Şimdi Ara

FM 15 Çok mu Kolay?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu kadar kolay FM serisi hatırlamıyorum. CL alacak takım oluşturmak max. 1.5 sezon sürüyor. Takım asistana bıraksam da maç başına en az 3.5 gol ortalamasıyla oynuyor ki şu an oynadığım sezonda bu sayı ortalama 5. Barcelona, Real Madrid'e evimde en az 6 gol atıyorum. Öte yandan challenge modu çok zor. Bir türlü başarılı olamıyorum. Bilmiyorum sadece bana mı öyle geliyor.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Hocam orijinal fm 14 sahibi birisi olarak 14'ten çok daha kolay olmuş onu söyleyeyim.Hala arada 14'e giriyorumda moralim bozuk bir şekilde çıkıyorum oyundan.14 acayip zor bana göre 15'te gs ile namağlup bitirdim ligi 34 maç 31 galibiyet 3 beraberlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyBoys82

Hocam orijinal fm 14 sahibi birisi olarak 14'ten çok daha kolay olmuş onu söyleyeyim.Hala arada 14'e giriyorumda moralim bozuk bir şekilde çıkıyorum oyundan.14 acayip zor bana göre 15'te gs ile namağlup bitirdim ligi 34 maç 31 galibiyet 3 beraberlik.

Oyuna zorluk seviyesi şart artık bence.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Biraz zor zorluk seviyesi.Daha yapay zeka tam değil birde onu kolay,orta,zor diye ayıracaklar.2-3 sene sonra görebiliriz anca.
  • Ezik takım alıp ptt 1. lige ciktik.Her maçta yeniliyoruz mübarek.Kaleciye söverek cikiyorum hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.