Şimdi Ara

uydunet 10 mbps internet+teledunya+kablotv ve kurulum aylik 20 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
16
Favori
10.405
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aLphagut kullanıcısına yanıt
    24 saat açık duruyor.Daha hiç problem yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

24 saat açık duruyor.Daha hiç problem yaşamadım.

süper. model cbw 383 zn mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

3 mbps hiz nasildir arkadaslar?

375kb/sn.. saniyede max 375 kilobyte indirebilirsin. artık ne indireceksen ona göre sen hesap et..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oea77 -- 27 Ağustos 2015; 20:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

resmen bedava

yazdığımda abartı yok BEDAVA
    neden mi !

şimdi bir evde ADSL olduğunu ve sabit telefon numarası olduğunu düşünelim, ve her ikisinede kesinlikle ihtiyaç olduğunu düşünelim.

Tabi arap boş durmaz, sabit telefonun sabit ücreti olur diyerekten KlasikHATT denilen hatta sabit ücret 19TL geçirmiş.
    bunun üzerine DSL diyerekte şuan en ucuz ödeyen 35TL ödediğini varsayarsak
    Toplam etti mi = 54TL.
    bunun kampanya zart zurt diyerekten tahahütle 50TL ye veren firmalar var diye biliyorum.

Yani şuan ödenilen ücret 50TL

Uydunetin bu paketine bakalım
    20TL ye ne var ?

KabloTV HD standart yayın
    10Mbps 15Gb kotalı internet
    hepsi ne kadar 20TL

aradaki fiyat farkı 30TL ( şimdi soranlarınız olacak sabit hatta halen ihtiyaç var o ne olacak , ona da 19TL ücret ödenecek diye..)

eski durumdan DSL +ev telefonu halen AKTİF iken ( bu kısım önemli, kesinlikle iptalden sonra değil)

www.netgsm.com.tr firmasına sabit ev numaranızın taşınması için başvurulur, numara 2-6 gün iiçinde taşınır, aynı gün hemen kabloTV +uydunet e başvurulur oda 2 gün içinde bağlanılır.

sahibinden.com dan Docsis 3.0 olsa iyi olur ama 10Mbps ı docsis 2.0 da kaldırıyor , bir modem 15-30tl arası alınır, yanına da 100TL ye VOIP özellikli bir modem alınır.

www.netgsm.com.tr numara taşımada verdiği kullanıcı bilgileri ile VOIP router a bilgiler girilir modemwww.netgsm.com.tr kayıt olur ve size sadece VOIP özellikli modeme telefona bağlamak düşer.

www.netgsm.com.tr kesinlikle numaranızdan dolayı ne bir sabit ücret nede başka birşey talep etmez.

numara taşıma dan sonra telekom la ilişiğiniz kalmayacak, hattı iptal ettirmenizde gerekmiyecek, fakat internet sağlayıcınız kimse halen onu iptal ettirmelisiniz.

uzun lafın kısası
    sadece 20TL ye
    KABLOTV
    UYDUNET
    Sabit ev telefonu

na sahip olunur,

sonuçta Türk telekoma para kaptırmamış, üstünede 30TL/ay para kazanmış olursunuz.

Bu interneti taçlandırmak istersenizde UYKU yok paketi 9,90TL ile birlikte, siz uyurken zaman ayarlı download sağlayan bir NAS alınır, gündüz istenilen dosyalar bilgi olarak NAS a verilir, gece ise kurduğunuz sistem saat 00:00 dan sabah 9:00 a kadar internetin anasını ağlatır, sizin kota 15GB değil 250GB olabilir

nas önerisi Zyxel NSA325

Evdeki telefonuda iptal edemeyeceğim için bu yöntem çok hoşuma gitti benim. Bilgilendirme için teşekkürler.
    Aynı numaramızı kullanabiliyoruz değil mi? kullanan birini biliyormusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buradaki yorumlardan tek çıkardığım

empati YA-PA-MI-YO-RUZ

o kadar çok insan var ki ayda 5 gb internet kullanımını geçmeyen, onlara 40 liralık paketleri aldırmaktansa 20 liralık bu harika paketi pekala alabiliriz

ama yook, donanımhaber ölücülerine göre 100 gb akk olacak, ondan sonra da hız en az 5 mb'e düşecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

buradaki yorumlardan tek çıkardığım

empati YA-PA-MI-YO-RUZ

o kadar çok insan var ki ayda 5 gb internet kullanımını geçmeyen, onlara 40 liralık paketleri aldırmaktansa 20 liralık bu harika paketi pekala alabiliriz

ama yook, donanımhaber ölücülerine göre 100 gb akk olacak, ondan sonra da hız en az 5 mb'e düşecek

Ben her internet konusuna baktığımda insanların durmadan dowloand yaptığını düşünüyorum ama ne indiriyorlar bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: 1984

buradaki yorumlardan tek çıkardığım

empati YA-PA-MI-YO-RUZ

Ben her internet konusuna baktığımda insanların durmadan dowloand yaptığını düşünüyorum ama ne indiriyorlar bilmiyorum

film, oyun müzik bir yere kadar, benim bir gazla 75 gb kota aldığım ilk 3 ay kotayı doldurdum, sonra da hard diski doldurdum kotayı dolduramadım

insanlar abartıyorlar, böyle bir pakete ihtiyaç olmasa uydunet uğraşmaz bununla

MUTLAKA yakalamayı planladığı bir kesim vardır, ha o kesim doymak bilmeyen, STEAM HESABINDA 30 TANE OYUN OLUP DAHA 5 tanesini bile oynamamış ergenlerin olmadığına eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

cnbce bile kaldırıldı kablo tvden

teledunyadan izle sen de

• red_wine R kullanıcısına yanıt
    Netgsm + ankara sabit hat numarası ile yaklaşık 2yıl, başka ülke numaraları ile 11-12 yıldan beri kullamıyorum.
    Birde bu işin güzel yanı, jamaika dasınız, akıllı telefonunuzda voip yazılımı + internet var, köydeki dedeniz size ankara sabit numarasından arıyor, jamaikada dedeniz size ulaşabbilir.

Kötü yanı ise jamaika da görümceniz sabit numaradan aradı, sizde açtınız, sonra akşama size geleceğiz dedi, sende yok ben jamaika dayım diye anlatana kadar akla kara seçilebilir, birde damat evde olduğu halde akşam bizi eve kabul etmedi krizi çıkabilir

Bunun yanında çağrı yönlendirme vs vs, her türlü özellik kullanılabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rucar

Uydunet kablosuz Modem ve Teledünya HD kutu ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.

aslında tv ile pek işim olmadıgı için teledunya cihazı almadım aylık 3 tl 70 lira felan sanırım siz ne kadara satıyosunuz fiyat makul olursa alabilirim

Hocam parasının önemi yok ama teledünya aboneliği almamışsanız kablo tv gibi takıp çalıştıramzsınız, bildiğim kadarı ile cihazı sisteme tanımladıklarında şifre çözüyor teledünya cihazları, bunu bir sorun isterseniz.
  • O degilde bizim bina yeni yapildi istanbulda nereye basvurmam lazim ki uyduneti baglatabilelim,altyapiyi sordum yan mahallede varmis,bizim buraya getirmeleri icin ne yapmam gerek bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd kutu satan bir arkadaş vardı ne kadara satiyo

• quote:

quote:

quote:

Uydunet kablosuz Modem ve Teledünya HD kutu ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.

aslında tv ile pek işim olmadıgı için teledunya cihazı almadım aylık 3 tl 70 lira felan sanırım siz ne kadara satıyosunuz fiyat makul olursa alabilirim

Hocam parasının önemi yok ama teledünya aboneliği almamışsanız kablo tv gibi takıp çalıştıramzsınız, bildiğim kadarı ile cihazı sisteme tanımladıklarında şifre çözüyor teledünya cihazları, bunu bir sorun isterseniz.

ben 20 tl olan paketi aldım zaten içinde teledınya temel paket var ben sadece cihazını almadım lazım olursa cihazını alıp kullanabilirim dün bir kart bıraktılar cihaz dışardan mödül veya hd cihazı alıp kulanabilirsiniz dendi
    bugün bir hız testi yaptım 9.8 felan cıktı yani vadedilen hıza en yakın sonuçları veriyor uydunet
    heralde bir on yıl öncede kabloneti kullanıyordum en yüksek hızı 512kb idi yine bu civarda kullanabiliyordum adsl lin verdigi yine en yüksek hız ozman 1 gb tı ama 600 kb civarında gezinirdi

• Alt yapı olsa on megabit AKk siz paketi düşünmeden alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ev telefonu olmayanlar başka bi yolla alamıyorlar mı bu paketi. İlla ev telefonu mu lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    720p sen 3mpbs hız ile nasıl izliyorsun :( hangi internet bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

3 mbps hiz nasildir arkadaslar?

Dizi film sitelerinde 720p rahat izlersin youtube 1080p rahat izletiyor. Kullandığım için diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stickand -- 28 Ağustos 2015; 13:28:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

neden izlenmesin çokta rahat izleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Uydunet kullanan bilir dostum :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.