Şimdi Ara

Türkiye Periscope'ta 3. sırada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İranlı girişimci Kayvon Beykpour ve Joe Berstein tarafından geliştirilen ve Twitter tarafından 100 milyon dolara satın alınan canlı uygulaması Periscope, kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Tüm dünyada kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanan uygulama, ülkemizde de yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj sırasında konu hakkında konuşan Kayvon Beykpour, Periscope kullanımında Türkiye'nin 3.sırada yer aldığını açıkladı.

Şu anda dünya genelinde 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan ve günde 21 milyon dakikadan fazla canlı yayının gerçekleştiği Periscope'un temeli Beykpour'un İstanbul seyahati sırasında atıldı. İstanbul seyahati sırasında Gezi Parkı olaylarına denk gelen İranlı girişimci, Gezi Parkı'ndaki insanların video ve fotoğraf çekip paylaşmak için uğraştıklarını fark etmiş. Buradan yola çıkarak mobil kullanıcıların bir canlı yayın uygulamasına ihtiyaç duyduğu kanaatine varan Beykpour, bu fikri ABD'deki ortağı Joe Berstein ile paylaştı ve böylece ortaya Periscope çıktı.

Oldukça kısa sürede 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran Periscope'un, dünya genelinde 300 milyona yakın kullanıcıya sahip olan Twitter'ın da desteğiyle kullanıcı kitlesini hızla arttırmaya devam etmesi bekleniyor.

• türkiye'nin acilen periskoptan bloklanması lazım bence.

sebebi ise geçmiş yıllarda duymuş olduğun en güzel cümlelerden birisidir.

"cinsel açlığın afrika'sıdır türkiye."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 26 Ağustos 2015; 17:18:11 >
  • Şu program yazma vs işlerinden anlasam hergün bunun gibi bi ton program yazardım.. Ahh ahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimkiler anca kullanmada tüketimde 1. olur zaten üretimde icatta fikirde yine yokuz

üniversiteler bilimle teknolojiyle uğraşacağına siyasetle taşla sopayla uğraşıyor

öncelikle üniversite gençleri elindeki taşı bırakıp TAŞ DEVRİNDEN çıkmalı

• periscopeda çok soyunan var onun için normal karsiliyorum yakin zamanda birinci bile oluruz kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admix -- 26 Ağustos 2015; 18:21:15 >
  • Internet oldumu Türkiye her konuda ilk 3 e oynar zaten.
  • İlk çıktığında kurmuştum. Yabancılar vardı ve ilginç gelmişti bana. Sonra Türkler bir dadandı aman Allahım.. Çoluğunuz çocuğunuz varsa sakın kullandırmayın. Nerede beyinsiz var oraya dolmuşlar. Cinsellikten başka bir şey yok..

• yemin ederim aklıma gelmişti eylemler sırasında ustream ile telsiz uygulamalarıyla uğraşıyorduk daha pratik bir uygulama olsa keşke diye ama iş ortağımız yok ki...

• Cinsellik olmasaydı sonuncu olurdu

• madem gezi olayları sırasında sıkıntı yaşayan bizdik,keşke biz yapaydık şu uygulamayı

• Cok iyi gercekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir taraflaryny açan kyzlar ve onlary a?zyndan salyalar akarak izleyen ergenler sa?olsun.

Bu nesli bozdular abi nereye baksan +18 millet göre göre azyyor anasyny satayym
  • uygulama iyide,kullanan insanlar cılkını çıkarıyor hep +18 içerikli yayınlarla dlu zaten bence bunun yüzünden dünya'da 3.Türkiye Merak etmeyin yakında 1. bile oluruz.Resmen Cinsel Açlığın Afrikası'yız Başka Birşey değil...

• Türkiyede 3. olmasının tek sebebi, +18 yayın yapanlar.
    Resmen prim yapmak için biyerlerini açıyorlar. Hayat kadınlığından farkı yok benim gözümde.
    Her şeye sansür atan, işine gelmiyen siteyi kapatanların bu uygulamayı ülkede yasaklaması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknolojik bir akımın başarısı değil bu.milletimiz abaza.
  • Hayırlı bir işte zaten mümkün değil yukarılarda olmak...
  • camfrogun modereni.

• Biraz kullandım ve bu milletten utandım ben böyle rezillik görmedim normal sohbet yayını yok sürekli soyunuyorlar sex başka işleri güçleri yok ve programı kaldırdım allah ıslah eylesin bu milleti

• Genç nüfustan dolayı olsa gerek yeni uygulamalar ilk Türkiye'de patlıyor.

• Utanç verici

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.