Şimdi Ara

Sony xperia Z2 mi Lg G3 mü?? Acilll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz nedenleriyle yazarsanız sevinirim.

• İkisinde kendi has daha iyi özellikleri var, burada sana hangisinin özellikleri daha çok yarayacaksa düşünüp, gözüne ve gönlüne hoş geleni almak düşer. Yoksa bu iki modelde gercekten kaliteli modellerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 ne ya Yakinda 3 nesil eski olacak,agir,kaba,bir suru kronik sorunu olan bir telefon. Kesinlikle alinmaz su zamanda.
    G3 32 olacaksa alinir,yine o butceye donanimi odakli dusunerek zf2 de dusunbilirsiniz.

• G3 ne ya,2k sacmaligi ile batarya ve islemciye gpuya asiri yuk.bindiren kasa catlagi gibi kronik.sorunlari olan.telefonla z2 kiyaslanmaz,kamera haricinde g3un artisi yok.z2 saglamliktan performansa z serisinin aldigi uzun guncellemelerle yazilimda daha mantikli.Yani iki modelede objektif bakabilirken bilgiside olan kisiler zaten yazacaktir.

• teşekkürler z2 alcam :)
  • Tartışmasız z2. =)
  • Bence oyunlarda sıfır takılma olan Asus zenfone 2 32 Gb ligi alın Derim en mantiklisi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOLOJİUZMANI10

Bence oyunlarda sıfır takılma olan Asus zenfone 2 32 Gb ligi alın Derim en mantiklisi olur

ya o telefona para mı verilir sony gibi bir marka varken
  • z2 g3'e göre daha sorunsuz bir cihaz ama tasarımı iyi değil orada da g3 açık ara önde bence z3 alabiliyorsanız z3 alın
  • Z2

• z2 nin yanında g3 nedir kronik sorunlu yanan bir telefon.
  • Sony hastası olarak LG G3 32GB aldım. Z3+ ve Z3 bütçeyi aştı, Z2 de inanılmaz takoz, nedense hoşuma gitmedi bir türlü. G3'ün donanım olarak dengi Z3.
  • tartışılmaz z2
  • z2 alırdım
  • Z3 compact aldım , benchmarklarda z3ü geçiyor :) . z3c öneririm
  • z2 kardeş sony mühendisliği
  • Z2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.