenmiş bir şey değil
    kelimenın tam anlamıyla İKİYE BÖLÜNÜRSÜNÜZ

• Şahin alma bence. Uğraşırsın. Şirket aracı olarak şahin aldılar. O kadar almayın dedim. Haftanın 2 günü sanayideydi hep. En sonunda sattılar
  • K zırvalığı son zamanlarda liseli gençler arasında çok moda. Halkın anlamayacağı jargonlarla konuşunca kendisini mühim hissedenler var.
  • Bu ayar bir araç alacak olsaydım R11 alırdım.

Bu sene Bursa Keles'te çalışmıştım. Bu kadar Flash'ı bir arada görebileceğiniz başka bir yer yok.

Daha ucuz, daha seri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadarını bilmiyorum hocam pek anlamam.. Ama bir akrabam yanlış hatırlamıyorsan 15-17 bin civarında hyundai accent almıştı..Gayet memnundu..Burda soruşturabilirsin mutlaka kullanan vardır fikir sahibi olabilirsin
  • alınır hocam tamam ülkemizde kötü bir imajı var ama zamanında binmeyen yok gibi bir şey bu araçlara.. kiminin ekmek teknesi olmuş kiminin ihtiyaçlarını karşılamış bir araç bu . şu bir gerçek aracı kurallarına uygun olarak kullanırsan sıkıntı çıkmaz 80 km hızı geçmezsin ön deki aracın dibine girmezsin sıkıntı olmaz ..malum fren olayıda var neyse güzel bir 94 ikinci yarıdan sonra üretilen hidrolik direksiyonlu doğan slx alabilirsiniz gibime geliyor
  • @Reisz Teşekkür ederim hocam. LS modelini 9-10 gibi bulursam ciddi düşünürüm. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

@orktas Tipo değil de Tempra düşünüyorum hocam. Seçeneklerim arasında. Bu arada Şahin'de Tempra motoru varmış. Yorumunuz için teşekkür ederim.

@kelkeriş Sağolun hocam, çok iyi anladım. 10.000 liralık araçtan güvenli olmasını beklemek hata olur zaten. Bakımı 100-150 lira tutar sanırım bunların. Yorumunuz için teşekkür ederim.

@Demir.09 Şahin durumu olmazsa Doğan'a bakabilirim. Önerilerin ve yorumun için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @^^Evo^^ Kimisi masraf açar diyor. Kimisi ise bakımını yap, hiç masraf çıkartmaz diyor. Kafam çok karıştı inan hocam. Bugün Şahin'i görmeye gideceğim, eğer bu olmazsa Şahin alma ihtimalim bayağı düşer. Hakkında çok olumsuz yorum okudum, bu konuda da göreceğiniz üzere şiddetle Tofaş almayın diyenler var. Doğan'ı da eleyebilirim belki bilmiyorum. Uno şu an kafama bayağı yattı. Yorumunuz için teşekkür ederim.

@skylife_ 9-10'a Hyundai Accent bulursam düşünebilirim hocam. Yorumların ve ilgin için teşekkür ederim.

• Şahsen bana 10 bin lira verseler şahine binmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Bu ayar bir araç alacak olsaydım R11 alırdım.

Bu sene Bursa Keles'te çalışmıştım. Bu kadar Flash'ı bir arada görebileceğiniz başka bir yer yok.

Daha ucuz, daha seri...

1.6 rainbowda fairway motoru var ve fairway az yakmıyor, flash ta pek az yakmaz, uzun yolda az yakabilir, oranları bayağı uzun
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, dediğiniz aracı listeye ekledim. Güzel ilan düşürebilirsem ciddi düşünürüm. Yorumunuz için teşekkür ederim.

• Aracı Almaya Gideceğim

Merhaba arkadaşlar, şu zamana kadar yaptığınız yardımlardan dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. 15:30'da arabayı Acıbadem'e getirecek ve orada buluşacağız. Umarım hiçbir sıkıntı çıkmaz. Gerçi tanıdık birinden alıyorum ama bu devirde babana bile güvenme demişler. Bu sefer olacak gibi hissediyorum.. 16:30 gibi foruma gelişmeleri aktarırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Teşekkür ederim hocam, dediğiniz aracı listeye ekledim. Güzel ilan düşürebilirsem ciddi düşünürüm. Yorumunuz için teşekkür ederim.

broadwayi mi hocam
  • 10 liraya şahin k alınır mi okudum

• Mazda 323 sedan alınılır keyfine bakılınılır.Hidrolik direksiyon 4 çam otomatik dikiz aynalar otomatik merkezi kilit daha nolsun arkadaşım...

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Mazda 323 sedan alınılır keyfine bakılınılır.Hidrolik direksiyon 4 çam otomatik dikiz aynalar otomatik merkezi kilit daha nolsun arkadaşım...

10 bine anca 91-92 modeli bulunur. O modeldeki bir araca da 10 bin verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Reno Twingo.

Bakımlısı iyisi baya götürür seni.

Ben de inşallah yakın zamanda alacağım kendime.

O araç iyi hoş ama ikinci eli yok be hocam. Zaten aksi halde Sunrooflu bir Twingo çekerdim kendime. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Valla ikinci eli var aslında.

İşin içinde olunca var olduğunu da anlıyorsun.

Twingo'nun %90 parçası Clio ile aynı.

Vs. vs. vs. vs.

Tercih meselesi tabi.

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    @jimhendrix Evet hocam Broadway'i. Yorumunuz için teşekkür ederim.

• Şahin'den Vazgeçtim Maalesef.

Dost kazığı dedikleri bu olsa gerek... Satıcı ile telefonda konuşurken çizik, göçük, vuruk vs. hiçbir şey yok dedi. Fakat gittim birde ne göreyim? Araba çizik içindeydi. "Çizik yok demiştin" dedim, karşılığında "abi Türkiye'de çiziksiz araba mı var cevabını aldım". Arabanın içi dökülüyor, resmen rezalet denecek kadar kötüydü. "Telefonda dökülme falan yok, sapasağlam demiştin" deyince "abi arabanın yaşı ortada, böyle olması normal" karşılığını aldım. Bagaj çürük içinde zaten, o konuya hiç girmeyeceğim. Motor ölmeye yaklaşmış. Kapılarda ve çamurluklarda boya damlaları vardı, sanki boya fırçası ile yapmışlar. Aracın komple boyalı çıkması ise cabası. Metrobüste sıkış sıkışa gitmem ve 1 kişiyle tartışmam yanıma kâr kaldı. (!) Bir daha Tofaş mı? ASLA!

Fiat Uno, Opel Corsa ve Fiat Palio gibi sadece 3 seçeneğim mevcut. Yeni bütçeyi 12K-13K olarak belirledim.

Konuda bana yardımcı olan, mesaj yazan ve özel mesaj ile ilgilenen herkese sonsuz kez teşekkür ederim. Keşke en baştan sizi dinleyip hiç Tofaş'a bulaşmasaydım ama zararın neresinden dönlülürse kârdır. Mümkünse yöneticilerden bu konunun kaldırılmasını istiyorum, çok pişman oldum çooook...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.