Şimdi Ara

Airties AIR5343 (59,90TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
3.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmehmetöz

quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

siparişi iptal olan varmı? benim ki iptal edilmiş anlamadım

Benimki kargoda su an belki ürün bitmiştir filan arayin musteri hizmetlerini sorun bence

teknosadan gidip kendim aldım. sadece internet fiyatı sanıyodum degilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Benimki kargoda su an belki ürün bitmiştir filan arayin musteri hizmetlerini sorun bence

Iyi yapmisiniz hocam bekleme derdi yok zyxel yokmuymus onun fiyatta ayniydi ve daha iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Iyi yapmisiniz hocam bekleme derdi yok zyxel yokmuymus onun fiyatta ayniydi ve daha iyiydi

Aklımda bu model oldugu için hiç bakmadım zyxel'e falan direk aldım airties'ı

• Gelen ürün usb li değildi, eski seriyi gönderiyorlar sanırım, zaten kutusu da açık şekilde geldi. daha önce indirdik.com un sattığı kullanılmış modemler gibi gözüküyordu. Usb olmadığını da görünce geldiği gibi iade ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Gelen ürün usb li değildi, eski seriyi gönderiyorlar sanırım, zaten kutusu da açık şekilde geldi. daha önce indirdik.com un sattığı kullanılmış modemler gibi gözüküyordu. Usb olmadığını da görünce geldiği gibi iade ettim :)

İade nasıl oluyor?

• quote:

Gelen ürün usb li değildi, eski seriyi gönderiyorlar sanırım, zaten kutusu da açık şekilde geldi. daha önce indirdik.com un sattığı kullanılmış modemler gibi gözüküyordu. Usb olmadığını da görünce geldiği gibi iade ettim :)

teknosa tam üçkagıtcı olmus ürünleri ben gelmeden iptal ettim torrent destekli ürün aldım onun yerine farklı bir yerden siteden ne iptal oluyor ne birşey. adamlara ürünü göndermeyin dediğim halde2 gün önce iptal ettim kargoya vermişler tekrar aradım bunu iptal etmiştim ilgisizliğinizden zyxel 3312 modelini de iptal ediyorum sizin gibi dandik firmalarla çalısılmaz dedim işlemi tamamlatıp kapattım. hb den asus dsl14u aldım biraz daha pahalı ama hb cok kaliteli arkadaş. üründe güzel incelemsi de var. torrent desteği yok ne bu 5343 de ne de zyxel 3312 de

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

İade nasıl oluyor?

arayacaksınız 44 5599 u arayın önce 1 e basın sonra ki menü de 4 e basın mh ne iptal etmek istiyorum deyin sipariş no telefon no istiyor ipyal ediyor bu kadar dandik firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

quote:

İade nasıl oluyor?

arayacaksınız 44 5599 u arayın önce 1 e basın sonra ki menü de 4 e basın mh ne iptal etmek istiyorum deyin sipariş no telefon no istiyor ipyal ediyor bu kadar dandik firma.

Benim ürün de kargoda. Geri nasıl yollacağız. Kargo kodu filan veriyorlar mı acaba?

• ürün bitti..

• quote:

quote:

teknosa tam üçkagıtcı olmus ürünleri ben gelmeden iptal ettim torrent destekli ürün aldım onun yerine farklı bir yerden siteden ne iptal oluyor ne birşey. adamlara ürünü göndermeyin dediğim halde2 gün önce iptal ettim kargoya vermişler tekrar aradım bunu iptal etmiştim ilgisizliğinizden zyxel 3312 modelini de iptal ediyorum sizin gibi dandik firmalarla çalısılmaz dedim işlemi tamamlatıp kapattım. hb den asus dsl14u aldım biraz daha pahalı ama hb cok kaliteli arkadaş. üründe güzel incelemsi de var. torrent desteği yok ne bu 5343 de ne de zyxel 3312 de

Valla bende bu ürünü teknosya geri göndericem. Bugün kliksa'dan torrent destekli airties air 5650 modem sipariş verdim. Uzaktan kontrol ile evde olmasan bile modemin arayüzüne bağlanıp torrent eklenebiliyormuş. Bu özellik beni cezbetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

quote:

quote:

Valla bende bu ürünü teknosya geri göndericem. Bugün kliksa'dan torrent destekli airties air 5650 modem sipariş verdim. Uzaktan kontrol ile evde olmasan bile modemin arayüzüne bağlanıp torrent eklenebiliyormuş. Bu özellik beni cezbetti.

sizin üründe güzelmiş hocam sanıyorum benim aldıgımdada öyle bir özellik var bulut olarak kullanabiliyoruz uzaktan bağlantı gibisinden tam kontrol etmedim özelliklerini ama yoksada çok problem değil en azından sadece usb si var diye 100 tl vereceğime en azından torrent desteğiyle enerji tasarrufu sağlarız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İade nasıl oluyor?

Benim ürün de kargoda. Geri nasıl yollacağız. Kargo kodu filan veriyorlar mı acaba?

Kargo gelince teslim almadan geri yollayın iptal ettirdiyseniz. Bu kadar iade olur paranız gerinyatar hrsaba

• TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    sanırım bende sizinkinden Asus DSL-N14U alıcam gibi gözüküyor, şu an inceliyorum. fiyatı biraz tuzluymuş ama özellikleri kulağa hoş geliyor :)
  • https://www.youtube.com/watch?v=KhhepWLK7Nw

http://forum.donanimhaber.com/m_91268552/tm.htm

hemen araştırmadan hocam size göndereyim inceleyin biri inceleme biri detaylı incleme olmuş. fiyat ortalama tek eksi yönünü söyleyeyim benim için eksi değil ama gigabit ethernet yok bende gigabit switch olduğu için eksikliğini farketmeyeceğim. sizi etkiliyorsa gigabit ethernet başka ürünlere de bakın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishCoder -- 27 Ağustos 2015; 16:43:14 >

• Teknosa ile uğraşmamak ve ZyXEL ile ilgili birkaç sıkıntı okuduğum için iade etmekten vazgeçtim. Ürünün kutusu jelatinli değil ama içindeki ürün jelatinli idi. Teknosa'daki büyük indirimler hep kutusu açılmış ürünler içindir bunu sakın unutmayın. Mağazadaki eleman bile öyle söylemişti.
  • quote:

Teknosa ile uğraşmamak ve ZyXEL ile ilgili birkaç sıkıntı okuduğum için iade etmekten vazgeçtim. Ürünün kutusu jelatinli değil ama içindeki ürün jelatinli idi. Teknosa'daki büyük indirimler hep kutusu açılmış ürünler içindir bunu sakın unutmayın. Mağazadaki eleman bile öyle söylemişti.

hocam beğenmezseniz iade edin benim gibi yapın zyxel e 99 tl verdiniz sanırım ben asus dsl14u ya 151 verdim bundan kat be kat iyi. anten bile önemli yani değişebiliyor asusta bunda anten yok zyxel den bahsediyorum. ben hb den bugun 1.5 saat önce satın aldım ürün kargoya verilmiş. işte hizmet diyorum. dediğiniz gibi ürün jelatinli gelmese bende iade ederdim şahsen ki hala iade edebilirsiniz ben ettim hemde airtes air5343 ve zyxel 3213 aldım ikisinide iptal ettim. gittim hb den aldım. teknosa hem çakal hem dandik hem vurdumduymaz. bir dahada bedava vermediği sürece birşey almam.

• quote:

quote:

Teknosa ile uğraşmamak ve ZyXEL ile ilgili birkaç sıkıntı okuduğum için iade etmekten vazgeçtim. Ürünün kutusu jelatinli değil ama içindeki ürün jelatinli idi. Teknosa'daki büyük indirimler hep kutusu açılmış ürünler içindir bunu sakın unutmayın. Mağazadaki eleman bile öyle söylemişti.

hocam beğenmezseniz iade edin benim gibi yapın zyxel e 99 tl verdiniz sanırım ben asus dsl14u ya 151 verdim bundan kat be kat iyi. anten bile önemli yani değişebiliyor asusta bunda anten yok zyxel den bahsediyorum. ben hb den bugun 1.5 saat önce satın aldım ürün kargoya verilmiş. işte hizmet diyorum. dediğiniz gibi ürün jelatinli gelmese bende iade ederdim şahsen ki hala iade edebilirsiniz ben ettim hemde airtes air5343 ve zyxel 3213 aldım ikisinide iptal ettim. gittim hb den aldım. teknosa hem çakal hem dandik hem vurdumduymaz. bir dahada bedava vermediği sürece birşey almam.

Hocam Asus N14U'yu çoktandır düşünüyorum hatta fiyat olarka en iyi GittiGidiyor'da 89 ₺ + Kargo'ya buldum. Bayağı araştırdım modemi, güzel kaliteli. Çekim gücü anteni dbi olarak düşük olmasına rağmen iyi. Fakat son güncellemeler modemi mahvetmiş bilginize. En çok modemin arayüzünü beğendim. Bilgisayar programı gibi hazırlanmış. Bence pahalı almışsınız. AirTies'ı kurdum kullanıyorum fakat sanki yavaş gibi geldi. Kablosuz bağlantıda çekim alanı zayıf gibi. Sıkıntı olursa değiştirebilirim ama müşteri hizmetleri adamın başını ağrıtıyor bunların. Havale ile aldığım üründe siparişiniz gözükmüyor dediler. Düşünün benim sayfamda sipariş gözüküyor, numarası var. Adamlar yönetici fakat onlar siparişi göremiyorlar. 20 kişi hepsi birbirini aktardı telefonda en son canım sıkıldı kapattım. Tam rezalet!

• quote:

quote:

quote:

Hocam Asus N14U'yu çoktandır düşünüyorum hatta fiyat olarka en iyi GittiGidiyor'da 89 ₺ + Kargo'ya buldum. Bayağı araştırdım modemi, güzel kaliteli. Çekim gücü anteni dbi olarak düşük olmasına rağmen iyi. Fakat son güncellemeler modemi mahvetmiş bilginize. En çok modemin arayüzünü beğendim. Bilgisayar programı gibi hazırlanmış. Bence pahalı almışsınız. AirTies'ı kurdum kullanıyorum fakat sanki yavaş gibi geldi. Kablosuz bağlantıda çekim alanı zayıf gibi. Sıkıntı olursa değiştirebilirim ama müşteri hizmetleri adamın başını ağrıtıyor bunların. Havale ile aldığım üründe siparişiniz gözükmüyor dediler. Düşünün benim sayfamda sipariş gözüküyor, numarası var. Adamlar yönetici fakat onlar siparişi göremiyorlar. 20 kişi hepsi birbirini aktardı telefonda en son canım sıkıldı kapattım. Tam rezalet!

hocam ben nuvo ile aldım 37.5 tl si iade olacak 112 tl ye geldi bana. ama sizinki uygunmuş baktım 1 adet stok gözükyor bence hemen alın. firmware dert etmeyin olmadı eski firmware srümüne donersiniz. hayırlı olsun memnun kalmazsanız fiyat iyi kaçırmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: diler100

Merhabalar. Kullanan arkadaşlar sinyal gücü nasıldır acaba?Evim çok büyük sıkıntı çıkarır mı ?Bilgisi olan ya da sinyal dağıtımı çok güçlü olan modem önerisi olan varsa paylaşır sa sevinirim.

5450 kullanıyorum görünüşü bunun aynısı.
    modeme aynı anda 4-5 kişiden aşagı bağlanmıyor.
    8 9 kişiye kadar çıkıyor bazen.

çekim gücü iyi. ben şu videonun sonundaki aparattan ekledim ve baya etkisini görüyorum şuan.

https://www.youtube.com/watch?v=85PRsaXI244

didi ile yaptım gayet memnunum sinyal seviyesinden :) alınır
     Airties AIR5343 (59,90TL) Airties AIR5343 (59,90TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafam Kasınıyor -- 27 Ağustos 2015; 19:23:54 >

• Cevabınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.