Şimdi Ara

Airties AIR5343 (59,90TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
3.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasa fiyatı 100lira üstü olan kablosuz modem.

İhtiyacı olanlara iyi fırsat olarak değerlendirebiliriz.

http://m.teknosa.com/urunler/125430331/airties-air5343-150-mbps-wireless-modem
     Airties AIR5343 (59,90TL) Airties AIR5343 (59,90TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 25 Ağustos 2015; 21:34:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ISTE SICAK FIRSAT BOLUMUNE ORNEK BIR KONU FIYAT SICAK URUN IYI KONUYU ACAN BASLIGA FIYAT EKLEMIS TEBRIK EDIYORUM ARKADASIM.

• Hem Mobil hemde Site eklemiş, bu kadar zahmet vermen beni şaşırttı
    Benim modemin data alma hızı 450 dı galiba, ama bana gelen 3 :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powe33 -- 25 Ağustos 2015; 21:47:38 >
  • Bu modemde USB girişi yok gözüküyor. Ancak bazı kişiler var demiş. Nasıl oluyor anlamadım. Sonradan eklendi mi, yoksa modelleri mi karıştırıyorlar?

Güncelleme: Resimde USB simgesi var. Yorumlarda da var deyince olduğuna kanaat getirdim. Diğer bazı sitelerde de portların olduğu kısmın resminde USB girişi var. Sanırım yeni serilerde USB girişi eklemişler. Bu USB girişine USB disk, yazıcı bağlayarak tüm bilgisayarlarda, telefonlarda sorunsuz kullanabileceğimiz bir ağ alanına sahip olacağız. İnşallah çekim gücü iyidir de memnun kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 25 Ağustos 2015; 22:07:48 >
  • Alınamıyor sistem hata veriyor

• Merhabalar. Kullanan arkadaşlar sinyal gücü nasıldır acaba?Evim çok büyük sıkıntı çıkarır mı ?Bilgisi olan ya da sinyal dağıtımı çok güçlü olan modem önerisi olan varsa paylaşır sa sevinirim.

• Elimde superonline modem var ve superonline ve air olanı kablo ile bir ağ kurmam mümkün değil..

1- 2 modemi eşleştirebilir miyim?
    2-kablosuz Wi-Fi gören bir yere direk piriz ile güç mü artıracak bu alet ..tp link Tarzı tak kullan mı olacak?

Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXERA -- 25 Ağustos 2015; 22:16:47 >
  • İhtiyacım vardı çok iyi oldu Nuvo ile aldım 45 tl'ye geldi. Teşekkürler.
  • Sayın ....., Siparişleriniz Alınmıştır.
    Sipariş No: 22388534

mobil siteden alınıyor.
  • bende normal siteden aldım sorun olmadı. umarım USB vardır. USB yoksa iade etmeyi düşünüyorum ama USB'den disk takabileceğim modem lazım.

edit: 2 hata yaptım ama siz yapmadın, birincisi keşke nuvo ile alsaydım unuttum onu 15 TL fazla ödedim, gerçi nuvo içinde bankamatiğe gidip para yatırmam lazımdı hesaba üşendim.
    ikincisi bana yakın bir teknosa vardı meğer hemen teslim edilebiliyormuş, yani yarın sabah alabilirmişim ama o kısıma bakmadan kargoyu tercih ettim, bu da ikinci hatam oldu, siz kontrol edin yakınınızda teknosa varsa hemen teslim mi değil mi diye, boşuna kargo beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 25 Ağustos 2015; 22:30:50 >
  • Bu modemi takip ediyordum ihtiyacım vardı hemen aldım. Normal sitedende alınabiliyor. Kargo ücretsiz.
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim kaptım 1 adet. Emektar rt 206 teklemeye başlamıştı, benden bu kadar demeden iyi oldu bu firsatı değerlendirmek. Mağazadan teslim seçeneği ile alındı, sorun çıkmadı.
  • 5453 te usb var harici hdd yi bağladım android telefon tabletten hatta tv den bile içindeki filmleri izleyebiliyorum ama ipad için airtiesin programını yüüklemek lazım appstoredan gg den 50 tl ye almıştım 2.el sapasağlam çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enkog kullanıcısına yanıt
    Bu modem 5343 ama bunda usb yok sanırım.
  • Bu modem Dsmart da çalışır mı

• Ihtiyacim vardi kaptim bi adet haber veren arkadasa teşekkürler

• aldım bir adet torrent yok dimi bunda :D olaydı süper olurdu. eski aztech modemimi bununla değiştiricem çok ısınıyordu zira. birde gigabit ethernet yok değil mi fast ethernet ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanmzlm

Bu modem 5343 ama bunda usb yok sanırım.

Bazılarında var, bazılarında yok sanırım. Sayfadaki ürün resmine ve ilk yoruma bakarsak Teknosa'nın sattıklarında var gözüküyor.

• Bence resim yanlış hocam airtiesin sitesinde usb var demiyor.

Portlar: Güç Girişi (9V, 1A DC), 4 x 10/100 Ethernet (RJ-45, auto MDI/MDIX),
  • Bu linkteki kullanıcı kılavuzunda eğer modeminizde USB host bulunuyorsa "USB Durumu" durumu diye menü seçeneği olacak yazıyor. Resim ve ilk yoruma göre Teknosa'daki modem için umut var.

http://airties.com/usermanuals/Air5343TR_UM.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 25 Ağustos 2015; 23:12:02 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.