Şimdi Ara

Ne yapıcağımı bilmiyorum.(Kız meselesi-Kızın arkadışını buldum)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler.Şu sıralar insanlık ufak benim için büyük bi sorunum var.Hoşlandığım bi kız var.Kız dershanede.Dershanenin bu son haftası.2 haftadır kızla göz göze çalışıyorum kız suratıma bakmıyor.Baksa bile hemen çeviyor gözlerini.Farkettiremiyorum kendimi.Dershanede kimseyi tanıyorum zaten geç başlamıştım dershaneye kafama göre arkadaşda bulamadım.Kız yan sınıfta bin takla attı ismini öğrenmek için ama beceremedim.Artık tıkandım aklıma bi şey gelmiyor.Biraz da kızın tepkisinden çekiniyorum.Özellikle bizim sınıftaki kızların erkek muhabbetlerini duyunca iyice cesaretim kırılıyor.Zaten özgüveni yıkık biriyim.Hem sizden fikir almak hemde biraz dertleşebilmek için açtım konuyu.

29\05\2015
    Bi kaç gündür özel sebeblerden dolayı dershaneye gitmiyordum.Dershane çıkışında kızı görmek için bekledim sürekli karşılaşamadık bi türlü.Bugün sabah dershane giriş saatinde bekledim yine gelen giden olmadı.Öğleden sonra tüm umıtlarımı yitirmiş bi şekilde dershanenin çıkışına gittim.Yarım saat erken gitmiştim tamamen tesadüf baktım karşıdan geliyor.Bişey yapamadım tutuldum kaldım yanımdan geçmesini bekledim.O an aklıma takip etmek geldi.Yaptığım kötü bişey biraz sapıkça bundan dolayı kötü hissediyorum kendimi ama engel olamadım kendime.2 kez de farketti beni.Arada 400 500 metre mesefa vardı ama anlamıştır harelde ben olduğumu.İmkansız gibi görünen bi işi iyice zora soktum galiba.Kız ne düşünyodur Allah bilir?

14-09-2015 19:50

Dershanem bitti eve döndüm.Kız aklımdan çıkmıyor.Yolda gördüğüm her kızı uzaktan ona benzetiyorum bi heycanlanıyorum.Bizim sınıfta kızla bi kaç kez konuştuğunu gördüğüm bri vardı.Onun ismini biliyorum twitter adresini buldum acaba sorsam söylermi ki?Bu tarz drumlarda korkuyorum işi berbat etmekten korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-390090328 -- 14 Eylül 2015; 19:51:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence bu kadarda zor olmamalı ya . Sizcede öyle değil mi yapacağınız sadece bir kızla muhabbete girmek . Forumda herkesin yaptığı gibi özgüvenim yokun arkasına sığınmayın . Harekete geçin . Biz burda size ne desek siz gidip uygulayacaksınız ki . Biraz düşünün sizi durduran ne . Ben yinede size haddim olmadan bir kaç tavsiye veriyim dershaneye gittiğinize göre bir sınava giriceksinizdir heralde hedefinin ne olduğunu sorun . Mesela matematik çözüyorsa her zaman , mühendislik hedefin galiba diye girin muhabbete. Ya da çözemediğiniz bir soruyu gösterin , hep karşı karşıya geliyoruz biz de diyin . Ya da siz yardımcı olmaya çalışın . Hep sabahları karşılaşıyorsanız mesela kahvaltılık bir şeyler alın ona da sorun .

• Alabilecegin olumsuz yanitq karşı guclu olabilmen cok onemli. Ayrica kizlarin insan olarak erkeklerden ne fazlasi var? Baskalarinin dusuncelerini cok takma gerektiginde lafini sok ki negatif enerji karsi tarafa gecsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem yüz vermiyor boşver uzak dur
  • Sınıf yoklama listesini ele geçirip fotoğrafını çekin ismini bildiğiniz kızların ismini eleyin,kalanlardan bulun. Sınıf yoklama listeleri hatırladığım kadarıyla dershanelerde öğretmenler odasında yahut sekreterin masasındadır,kolay gelsin.
  • tisuanzii kullanıcısına yanıt
    Hocam bu özgüven meselesi benim küçüklükten yaşadığım sıkıntılardan dolayı oluştu bende.Ailemin ve çevremin bana davranışlarının değişmesiyle bi nebze olsada atlattım bu sıkıntımı yani bi fırsat geçse laf atıcam kıza.Ama herşey sıradan gidiyor.Kız her gün sabahları 1. Derse geç kalıyor.Tenefüslerde sınıfta kendi arkadaş ortamıyla beraber.Her türlü cinliğe çalışan kafam durdu.

• Champarator kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam beni genellikle duygularım yönetir.Sokak köpeğini severken bazen aşırıya kaçıp canını acıttığım zaman köpek öyle bakınca bana köpekten özür diliycek moda giriyorum.Bu işi bu son günlerde yaparsam sanırım red yediğim zaman sanırım daha kolay atlatırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacağın şeyi söylüyorum çok basit,

Kızı gördüğünde merhaba diyeceksin, bir fırsatın olunca merhaba diyeceksin. Hiç bir zaman kafanda kurmuyacaksın, o bana şöyle derse ben şunu derim, ondan sonra bunu derim. Benle konuşmazsa şöyle yaparım diye.
    Git dene, tecrübe et, iyi veya kötü olur diye düşünme, rezil olurum diye düşünme. En kötü tecrübe olur ilerde yanlışını düzeltirsin ya da bakarsın muhabbet koyulaşır sevgili olursunuz.
    Tırsmayın la bu kadar.. içinden nasıl geçiyorsa onu yap zaten kızlar biraz salak oluyolar akıllı olanına denk gelirsen zaten senin acemiliğini anlar üstüne de gitmez her koşulda win/win.

Konuştuktan sonra gel buraya yaz ne olmuş merak ediyorum ama git kesin konuş.

Ama gidiyim konuşuyum da ne diyeyim diyosan git 2 haftadır seni görüyorum yan sınıftasın heralde adım Ahmet de, senin ki ne de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilbosfo -- 27 Ağustos 2015; 11:27:57 >

• keepthechange kullanıcısına yanıt
    O sınıf listesini ele geçirmeye çok uğraştım.Tenefüslerde hocalar alıp götürüyor listeyi.Kimse yokken listenin fotoğrafını çekme fırsatı buldum bi kere ondada titrek çekmişim hiç bi şey okunmuyor.Dershane denemelerin sonuçlarını sınıflara asıyolar o listeye baktım bi tane kız ismi vardı.Şansa bak dedim facebookta arattım başka biri çıktı.
  • tilbosfo T kullanıcısına yanıt
    anladım hocam bugünlerde özel sebelerden dolayı dershanye gidemiyorum zetan bu hafta son bügün dershane çıkışında gidip görmeye çalşıcam.
  • 29\05\2015
    Bi kaç gündür özel sebeblerden dolayı dershaneye gitmiyordum.Dershane çıkışında kızı görmek için bekledim sürekli karşılaşamadık bi türlü.Bugün sabah dershane giriş saatinde bekledim yine gelen giden olmadı.Öğleden sonra tüm umıtlarımı yitirmiş bi şekilde dershanenin çıkışına gittim.Yarım saat erken gitmiştim tamamen tesadüf baktım karşıdan geliyor.Bişey yapamadım tutuldum kaldım yanımdan geçmesini bekledim.O an aklıma takip etmek geldi.Yaptığım kötü bişey biraz sapıkça bundan dolayı kötü hissediyorum kendimi ama engel olamadım kendime.2 kez de farketti beni.Arada 400 500 metre mesefa vardı ama anlamıştır harelde ben olduğumu.İmkansız gibi görünen bi işi iyice zora soktum galiba.Kız ne düşünyodur Allah bilir?

• Kafana çok takıyorsun. Karşında ki insan, sende insansın. Onun senden farkı ne?
    Bakımlı ol, parfümünü sık ve yanına git. Ama durduk yere gitme yanına. Karşısına gel, sanki onunla yanlışlıkla karşılaşmış gibi deki; "Acaba matematiğin iyi mi? bilgin varsa şu soruyu sorabilir miyim sana acaba? sorunun cevabını bilen çıkmadı, sen bilirsin gibi" de ve hafifçe gülümse. Kız bilmiyorum der ve çekip giderse hiç bulaşma, ya utangaçtır, ya da senden hoşlanmamıştır vs. Fakat soruyu yapmaya çalışıyorsa, o kızdan umut vardır. Soruyu yapmaya çalıştıktan sonra deki ona "İstersen ayakta çözmeyelim, sıraya oturalım" de. Devamını kendin getirirsin artık.
    Buraya konu açmak zor mu? tabii kide hayır. Bizler insanız.. O kız da insan, onunla tanışman da kolay olacak dostum. İlerde ki zamanlar da ismini bulman daha da kolay olacak, eğer benim taktiğimi denersen tabi.

• çık karşısına aniden senden hoşlanıyorum de en fazla kızar filan sonra bi bakmışşın günlerden bir gün sana gülümsüyor

• trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Hoşuma giden kısmı da o zaten.

• aynı şey başıma geldi sonuç:red
  • ilk fırsatta karşısına çık bikaç dakikanı alabilir miyim deyip durumunu anlat. Severse sever sevmezse sakın ama sakın bak altını çiziyorum sakın ama sakın bi kere daha diyim hadi sakın ama sakın peşinden koşma. sil at. . Ve şunu sakın aklından çıkarma: Hiçbir zaman kimseye güvenmemelisin.
  • Kısmet değilmiş hocam.Allah gönlüne göre birini çıkarır inşallah karşına.
  • Dershanem bitti eve döndüm.Kız aklımdan çıkmıyor.Yolda gördüğüm her kızı uzaktan ona benzetiyorum bi heycanlanıyorum.Bizim sınıfta kızla bi kaç kez konuştuğunu gördüğüm bri vardı.Onun ismini biliyorum twitter adresini buldum acaba sorsam söylermi ki?Bu tarz drumlarda korkuyorum işi berbat etmekten korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatwxe

Kafana çok takıyorsun. Karşında ki insan, sende insansın. Onun senden farkı ne?
    Bakımlı ol, parfümünü sık ve yanına git. Ama durduk yere gitme yanına. Karşısına gel, sanki onunla yanlışlıkla karşılaşmış gibi deki; "Acaba matematiğin iyi mi? bilgin varsa şu soruyu sorabilir miyim sana acaba? sorunun cevabını bilen çıkmadı, sen bilirsin gibi" de ve hafifçe gülümse. Kız bilmiyorum der ve çekip giderse hiç bulaşma, ya utangaçtır, ya da senden hoşlanmamıştır vs. Fakat soruyu yapmaya çalışıyorsa, o kızdan umut vardır. Soruyu yapmaya çalıştıktan sonra deki ona "İstersen ayakta çözmeyelim, sıraya oturalım" de. Devamını kendin getirirsin artık.
    Buraya konu açmak zor mu? tabii kide hayır. Bizler insanız.. O kız da insan, onunla tanışman da kolay olacak dostum. İlerde ki zamanlar da ismini bulman daha da kolay olacak, eğer benim taktiğimi denersen tabi.

Bak bu adamı dinle @krmlfc

• Bu iş olmaz boşver

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.